Tule saa osa rahvusvahelisest 3x3 tänavakorvpallist 10. juulil algusega 10:00 Tallinna Tehnikaülikooli ees parklas!

Mängud toimuvad kuuel spetsiaalsel tänavakorvpalli väljakul ning võistlustulle asutakse koguni 11 kategoorias. Eliit ja uudne üliõpilaste sari toimub kutsete alusel. Teistele kategooriatele on avatud registreerimine. Ootame Sind osalema, kaasa elama ja toredalt aega veetma.

Registreerida saab lingil bit.ly/taltech3x3.

Turniiri auhinnafondi väärtus on üle 10 000€!
Auhindade eest hoolitsevad Payot, Tanker, Jazz Pesulad, Teamsport, Optibet Eesti ja Nordaid Eesti. Arctic Sport paneb kõikidele osalejatele välja karastusjoogi!

Peaesineja on REKET, keda võib esinemas näha algusega 13:00.
Tuju hoiab päev läbi üleval DJ ja silmailu pakuvad TalTech Cheerleaders ning Optibeti promotüdrukud.

Kõigil on võimalus osa võtta Nike skillchallengest ning viskevõistlusest, mille peaauhindadeks on Teamspordi poolt välja pandud Nike tossud! Lisaks toimuvad erinevad mängud, mille auhinnad panevad välja meie toetajad. Peaväljaku ääres asuval Cramo tribüünil saab nautida vaadet kogu võistlusalale.

Lastelalal leidub põnevaid tegevusi väiksematele.
Droonitöötoas saavad nii noored kui ka suured proovida ise droone juhtida. Lustida saab batuutidel ning osa võtta erinevatest mängudest.

Toitlustust pakuvad Kohvik Oivik ning Wingstopp Estonia.

ÜRITUS ON KÕIGILE TASUTA!

Ootame Sind osalema, kaasa elama ja toredalt aega veetma. Õhtu lõpetame afterparty-ga Venus Clubis. Osavõtjatel sissepääs Venusesse tasuta kuni 00:30. Sissepääs al 21. eluaastast!

Lisainfo saamiseks võta ühendust: Raido Ringmets +372 5698 2913 või Gregor Arbet +372 522 2261