Tallinna Tehnikaülikool

Tahad teada, milline bakalaureuse eriala Sulle sobib?

Kõik erialad on õiged, tähtis on leida nende hulgast just see, mis teeb Sinu elu põnevaks. Vasta küsimustele ja saa teada, millised meie erialadest võiksid sobida just Sulle!

Tee test kohe

Miks valida TalTech?

TalTechi lõpetajad saavad kvaliteetse hariduse ja ülikoolide võrdluses kõrgeimad palgad
TalTech koolitab professionaale valdkondades, kus seda tööturul kõige enam vajatakse ja kus on enamasti Eesti kõrgeimad palgad. Tööandjad hindavad TalTechi diplomit kõrgelt, see on tööturul arvestatavaks konkurentsieeliseks. Ülikoolilinnaku rahvusvaheline keskkond ja tugev koostöö välisülikoolidega loovad võimaluse õppida ka välismaal ja olla seeläbi atraktiivne rahvusvahelisel tööturul. Ülikoolist saadav nii kohalik kui rahvusvaheline võrgustik on edasises karjääris hindamatu väärtusega!

TalTechi hariduse abil lahendad olulisi probleeme, mis mõjutavad meie kõigi elu ja tulevikku
TalTechil on lai haare, õppida saab viies erinevas teaduskonnas: IT-, inseneri-, majandus- ja loodusteaduskonnas ning Mereakadeemias. TalTech on ainus ülikool Eestis, kus saab õppida tehnikateadusi ja kus koolitatakse insenere. TalTechi õppekavad on koostatud eesmärgiga valmistada ette oma valdkonna tipptegijad, kes oskavad lahendada keerulisi probleeme, luues uusi ühiskonda paremaks muutvaid lahendusi. TalTechi õppekavadel õpitakse läbi praktilise õppe, siin on abiks tihe koostöö ettevõtetega. Nii mõnigi TalTechi tudeng alustab professionaalset karjääri juba õpingute ajal, see võimaldab õpitut rakendada ja veelgi enam kinnistada. TalTechi haridusega suudad maailma päriselt mõjutada!

TalTechis saad olla Sina ise
Ja siin on teised ka sellised nagu Sina. TalTechis on üle 30 tudengiorganisatsiooni, mis tähendab päris aktiivset tudengielu. Meil on toetav õpikeskkond – sõbralikud õppejõud, tuutorid ja õppenõustajad, kes toetavad sind ülikoolis startides, aga eriti keerulisematel aegadel, pakkudes vajadusel tuge ka stressiga toimetulekuks. Läbi ühistegevuse ja koos õppimise leiadki kogu eluks sõbrad, kellega hiljem koos suuri asju ellu viia ja maailma paremaks muuta. Aga kui sulle meeldib rahulikum keskkond, siis meie ülikoolilinnakus saab päris mõnusalt ka omaette nokitseda. TalTechi vilistlased on edukad ühiskonna eestvedajad, kes osalevad aktiivselt ülikoolitöös läbi oma kogemuste jagamise või praktikakohtade pakkumise oma ettevõtetes, nii et TalTechis saad lisaks parimatele sõpradele tulevikuks ka väärtusliku koostöövõrgustiku.

Üks uks, kuus ülikooli
TalTechi astudes avad endale korraga ukse ka Müncheni Tehnikaülikooli, Eindhoveni Tehnikaülikooli, Taani Tehnikaülikooli, Tšehhi Tehnikaülikooli ja École Polytechnique’i nimelisse ülikooli Prantsusmaal. Kõik need koolid kuuluvad koos TalTechiga EuroTeQ tehnikakõrgkoolide koostööliitu. See loob Sulle, suurelt mõtlev ja ambitsioonikas sisseastuja või tudeng või töötaja, võimaluse õppida enda õppekava raames korraga kasvõi kõigis kuues erinevas tehnikaülikoolis. EuroTeQi pakutavad mitmekülgsed õppeformaadid seovad endas teadustöö, innovatsiooni ning on teejuhiks interdistsiplinaarsete koostöösuhete loomisel. EuroTeQ ülikooli lõpetajal on laiapõhjalised teadmised ja mis peamine – rahvusvaheline koostöökogemus, mida läheb Eesti-sugusest väikeriigist pärit helgetel peadel vaja üha enam ja enam. 

Kontakt