Tallinna Tehnikaülikool
Karlis

Karlis: tahan luua mängude tootmise firma

IT-tudengi Karlise unistus on teha tulevikus arvutimäng, mille sarnast veel varem nähtud pole. Karlis teeb ise nii disaini kui koodi. Palju koodi! Koodimäed! Proge-proge-proge! Karlis loodab, et tema mäng saab nii populaarseks, et ta elab sellest lahedalt ära ja kontoris käima ei peagi ning saab juhtida oma ettevõtet otse maamajast. Aga kuna selleni jõudmisega läheb aega, plaanib ta seni töötada rahvusvahelistes ettevõtetes suuremate projektidega.

Laeb infot...

Paul Leisi avalik loeng 13-03-2024

Paul Leisi avalik loeng "Küberturbe karkass NIST CSF 2.0"

Emeriitdotsent ja magistriõppekava „Infosüsteemide analüüs ja kavandamine“ programmijuht Paul Leis pidas 13. märtsil TalTech IT Kolledžis avaliku loengu.

Naised IT-s: Kristel Kruustük – eeskuju ja inspireerija

IT Kolledži vilistlane Kristel Kruustük paneb sel sügisel TalTechi IT-naistudengitele välja omanimelise stipendiumi!
Millised on Kristeli soovitused noortele ja mis teda ettevõtjana inspireerib?

Kristel Kruustük
TalTech podcast_Kristjan Hirmo ja Riina Tallo

TalTechi podcast: karjäärivalikule aitab kaasa läbimõeldud praktika

TalTechi podcastis oli saatejuht Kristjan Hirmol külas TalTechi IT-teaduskonna praktika ja õppeanalüütika spetsialist Riina Tallo, kes pole klassikalises mõttes õppejõud, vaid on tudengitele toeks just praktikaprotsessides ning toetab nende liikumist tööturule. IT-õppekavade kureerimisel lähtutakse põhimõttest, et praktika eesmärk ei ole lihtsalt tudengi mingiks ajaks tööle saatmine. See peab aitama tudengil paremini mõista, kuidas ta nii õpitut kui iseennast inimesena oma töökohas analüüsida suudab ja mil viisil oma edasist karjääri planeerib.

TalTechi podcast: Kristel Kruustüki matemaatikahirm muutus matemaatikaarmastuseks

TalTechi podcastis käis Kristjan Hirmol külas IT Kolledži edukas vilistlane, Testlio asutaja ja tegevjuht Kristel Kruustük, kes rääkis oma ebatavalisest teekonnast tehnoloogiavaldkonda ning andis eriala valivatele noortele kasulikke ja inspireerivaid nõuandeid.

TalTech podcast_Kristel Kruustük

Laeb infot...