Tallinna Tehnikaülikoolis toimub 17. märtsil magistriõppe infoõhtu, mis kolitakse koroonaviirusega seotud eriolukorra tõttu veebi. Webinaril saab ülevaate kõikidest tehnikaülikooli magistriõppekavadest ning vastuvõtutingimustest.

„Praeguses olukorras poleks nii paljude inimeste ühte ruumi kokku toomine vastutustundlik. Samas pole vastutustundlik ka ürituse ärajätmine, kui selleks on alternatiiv veebiseminaride näol olemas,“ ütles infoõhtu peakorraldaja Sten Kalder. Nii otsustaski korraldusmeeskond, et üritus toimub varasemalt planeeritud samal ajal, kuid veebikeskkonnas.

Huvilistel on võimalik seeläbi koduses keskkonnas turvaliselt nii vastuvõtutingimuste infotundi kuulata ja küsimusi küsida kui ka osaleda õppekavatutvustustel ning samamoodi programmijuhtidega suhelda. Kalderi sõnul on sellisel korralduskäigul ka positiivne pool – tulevased üliõpilased, kes magistrieriala valivad, saavad virtuaalselt osaleda rohkematel erialatutvustustel ja teha sellevõrra targem õppekava valik.

Korralduslikest muudatustest teavitatakse üritusele juba registreerunuid e-maili teel. Täpsem info: www.taltech.ee/mainfo

Kohtumiseni 17. märtsil!