1.-5. juunil 2020 toimuvad TalTech IT Kolledžis diplomi- ja bakalaureusetööde kaitsmised õppekavadel IT süsteemide administreerimine ja IT süsteemide arendus ning bakalaureusetööde kaitsmised ingliskeelsel õppekaval küberturbe tehnoloogiad (Cyber Security Engineering). Lisaks toimuvad diplomitööde kaitsmised õppekaval infosüsteemide analüüs. Magistritööde kaitsmised toimuvad õppekaval infosüsteemide analüüs ja kavandamine.

DIPLOMI-, BAKALAUREUSE- JA MAGISTRITÖÖDE TEEMAD JA AUTORID

Otseülekandeid diplomi-, bakalaureuse- ja magistritööde avalikest kaitsmistest saab vaadata TalTech IT Kolledži veebilehel: taltech.ee/itcollege
Lisaks soovitame jälgida TalTech Infotehnoloogia Kolledž`i Facebook`i lehte (https://www.facebook.com/itcollege.ee), kus ilmuvad igal hommikul otseülekannete viited.

Tulenevalt üleriigilisest hädaolukorrast palume kõigil huvilistel sel korral TalTech IT Kolledžisse kohapeale mitte tulla. Soovitame jälgida otseülekandeid, sealt leiate ka info, kuidas saab lõputöö kaitsjale soovi korral küsimusi esitada. Lisaks olge tähelepanelikud, millist otseülekannet jälgite, kuna paralleelselt toimub iga päev mitu otseülekannet.

TalTech IT Kolledži diplomi-, bakalaureuse- ja magistritööde kaitsmiste ajakava ja komisjonide koosseis:

Esmaspäev, 1. juuni kell 9.00, ruum 316, magistriõppekava infosüsteemide analüüs ja kavandamine.
Komisjoni esimees: Kristjan-Hans Sillmann
Komisjoni koosseis: Raul Ennus, Paul Leis, Jaanus Pöial

Esmaspäev, 1. juuni kell 9.00, ruum 217, õppekava IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Meelis Antoi, Kristiina Hakk, Toomas Lepikult, Valdo Praust

Teisipäev, 2. juuni kell 9.00, ruum 219, magistriõppekava infosüsteemide analüüs ja kavandamine*
Komisjoni esimees: Agu Leinfeld
Komisjoni koosseis: Mihkel Lauk, Guido Leibur, Priit Raspel
* 2. juunil on magistritööde kaitsmised kinnised, otseülekannet ei toimu.

Teisipäev, 2. juuni kell 9.00, ruum 316, õppekava IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Meelis Antoi, Märt Kalmo, Jaanus Pöial

Teisipäev, 2. juuni kell 17.00, ruum 316, õppekava infosüsteemide analüüs.
Komisjoni esimees: Priit Raspel
Komisjoni koosseis: Guido Leibur, Toomas Lepikult, Paul Leis

Kolmapäev, 3. juuni kell 9.00, ruum 316, magistriõppekava infosüsteemide analüüs ja kavandamine.
Komisjoni esimees: Ain Rasva
Komisjoni koosseis: Ingmar Pappel, Margus Püüa, Tarmo Robal, Tiit Vapper

Kolmapäev, 3. juuni kell 9.00, ruum 217, õppekava IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Meelis Antoi, Kristiina Hakk, Jaanus Pöial

Kolmapäev, 3. juuni kell 9.00, ruum 219, õppekava küberturbe tehnoloogiad.
Wednesday, 3 June at 9.00, room 219, programme Cyber Security Engineering.

Komisjoni esimees / Chairman of Commission: Valdo Praust
Komisjoni koosseis / Members of Commission: Md Muhidul Islam Khan, Kaido Kikkas, Toomas Lepikult, Mohammad Tariq Meeran

Neljapäev, 4. juuni kell 9.00, ruum 316, magistriõppekava infosüsteemide analüüs ja kavandamine.
Komisjoni esimees: Andrus Tamm
Komisjoni koosseis: Rivo Lemmik, Alari Krist, Nadežda Furs-Nižnikova

Neljapäev, 4. juuni kell 9.00, ruum 217, õppekava IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Meelis Antoi, Toomas Lepikult, Jaanus Pöial

Neljapäev, 4. juuni kell 9.00, ruum 219, õppekava küberturbe tehnoloogiad.
Thursday, 4 June at 9.00, room 219, programme Cyber Security Engineering.

Komisjoni esimees / Chairman of Commission: Valdo Praust
Komisjoni koosseis / Members of Commission: Tauseef Ahmed, Kaido Kikkas, Mohammad Tariq Meeran

Reede, 5. juuni kell 9.00, ruum 316, õppekava IT süsteemide administreerimine.
Komisjoni esimees: Siim Vene
Komisjoni koosseis: Nadežda Furs-Nižnikova, Edmund Laugasson, Valdo Praust, Kalle Tammemäe

Reede, 5. juuni kell 9.00, ruum 217, õppekava IT süsteemide arendus.
Friday, 5 June at 9.00, room 217, programme IT Systems Development.

Komisjoni esimees / Chairman of Commission: Märt Kalmo
Komisjoni koosseis / Members of Commission: Tauseef Ahmed, Md Muhidul Islam Khan, Toomas Lepikult
* 5. juunil toimuvad IT süsteemide arenduse õppekava kaitsmised inglise keeles.

DIPLOMI-, BAKALAUREUSE- JA MAGISTRITÖÖDE TEEMAD JA AUTORID

TalTech IT Kolledž loodi 1. augustil 2017 Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) ja Eesti Infotehnoloogia Kolledži (IT Kolledž) ühinemisel, mille järgselt kuulub IT Kolledž TalTech IT-teaduskonna koosseisu.

Vastuvõtt TalTechi on avatud: https://teejuht.taltech.ee/it-teaduskond/
Mõtle suurelt ja astu tulevikku juba täna! TalTechi IT-teaduskonnas saad õppida kõiki IT valdkondi tipptasemel.

In English

Defense of Diploma, Bachelor and Master Theses at TalTech IT College on June 1-5, 2020

Defense of Final Theses will take place on June 1-5 at TalTech IT College on the following curricula: Defense of Diploma, Bachelor and Master Theses at TalTech IT College on IT Systems Administration, IT Systems Development, Information Systems Analysis and on English language based curriculum Cyber Security Engineering. Defense of Master's Theses in the curriculum Analysis and Design of Information Systems.

A live broadcast of the Defences of Diploma and Master`s Theses will also be available on website taltech.ee/itcollege and on Facebook https://www.facebook.com/itcollege.ee.

TOPICS AND AUTHORS OF DIPLOMA, BACHELOR AND MASTER THESES

Wednesday, 3 June at 9.00, room 219, Cyber Security Engineering programme.
Chairman of Commission: Valdo Praust

Thursday, 4 June at 9.00, room 219, Cyber Security Engineering programme.
Chairman of Commission: Valdo Praust
Members of Commission: Tauseef Ahmed, Kaido Kikkas, Mohammad Tariq Meeran

Friday, 5 June at 9.00, room 217, IT Systems Development programme.
Chairman of Commission: Märt Kalmo
Members of Commission: Tauseef Ahmed, Md Muhidul Islam Khan, Toomas Lepikult