Tallinna Tehnikaülikool

Kui Sul on küsimus ja Sa ei tea päris täpselt, kelle poole pöörduda, tule nõustamiskeskusesse! Sind ootab kaasüliõpilane, kes vastab Su küsimusele või aitab leida õige inimese TalTechist. Vaata ka korduma kippuvate küsimuste rubriiki!

Tudengilt tudengile nõustamist pakume nõustamiskeskuses kohapeal, telefoni teel, e-maili teel ning vestlusaknas siin samas kodulehel või tudengiportaalis

Tudengile tudengile teenusena on võimalik kasutada ka nõustamist matemaatikas ja füüsikas. Kui Sa leiad, et mõni teema või ülesanne käib Sulle üle jõu, siis saad ehk abi kaastudengilt. Nõustamine/konsultatsioon kestab kuni 45 minutit ja on tasuta!

Lisaks pakuvad meie spetsialistid nõustamist järgmistel teemadel:

Õppenõustamine

Õppekorraldust puudutavate erinevate teemade kohta tekib tihti mitmesuguseid küsimusi. Alati tasub julgelt küsida ja parem varem kui hiljem. Teemade ring on lai, alates õpingute planeerimisest, tasuta õppimise reeglitest, rahalistest kohustustest kuni juba varem õpitu kasutamisest õppekava täitmiseks (VÕTA).

Võta ühendust

õppenõustamine
karjäär

Karjäärinõustamine

Karjäärinõustaja toetab Sind teadlike karjääriotsuste ja valikute tegemisel, nõustab karjääri planeerimise ja arendamise protsessis.
Karjäärinõustamisel saad õppida lähemalt tundma iseennast ja oma võimalusi. Nõustamisele on oodatud Tallinna Tehnikaülikooli sisseastujad, üliõpilased ja vilistlased, kes on esmakordselt tööturule suundumas.

Loe lähemalt

Psühholoogiline nõustamine

Psühholoogiline nõustamine toetab TalTechi üliõpilasi nii õppimises kui ka isiklikus elus ette tulevate raskuste korral. Psühholoogiga võid usalduslikult ja konfident­siaal­­selt arutada kõiki teemasid, mis Sulle muret valmistavad.

Loe lähemalt

psühholoogiline nõustamine
vaegnägija

Erivajadustega tudengite nõustamine

Tallinna Tehnikaülikool lähtub seisukohast, et kõigil peab olema ligipääs võimetekohasele haridusele. Toetame üliõpilasi, kelle erivajadus on tingitud puudest ning kes seetõttu vajavad kõrvalabi, juhendamist, erivahendeid või -tingimusi. Erivajadusega õppijatel on võimalik saada infot ja nõustamist peer support nõustajalt ja tugiteenuste kontaktisikult.

Loe lähemalt

  • Nõustamiskeskus korraldab ka mitmesuguseid seminare üliõpilastele. Kevaditi korraldame ka lõpetajatele mõeldud seminari. 
  • Nõustamiskeskuse Facebook'i lehele lisame samuti info karjääriteemaliste ürituste kohta ja praktikapakkumised.

Kuidas meid leida?

Nõustamiskeskus asub IV õppehoones ruumis U04-104, Ehitajate tee 5, Tallinn. 

Oleme avatud:

E-R 10-16, talvise eksamiperioodi ajal 10-14 (talvisel vahenädalal ja kevadsemestri lõpust eelnädalani oleme suletud)
tel: 620 2244
e-post: studenthelp@taltech.ee

Meie tudengilt tudengile nõustajad