Sel sügisel asus Tallinna Tehnikaülikooli õppima kokku 2988 uut tudengit Eestist ja välismaalt. Nendest eestlasi oli 2395. Eestlaste seas oli I astme populaarseim õppeprogramm IT-süsteemide arendus (päevaõppes 168 inimest), magistriõppes infosüsteemide analüüs ja kavandamine (81 inimest).

Septembris alustas TalTechi I astmel õpinguid 1560 inimest. Populaarsete õppeprogrammide esinelikusse mahtusid veel ärindus (118 inimest), ehitiste projekteerimine ja ehitusjuhtimise integreeritud õpe (117 inimest) ning informaatika (109 inimest).

Top 4 Bachelors degree acceptance

Magistri esinelikus olid veel personalijuhtimise kaugõpe (63 inimest), digimuutused ettevõttes (61 inimest) ning ärirahandus ja majandusarvestus (58 inimest).

Top 4 Masters degree acceptance

Esimest korda oli inimestel võimalus esitada TalTechi sisseastumisavaldus aastaringselt. Seda võimalust kasutas kokku 36 protsenti kõikidest avalduse esitajatest. Sellega ületati rohkem kui kahekordselt seatud eesmärk. Enim kasutasid seda võimalust need, kes on keskkooli lõpetanud varem või kes esitasid avalduse magistriõppesse.