Tallinna Tehnikaülikool
abstraktne visuaal infoturbejuhtimise kohta

Eesti otsib INFOTURBEJUHTE

TalTech viib alates jaanuarist 2024 HARNO IT Akadeemia programmi raames läbi mahuka infoturbejuhtide koolituse, mille eesmärk on koolitada üle 200 spetsialisti. Vajadus infoturbejuhtide järele, kes tagaksid organisatsioonide infosüsteemide ja andmete kaitstuse, kasvab lähiaastatel märgatavalt.
Koolitusprogramm on osalejatele tasuta ja see viiakse ellu Euroopa Liidu taasterahastu NextGenerationEU vahenditest.
Osale praktilisel koolitusel ja alusta karjääri infoturbejuhina!

Laeb infot...

Paul Leisi avalik loeng 3. oktoobril 2023 kell 17:45

Paul Leisi avalik loeng "DevOps 2023"

Emeriitdotsent ja magistriõppekava „Infosüsteemide analüüs ja kavandamine“ programmijuht Paul Leis pidas 13. oktoobril TalTech IT Kolledžis avaliku loengu.

PYNT õpikogukonna kaugosalusrobotite eksperimendis uuriti inimeste käitumist

PYNT õpikogukonna aastat kokkuvõttev kohtumine leidis aset 15. detsembril 2022 TalTech IT Kolledžis. Kohtumise raames toimusid didaktika töötoad ja robotieksperimendid. Üritusele lisasid rahvusvahelist kaalu teadusdelegatsioonid Jyväskylä Ülikoolist Soomest ja Eindhoveni Tehnikaülikoolist Hollandist.

1_PYNT3
Kristel Kruustük

Naised IT-s: Kristel Kruustük – eeskuju ja inspireerija

IT Kolledži vilistlane Kristel Kruustük paneb sel sügisel TalTechi IT-naistudengitele välja omanimelise stipendiumi!
Millised on Kristeli soovitused noortele ja mis teda ettevõtjana inspireerib?

TalTechi podcast: karjäärivalikule aitab kaasa läbimõeldud praktika

TalTechi podcastis oli saatejuht Kristjan Hirmol külas TalTechi IT-teaduskonna praktika ja õppeanalüütika spetsialist Riina Tallo, kes pole klassikalises mõttes õppejõud, vaid on tudengitele toeks just praktikaprotsessides ning toetab nende liikumist tööturule. IT-õppekavade kureerimisel lähtutakse põhimõttest, et praktika eesmärk ei ole lihtsalt tudengi mingiks ajaks tööle saatmine. See peab aitama tudengil paremini mõista, kuidas ta nii õpitut kui iseennast inimesena oma töökohas analüüsida suudab ja mil viisil oma edasist karjääri planeerib.

TalTech podcast_Kristjan Hirmo ja Riina Tallo
TalTech podcast_Kristel Kruustük

TalTechi podcast: Kristel Kruustüki matemaatikahirm muutus matemaatikaarmastuseks

TalTechi podcastis käis Kristjan Hirmol külas IT Kolledži edukas vilistlane, Testlio asutaja ja tegevjuht Kristel Kruustük, kes rääkis oma ebatavalisest teekonnast tehnoloogiavaldkonda ning andis eriala valivatele noortele kasulikke ja inspireerivaid nõuandeid.

Laeb infot...