14. aprillist toimub igal teisipäeval 1,5 tundi kestev veebiseminar haridusjuhtide endi poolt ühel oluliseks hinnatud teemal.

Praktilisi nõuandeid jagab suhtlemispsühholoog Tõnu Lehtsaar ning kaasa löövad Tallinna Endla Lasteaia direktor Grüüne Ott, Tallinna Teeninduskooli direktor Meeli Kaldma ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi direktor Kaarel Rundu. Sündmust juhib ja teie küsimusi vahendab Urmas Vaino. Leiame praktilised soovitused kümnele küsitluses tõstatatud väljakutsele.

Teemad ja ajad:

• 14.04 kell 10.00 Tulemuslik suhtlemine eriolukorras
    • 21.04 kell 10.00 Õppetöö korraldamine eriolukorras
    • 28.04 kell 10.00 Tiimi juhtimine eriolukorras
    • 5.05 kell 10.00 Kaugtöö eriolukorras
    • 12.05 kell 10.00 Enesejuhtimine eriolukorras

Osalema oodatakse üldhariduskoolide ja kutsekoolide juhte, alusharidusasutuste juhatajaid ning haridusametnikke. Osaleda saab rakenduse Worksup vahendusel. Lisaks videopildi vahendamisele on sama rakenduse abil võimalik esitada esinejale küsimusi ja omavahel suhelda. Osalemiseks tuleb:

• Avada brauseris veebileht https://www.worksup.com/
    • Sisestada Event ID: SUHTLEMINE
    • Registreeru luues osalejaprofiil (Profile sakk alaservas)

NB! Registreerumisel tuleb kasutada sama seadet, mida veebiseminari jälgimisel.

Lisainfot leiate Innove kodulehelt: www.innove.ee/uudis/haridusjuhtidele-tulekul-uus-ja-praktiline-veebiseminaride-sari/