Tallinna Tehnikaülikool

Sisseastujale

Infotehnoloogia teaduskonnas saad tipptasemel hariduse, mida toetab rahvusvaheliselt tunnustatud teadus- ja arendustegevus ning tihe koostöö ettevõtetega. Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) valdkonna kiire areng mõjutab kõiki elualasid. Eesti on üks maailma digituleviku juhtidest ning meie teaduskonnast tuleb kaks kolmest IT-talendist.

Kas teadsid, et igal aastal vajab Eesti 2600 uut info- ja kommunikatsioonitehnoloogia spetsialisti? Ning prognoosi kohaselt on IT-valdkonnas uue tööjõu vajadus seitsme aasta vaates kokku üle 18 000 inimese? TalTechi IT-teaduskond valmistab ette spetsialiste selles kõige kiiremini arenevas teaduse ja tehnoloogia valdkonnas, milleks on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia. 

Lisaks on hea teada, et teaduskonna uurimisrühmad tegelevad rahvusvahelisel kõrgel tasemel näiteks nii riistvara- kui ka küberturvalisuse uuringutega, aitavad kaasa tervisetehnoloogiate arendamisele ning muudavad meie e-riigi elu paremaks kasutades parimaid tehisintellekti- ja andmeteaduslahendusi. Oleme tugevad päriselu probleemide lahendamisel!

Sisseastumine juba käib ja esita avaldus hiljemalt 4. juulil kella 12ks SAIS-s. Loe altpoolt meie erialade kirjeldusi või tee erialatest, et oma valikutele kinnitust saada.