Tallinna Tehnikaülikool

Detsembri alguses toimub selleaastane TalTech küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskuse poolt korraldatav interdistsiplinaarne küberuuringute konverents ICR2020 (6th Interdisciplinary Cyber Research conference). Sellel aastal on üritusele oma õla alla pannud Swedbank, kes paneb välja peaauhinna parima teesi ja ettekande eest, milleks on küberteemalise e-õpikeskkonna Cybrary (https://www.cybrary.it/) ligipääs üheks aastaks.  

“Konverentsil tulevad esitlusele põnevad ettekanded tehnoloogiast ja küberturvalisusest, aga ka sellega seotud strateegilistest, õiguslikest ja inimlikest aspektidest ning meil on väga hea meel, et koostööhuvi toetajate poolt on iga aastaga aina kasvav,“ rääkis konverentsi ellukutsuja ja korraldaja TalTechi küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskuse vanemteadur ning tehnoloogiaettevõtte Guardtime strateegianõunik Anna-Maria Osula. 

"Swedbankis väärtustame teadusesse panustamist ja koostööd ülikoolidega. Meil on hea meel, et TalTech toob kokku valdkonna talendid, kes annavad märkimisväärse panuse kübervaldkonna arengusse. Meil on au toetada seda suurepärast ettevõtmist," ütles Petra Klein, Swedbank Group Information Security juht ja CISO. 

Juba kuuendat aastat järjest toimuvat konverentsi saab sellel aastal jälgida veebi vahendusel. ICR eesmärk on kokku tuua nii noored kui ka tunnustatud teadlased. Esitatakse nii magistri- ja doktoritööde kui ka rahvusvaheliste uurimisprojektide tulemusi.   

Konverentsi koduleht: www.taltech.ee/ICR 

Lisainfo:  
Kristi Ainen, TalTech kristi.ainen@taltech.ee 
Polina Lapõševa, Swedbank polina.laposeva@swedbank.ee 

Laeb infot...