TalTech ärikorralduse instituudi poolt osalesid kohapeal Wolfgang Gerstlberger ja Evelyn Soidla (TalTech/EP Consulting).

LEAD project partners met in Zagreb

Viies LEADi rahvusvaheline partnerite kohtumine toimus 5. ja 6. oktoobril 2023 Zagrebis ning seda võõrustas CEPOR - VKEde ja ettevõtluspoliitika keskus. Kohtumine tõi kokku kõigi partnerorganisatsioonide esindajad: Budapest Business School, Tallinna Tehnikaülikool, Wroclawi Majandus- ja Ettevõtlusülikool, Portugali Katoliku Ülikool, ADINVEST Europe ja Pariisi Nanterre'i Ülikool.

Kohtumise esimesel päeval arutati peamiselt nii kohapealsete kui ka e-õppevahendite koolitusmaterjalide väljatöötamist ning Moodle'i veebikursuste arendamist.

Kohtumise teine päev oli pühendatud projekti peamistele teavitustegevustele, väljatöötatud ja tulevastele teavituskavadele, eelkõige seoses pilootkoolitustega.

LEAD MSE project - LEarning And Development for Micro and Small Enterprises