Ärikorralduse instituudi lektor Monika Nikitina-Kalamäe oli ainuke, kes haridusvaldkonna esindajana tunnustatud sai.

Monika Nikitina-Kalamäe

Läbi aasta vahendab Raamatupidaja.ee arvestusala valdkonnas tegutsevate ja/või seda tugevalt mõjutavate inimeste töiseid saavutusi ja parimaid praktikaid. 10. novembril valiti välja kolm arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali.

Nominendid olid kõik selle aasta ajakirja Raamatupidamise Praktik kaanepersoonid ning nende hulgast selgusid avaliku hääletamise tulemusena professionaalid, kes on arvestusvaldkonda sellel aastal kõige enam mõjutanud.

I koha sai Riina Käi, kes töötab finantsjuhina Aktsiaseltsis Elering. Riina Käi on TalTech majandusteaduskonna vilistlane. III koha sai meie õppejõud Monika-Nikitina Kalamäe.

Monika on panustanud nii tasemeõppe kui ka täienduskoolituse läbiviimisesse, lõputööde juhendamisse. Edendanud valdkonda ja andnud välja õppemetoodilisi materjale, mitu ülesannete kogu. Ülikooli esindajana teeb ta koostööd Eesti Raamatupidajate Koguga, osaleb kutsekomisjoni töös ning viib läbi eksamieelseid konsultatsioone.