Tallinna Tehnikaülikool

Eelmisel aastal ülipopulaarseks osutunud TalTechi labürindijooks tuleb taas 25. mail kell 10–18 Tallinna Tehnikaülikooli aulas. Abituriendid saavad kindlustada endale õppekoha Tallinna Tehnikaülikoolis joostes läbi labürindi, lahendades samal ajal ülesandeid. Õppekoha pakkumise saavad 10 parimat ja kiiremat. 

14x30 meetri suurusel labürindialal peavad osalejad vastama küsimustele matemaatikas, füüsikas, keemias, eesti keeles, loogikas, ajaloos ja ühiskonnaõpetuses. Igas boksis on osalejal aega 1 minut, et lahendada nii palju ülesandeid kui võimalik.

Labürindijooksul loevad teadmised ja kiirus, sest küsimustele õigesti vastanute vahel paneb lõpliku paremusjärjestuse paika labürindi läbimise aeg. Labürindijooksus parimaid tulemusi näidanud 10 koolilõpetajat saavad sellega endale automaatselt õppekoha Tallinna Tehnikaülikooli esimesel kursusel vabalt valitud õppekaval (v.a arhitektuur). 

Osalemiseks on vaja eelregistreeruda, kuid jääb võimalus ka kohapeal end kirja panna. Eelregistreerumine suletakse 19.05. 

Samal päeval on ülikooli peahoone ees ja fuajees avatud ka TalTechi õppemess, kuhu on oodatud absoluutselt kõik, kes tahaksid vähegi teada, millega ülikoolis tegeletakse ja mida õppida saab. 

Kohapeal saab tutvuda:

  • TalTechi teaduskondade ja mereakadeemiaga ning sealsete õppimisvõimalustega;  
  • Tehnoloogiakooli võimalustega;  
  • välisõppe võimalustega; 
  • EuroTeQ'iga; 
  • tudengiprojektidega: tudengivormel, iseAuto, Solaride. 

Loe labürindijooksu kohta lähemalt

Labürindijooksu Facebooki üritus

Laeb infot...