Tallinna Tehnikaülikool

Kuni tippjuhtkond mind mu eesmärkides toetab, panustan rõõmuga oma välismaalt saadud teadmisi ja kogemusi, et teha TalTech tõhusamaks ja efektiivsemaks organisatsiooniks.

Portrait of Jan Johan Karst

Miks ma TalTechis töötan?

Tulin 2015. aastal TalTechi küberturvet õppima ning õppimise ajal otsisin võimalusi, kuidas oma äri Eestis laiendada. Osalesin Startup Estonias ja siis juba asusin TalTechi ühes instituudis tööle ärisuhete koordinaatorina. Kuna mulle meeldib organisatsioone arendada – ja ma pean ütlema, et see on väga keeruline ja ajamahukas töö -, siis otsustasin 2017. aasta lõpus võtta vastu TalTechi kvaliteedijuhi väljakutsed. Praegu on peamine fookus muutuste juhtimisel ja kuni tippjuhtkond mind mu eesmärkides toetab, panustan rõõmuga oma välismaalt saadud teadmisi ja kogemusi, et teha TalTech tõhusamaks ja efektiivsemaks organisatsiooniks.

Miks soovitan TalTechi tööle tulla?

Veidi ajaloost: Eesti pääses 1991. aastal nõukogude okupatsioonist ja see on minu meelest peamine põhjus, miks Eestis ja seega ka TalTechis napib häid juhte. Hea juht oskab ülesandeid anda, oma inimesi väärtustada, koostööd teha, paremaks saada ja oma töötajaid positiivselt motiveerida. Olen Eestis näinud liigagi sageli negatiivset juhtimisstiili „mina olen boss“ ja selle hoiakuga nad ka oma töötajatega suhtlevad, paljudel juhtidel puuduvad (inimeste) juhtimise oskused. Seetõttu soovitan: kui tahad TalTechi paremaks teha – meil on palju võimalusi ja potentsiaali! – ning sul on häid (inimeste) juhtimise ja/või organisatsiooni arendamisi oskusi, siis pakub TalTech väga põnevaid väljakutseid.

Laeb infot...