Euroopa insenerihariduse akrediteerimisvõrgustiku president, professor Jose Carlos Quadrado, külastab Eestit ja TalTechi 22-23. märtsil. Selle aja jooksul annab ta õppejõududele ka lühiloengu.

Selle aja jooksul plaanib ta kohtuda Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Eesti Hariduse Kvaliteediagentuuri esindajatega. Samuti tuleb ta TalTechi, kus kohtub rektor prof Tiit Landi, õppeprorektor prof Hendrik Volli ja inseneriteaduskonna dekaan prof Fjodor Sergejevi ning õppeprodekaan prof Ivar Annusega.

Kohtumiste keskmes on kaasaegne inseneriharidus ja inseneripedagoogika kui senisest enam tähelepanu nõudev valdkonnapedagoogika. Visiidi vältel saadab ENAEE presidenti IGIP president, EIPK juhataja ja TalTech kaasprofessor Tiia Rüütmann.

Neljapäeval, 23. märtsil ajavahemikus 13.30-14.15 peab professor Jose Carlos Quadrado ruumis U06-401 meie ülikooli õppejõududele lühiloengu teemal “Towards the Engineering Education Profession”, kus ta käsitleb insenerihariduse suundumusi ja inseneripedagoogika olulisust inseneri kutse omandamisel.

Professor Quadrado külastab Tallinna Eesti inseneripedagoogika keskuse kutsel.

Ootame kõiki huvilisi kuulama!

Palun registreerige end osalejaks siin.