TalTechi mehaanika valdkonna üliõpilastel on võimalus EuroTeQi kursusekataloogist lisaks teistele valida ka Mechanical Engineering valdkonna kursusi. Partnerülikoolid pakuvad kursusi nii veebi- kui ka hajaõppes (hybrid learning), enamik kursusi on mõeldud magistriõppe üliõpilastele.

inenerid

EuroTeQi partnerülikoolid on teinud jõupingutusi, et kursusekataloogi lisatud kursused sobiksid vastastikku erinevatesse Mechanical Engineering valdkonna õppeprogrammidesse. TalTechist osales hindamisprotsessis magistriõppe õppekava MAHM Mehhatroonika, aga kõikidele Mechanical Engineering kursustele võivad esitada deklareerimistaotlusi ka teiste õppekavade üliõpilased. Sobivuse korral saab neid arvestada oma õppekava täitmisel. Enne kursuse valimist tuleb kindlasti oma programmijuhiga ainepunktide üle toomise ja tunnustamise võimalused läbi rääkida.

Tutvu lähemalt Mechanical Engineering kursustega, mille sobivust mehhatroonika õppekavasse on juba eelnevalt hinnatud. Enne kandideerimist tuleb kindlasti pöörata tähelepanu eeltingimustele.

Teiste EuroTeQi kursustega saab tutvuda siin.

TalTechi üliõpilastel on ainulaadne võimalus lihtsasti valida sügissemestriks külalisüliõpilasena e-õppes toimuvaid aineid Euroopa tipp-tehnikaülikoolidest, kes kuuluvad koos TalTechiga EuroTeQ tehnikaülikoolide liitu. Esita avaldus 20. juuniks. Juhised leiab siit.

EuroTeQ Engineering University on 3-aastane Euroopa ülikoolide vaheline koostööprojekt, mille eesmärk on saavutada süsteemne ja jätkusuutlik koostöö õppe valdkonnas. Projekt toob endaga ühised õppeained ja -kavad erinevatel õppeastmetel ning seda nii riigipiiride, valdkondade kui ka akadeemiliste erialade üleselt.

EuroTeQ Engineering University projekt on kaasrahastatud Euroopa Liidu programmist Erasmus+.