Tallinna Tehnikaülikool

27. jaanuaril rääkis Terevisioonis Ärikorralduse instituudi lõpetaja Kaie Kaas-Ojavere hübriidtöö korraldusest ja väljakutsetest.

Kaie-Kaas Ojavere saates Terevisioon
Kaie Terevisioonis

Kaie Kaas-Ojavere kaitses oma lõputöö Leadership in the hybrid working model: challenges and solutions of Estonian managers (Juhtimine hübriidtöö korralduses: Eesti juhtide väljakutsed ja lahendused) 18. jaanuaril, olles üks esimesi oma programmi lõpetajaid.

"Hübriidtöö ning virtuaalse ja reaalse juhtimise ühildamine on olnud kestvaks väljakutseks juba viimased kaks aastat," kommenteerib lõputöö juhendaja Kristjan Jasinski. "Juhtide ees oli pandeemia algul suur väljakutse, kuidas äri hoida jätkuvalt käigus ning teisalt tekkisid sellega seoses uued väljakutsed, kuidas hoida jätkuvalt inimesi pühendunute ja õnnelikena. Mul on hea meel, et Kaie Kaas-Ojavere otsustas seda teemat lähemalt uurida ning suur hulk Eesti tippjuhte ka sellest lähemalt rääkida, sest see aitab paremat aimu saada juhtide mõttemaailmade muutusest ning on inspireerivaks materjaliks kõikidele juhtidele, kes hübriidtööd on rakendamas või juba rakendanud."

Teleklippi saad vaadata siit (alates 0:27:55)

Laeb infot...