Meis kõigis on natuke insenerisoont ja kindlasti oskavad nii nooremad kui vanemad midagi ägedat ja leidlikku välja mõelda. Eriti kui olukord selleks sunnib.

Tallinna Tehnikaülikooli inseneriteaduskond kutsub kõiki üles leiutama käepärastest vahenditest ägeda ja lihtsa insenertehnilise eseme või lahenduse. Kõik tulemused, mis teevad elu lihtsamaks või mugavamaks, on lubatud. Jagades oma leiutisest pilti või videot võid võita endale vinge elektritõuksi!

Insenertehniliste andekate leiutiste võistlus toimub TalTechi inseneriteaduskonna Facebooki lehel. Pilt või video tuleb postitada kampaaniavideo kommentaaridesse hiljemalt 5. juulil kell 23.59. Postituse kommentaari märgi kindlasti ka hashtagid #insener #mõtlesuurelt ning osaledki loosis!

Peaauhinnaks on maruvinge elektritõuks. Lisaks valivad TalTechi inseneritudengid oma lemmik leiutise, mille väljamõtleja saab üllatusauhinna.

Vaata videost, mida insener Tomppa leiutas.

NB! Insener Tomppa on kraadiga eluinsener ning keeva veega kokku puutunud juba aastaid! Ära katset kodus järgi tee!

Kui leiutamine on täiega Sinu teema, aga häid ideid veel pole, siis ei ära lase pead norgu. Tule õppima TalTechi inseneriteaduskonda ja tulevikus oled sama hea või veel parem kui insener Tomppa! Vastuvõtt on avatud kuni 7. juuli keskpäevani.

Lisainfo sisseastumise kohta: teejuht.taltech.ee.

Võida elektritõuks