Kinnisvaraosakond on avanud koostöös infotehnoloogia teaduskonnaga Akadeemia tee 15a maja (ICT)  esimesel korrusele tudengitele mõeldud puhkeala. Varem töötas samas kohas koopiakeskus.

IT-majas on avatud tudengite puhkeala
Tudengitele mõeldud puhkeala on IT-majas nüüd avatud.

Haldustalituse juhi Georg Loginsi sõnul on kogu projekti kandnud idee taaskasutada niipalju kui võimalik mööblit ning muid sisekujunduse elemente. „Oleme selle saavutanud täies ulatuses ning inventari peale on kulunud null eurot,“ ütles Logins, kes märkis, et kõik olemasolev mööbel on taaskasutusse antud ülikooli üksustelt või on saadud kingituseks Eesti Rahvusraamatukogult.

Ta lisas, et soovime puhkeala lähtuvalt taaskasutuse ideest edasi arendada ning ootame  selleks kasutajatelt ettepanekuid.

IT-teaduskonna üliõpilaskogu meelelahutusvaldkonna juhi Sander Plukš kommenteeris, et tudengid on valminud puhkeala kaua oodanud ning seal on olemas kõik vajalikud tingimused suhtlemiseks, koosõppimiseks või loengutevahelise aja täitmiseks. „Usun, et uus puhkeala meelitab ICT hoonesse kindlasti tudengeid nüüdsest rohkem õppima ja aega veetma. Kindlasti koguneb tudengitelt peagi ka tagasisidet ja ideid, mida uuel alal veel ette võtta ning kuidas pakutavaid võimalusi maksimaalselt ära kasutada,“ rääkis Plukš.