Tallinna Tehnikaülikool

Dotsent Liis Ojamäe ja emeriitprofessor Katrin Paadami kaastoimetamisel ja kaasautorluses Routledge kirjastuses 2021. aastal väljaantud kogumik „Enabling the City. Interdisciplinary and Transdisciplinary Encounters in Research and Practice“ on saanud Ameerika Raamatukogude Assotsiatsiooni (American Library Association) tunnustuse osaliseks.

Katrin Paadam ja Liis Ojamäe
Katrin Paadam ja Liis Ojamäe

Selle organisatsiooni alla kuuluva Association of College and Research Libraries kirjastusüksus CHOICE koostab parimate akadeemiliste publikatsioonide põhjal oma soovituste nimekirja ja antud kogumik osutus üheks väljavalituks. Raamat on kättesaadav nii TalTechi raamatukogus kui ka vabalt allalaaditav siin.

"Enabling the City" on valminud erinevate valdkondade teadlaste ja praktikute koostöös. Kogumik keskendub sellele, kuidas interdistsiplinaarsed ja transdistsiplinaarsed teadmisteloome protsessid võivad 21. sajandil aidata kaasa linnade jätkusuutlikule ümberkujundamisele kohalikul tasandil, pakkudes nii teoreetilisi arutlusi kui juhtumiuuringutele tuginevaid tõlgendusi distsipliinide- ja linnapraktikate-üleste põhimõtete rakendamise keerukatest kogemustest.

"Enabling the city"

Laeb infot...