Tallinna Tehnikaülikool

Jaanuari keskel avati taotlusvoor Innovation Factory 2022, kus EIT Digital aitab ettevõtlikel tiimidel 6 kuu jooksul teha kõiki vajalikke tegevusi eduka tehnoloogia-ettevõtte loomiseks.

EIT Innovation Factory
Foto allikas: EIT koduleht

Hea projektitaotluse aitab teil kokku panna EIT Digitali tiim ja see sisaldab:

  • Toodet/teenust, mis lahendab olulise probleemi
  • Edukat ettevõtte ehitamisele pühendunud meeskonda ja partnereid, kes on valmis intensiivselt koos töötama kuus kuud
  • Turunõudluse tõendamine, näiteks läbi maksva pilootkliendi
  • Kaasatud erakapitali juba algusest

EIT Digital investeerib väikese osaluse eest kuni 250 000 eurot projektidesse nö pre-seed faasis, kus ettevõte on hiljuti loodud või on idee alles paberil. Osalema on kutsutud ettevõtjad, tööstusettevõtted, teadlased ja lahenduste väljatöötajad, kiirendid ja inkubaatorid ja ettevõtete innovatsioonitiimid.

Fookuses on tiimid, kes lahendavad probleeme digitaalse infrastruktuuri (IoT, 5G, AI, jne), digitaalsete linnade, tervishoiu, tööstuse või fintech valdkonnas. Üks oluline kriteerium on, et esitatavad projektid oleks rahvusvahelised. Lisaks peaks olema partnereid mitu.

Selleks, et leida uusi partnereid, lahenduse pakkujaid, tiimiliikmeid, korraldatakse 8. veebruaril online „matchmaking“. Registreeruda tuleb ette ja seda saab juba täna teha siin!

Taotluste esimesed tähtajad on 1. märtsil ja 1. juunil.

Mis on EIT Digital

EIT Digital loodi 2009. aastal, et kiirendada digi-innovatsioonide turuletulekut ja toetada Euroopa regionaalset arengut. Organisatsiooni esindused on üle Euroopa. Alates 2021. aasta oktoobrist ka Tallinnas, TalTechi Mektory majas.

Olulised lingid

Lisainfo ja tugi ettevalmistusel: Janno Viiding, janno.viiding@eitdigital.eu  

Laeb infot...