Eesti esimesel leiutajate laulupeol, 13. septembril tuleb laulmisele laulupeo klassika kõrval ka vigurlaule, näiteks Kuldse Trio ajatu hitt „Kes ei tööta“ just selleks sündmuseks modifitseeritud sõnadega: „Arhitektid, arendajad, sisekliima parendajad, doktorid ja juhendajad, tuleviku asutajad. Töö ei karda kedagi, ei karda kedagi!“

Otseülekannet laulupeost saab vaadata siin.

Kell 18.30 algav TalTechi laulupidu paneb linnakupeo päevasele programmile ülikooli sisehoovis uhke punkti. Üles astuvad mitmed ülikooli kultuurikollektiivid:

• Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor
  • Inseneride Meeskoor
  • Tehnikaülikooli Kammerkoor
  • Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester
  • Vilistlaste Naiskoor
  • Bänd
  • Rahvatantsuansambel Kuljus

Solistidena astuvad üles TalTechi tudengid, vilistlased ja teadlased: Artjom Savitski, Anette Maria Rennit, Kristjan Karmo, Paul Taklaja.

Laulupeo vägesid juhatavad Inseneride Meeskoori dirigent Kuldar Schüts ja Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestri dirigent Tarmo Kivisilla.

Esitlusele tulevad kõigile tuntud ja armastatud Eesti laulud, kuid mõnedele lauludele on leiutajad teinud ka väikese töötluse.

Laulupeole on oodatud kõik olenemata sellest, kas laulusõnu tead või viisi pead. Laulikud saavad olema nii digitaalsel kui paberkujul ning üheskoos laulmine saab olema väga võimas.

Laulupidu leiab aset Tallinna Tehnikaülikooli linnaku sisehoovis U05 ja U06 korpuste vahelisel muruplatsil.

ÜRITUS ON TASUTA!

Linnakupeo kohta rohkem infot➡️ www.taltech.ee/linnakupidu
Järelpeo piletid ➡️ www.fienta.com/linnakupidu2019