Nii nagu ülikoolis ikka on kursuste valimisel oluline strateegiline lähenemine, mis on kooskõlas teie akadeemiliste eesmärkide ja isiklike huvidega. EuroTeQi kursuse kataloogist maksimumi kätte saamiseks kirjutas TalTechi ÜE  juhatuse esimees mõned näpunäited.

perandi

Tehke kindlaks oma huvid: mõelge oma kirgedele, karjääri püüdlustele ja teemadele, mis teid tõeliselt intrigeerivad. Valige EuroTeQ kursused, mis vastavad teie akadeemilistele ja ametialasele eesmärkidele. See muudab teie õppimiskogemuse nauditavamaks ja sisukamaks.

Küsige nõu: pidage nõu akadeemiliste nõustajate, professorite või vanemate õpilastega - hetkel on olnud kõige suurem mood, võtta partnerülikoolidest just keeli õpetavaid kursusi, mis on täiesti arusaadav, sest saksa keelt ikka tasub õppida ju saksa ülikoolis, aga kas ka teadsid, et natuke kursusekataloogi surfates, saab valida ka näiteks oma õpitava erialale sobiliku kursuse ning programmi juhiga kooskõlastades on ka potentsiaalselt võimalik see EuroTeQi kursus ka mõne enda kohustusliku ainega asendada. Seega, enne kursuste valikute tegemist kindlasti suhtle mõne varasema tudengiga, kes on EuroTeQi aineid võtnud või siis meie TalTechi poolt mõne EuroTeQ esindajaga, kes võivad anda väärtuslikku teavet teie kaalutavate kursuste kohta.

Kuna EuroTeQ partnerülikoolid on maailmas väga kõrgelt hinnatud tehnikaülikoolid, siis ka üks põhjus, miks ma kursuseid valisin, oli see, et näha kuidas nendes tippülikoolides asjad käivad ja võtsin Müncheni tehnikaülikooli ärikorralduse kursuse. Aga igaühele on siin kindlasti midagi huvipakkuvat. Kursusekataloogi sirvides lugege kindlasti ka kursuste kirjeldusi - püüdke mõista selle sisu ning mida teilt oodatakse. See aitab teil teha teadlikke otsuseid ja valida kursused, mis vastavad teie õppimisstiilile.

Pidage meeles, et lõpuks parim viis kursuste valimiseks sõltub lõpuks teie ainulaadsetest võimetest  ja isiklikest eesmärkidest. Arvestades oma huve, otsides juhiseid ja tehes teadlikke otsuseid, saate koostada kursuste kava, mis paneb teid ülikoolihariduses edu saavutama.Selle kõige jaoks on EuroTeQ kursuste valik meie jaoks üks ütlemata suur privileeg.

Ega nüüd siis midagi, EuroTeQi järgmise semestri kursuse kataloog on meie jaoks avatud - 109 erinevat kursust! Ära hakka pikemalt peatuma, leia endale sobiv juba praegu: https://euroteq.eduxchange.eu/