Eesti IT-tippkeskuse EXCITE konverentsil rääkis Tallinna Tehnikaülikooli tervisetehnoloogiate instituudi professor Ivo Fridolin Eesti IT-teaduse tippkeskuse EXCITE eesmärkidest ja tegevustest. Vaata lähemalt Ivo Fridolini ettekandest, kuidas tippkeskus panustab Eesti ja maailma muutmisesse.

Ivo Fridolini ettekanne pärineb 9. märtsil 2022 toimunud Eesti IT-tippkeskuse EXCITE konverentsilt „Tulevik kuulub uudishimulikele“. Täispikka konverentsi saab uuesti vaadata siit.

Tippkeskus EXCITE ühendab Eesti IT-teaduse absoluutseid tippe, eesmärgiga uurida ja välja töötada meetodid turvaliste ja töökindlate IT-süsteemide ja -teenuste arendamiseks. EXCITE teadlased arendavad teaduslike meetodite abil kindlaid ja usaldusväärseid IKT-süsteeme, rakendades neid kõikjal, kus võimalik – keskendudes muuhulgas tervishoiu, ohutuse, keskkonnakaitse, panganduse jmt valdkondadele. Tippkeskusesse kuulvad Tallinna Tehnikaülikooli, Tartu Ülikooli ja Cybernetica AS-i tippteadlased.

Tutvu IT-tippkeskusega EXCITE lähemalt: www.excite.it.ee

EXCITE on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.