Anneta riiulile seisma jäänud, aga koolilastele väga vajalikud teosed kooliraamatukogudele!

Kooliraamatukogud üle Eesti on koostanud nimekirjad teostest, millest nende õpilased kõige enam puudust tunnevad. Äkki seisab mõni neist just sinu raamaturiiulis või oled valmis raamatu ostma ja lastele raamatukogude aasta puhul kinkima?

Tehnikaülikooli raamatukogu soovib anda panuse toetades Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi ja Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kooliraamatukogusid. Nende koolide soovinimekirja leiad siit.

Kuidas soovitud raamatuid annetada?

1. Too raamatud Tehnikaülikooli raamatukokku ja meie edastame need kampaania lõppedes nimetatud koolidele.

VÕI

2. Vali raamatukogude aasta lehelt kooliraamatukogu, keda soovid aidata, tutvu soovinimekirjaga ja toimeta raamat kooli.

Toetame üheskoos õpilaste lugemisindu!

kingi koolile raamat veebibänner