Kellel sügisel ülikooli õppetööks ka enam asja pole, siis tipikaks jääte igavesti, mistõttu olete kõik palavalt oodatud järjekordsele suurejoonelisele linnakupeole. Kogu päeva vältavale haridus- ja meelelahutusprogrammile järgneb raju, aga väärikas järelpidu ning osa tasub võtta mõlemast. Broneerige juba praegu 13. september oma kalendrites.

Tutvuge linnakupidustuse kavaga siin!

Linnakupeo peakorraldaja Sten Kalder | Foto: TalTechi arhiiv

Siin on mõned põhjused:

• Hea võimalus panna alus oma grupi vilistlaste kokkutulekute traditsioonile. Ülikool aitab ruumide ja kohvilauaga, teie tulge kokku ja vaadake koos tagasi ja edasi.
  • Õhtu edenedes saate noorust meenutada värskete rebaste ristimist vaadates. Arvata võib, et pidu käib lisaks peahoonele ja Akadeemikute alleele kõikides ühikates – koputage ustele!
  • Linnakuorienteerumisel satute kohtadesse, kuhu õpingute ajal ei õnnestunud jõuda, nt Mektory uus innovatsiooniala või rektori kabinet.
  • Laborite uksed on kõigile avatud: saad tulla kodulaborisse nostalgitsema ja vanu tuttavaid teretama, aga ka luusida teiste erialade laboratooriumides. Kes teab, võibolla saab siit alguse mõni uus koostööprojekt või huvi mõne uue eriala vastu?
  • Leiutajate laulu- ja tantsupeol "Mõistuse, käe ja lauluga" teevad kaasa ülikooli neli laulukoori, rahvatantsuansambel Kuljus ja puhkpilliorkester ning kaasa laulda saavad kõik, nagu heal laulupeol ikka!
  • 10 000 ruutmeetril toimuval järelpeol astuvad kolmel laval üles TalTechi tudengitest DJ-d, Smilers, Öed ja Singer Vinger ning trobikond teadlas-, tudengi- ja vilistlasbände.

Vivat academia, vivant celebrationes! ■

TalTech's Grand Campus Party