Tallinna Tehnikaülikool

Our vision is to promote the welfare of African students in Estonia, for our development, our continent and host country.

Missions:

  • Enhancing the well-being of African students in Estonia.

  • Promoting peaceful co-existence between African students and Estonia along and the entire Estonian community.

  • Promoting contact sharing among African students.

  • Aiding the integration of African students into the Estonian society.

More information about us: https://www.facebook.com/aasestonia/

Autospordiklubi iseloomustavad kolm märksõna: putitamine, üritused ja ekskursioonid. Putitamiseks on meil 76. aasta VW Transporter T2, mida me kutsume hellitavalt Tudengibussiks. Kuigi tööd on veel palju, siis meie eesmärgiks on lähitulevikus taastada Tudengibussi tänavalegaalsus. Kuna hindame klubis oskust vanatehnikat ise elus hoida, siis võimalikult palju töid teeme ise, et õppida uusi praktilisi oskusi ja hoida au sees ise mõtlemise ja tegemise kunsti.

Üritustest korraldame Hobiautode kokkutulekut, mis annab võimaluse eelkõige Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilastel välja ajada oma hobiautod - olgu siis selleks mõni uunikum või lihtsalt armas igapäevaauto. Ürituse eesmärk on kogemuste vahetamine, uute tutvuste loomine ja hobiautokultuuri populariseerimine. Lõpetuseks käime ka oma klubikeskis ekskursioonidel tehnikateemalistes muuseumites, külastame tänapäevaseid tehnika suunamudijaid ja ettevõtteid.   Kui tunned meie tegemiste vastu huvi, siis kirjuta meile ask@taltech.ee või võta meiega ühendust Facebooki kaudu.   Ootame teid meie liikmeks aasta läbi ja kui õlinäpp ei ole, aga Tudengibussi projekt tundub äge, siis võta ikka ühendust. Tunneme suurt puudust abist sots meedia haldamisel ja organisatoorsete küsimustega.

Mida BEST kui tudengiorganisatsioon endast täpsemalt kujutab ja kes meie, need sinistes, taevavärvi pusades BESTikad oleme? 

Vastus võiks olla sama lihtne kui otsetõlge inglise keelest – “parimad”, kuid kiidukuked me ei ole. Tegelikult on BEST-Estonia näol tegemist rahvusvahelise tudengiorganisatsiooni BEST (Board of European Students of Technology) ühe grupikesega ülejäänud 83 tehnikaülikoolist, tervelt 32 riigist. 

Toetudes meie visioonile, missioonile ja rahvusvahelistele väärtustele on meil mitmeid väljundeid oma liikmetele. Meiega saab avastada erinevaid riike üle kogu Euroopa kultuuriruumi, tutvuda ja teha koostööd erinevate erialade tudengitega ning saada endale peale unustamatute kogemuste nii sõprussuhteid kogu eluks kui ka täiel rinnal enesearendamise võimalusi!

Igal BESTikal on võimalik reisida vaesele tudengile taskukohaste hindadega ning lisaks saada koolitusprogramme, mida pakume nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Tegutseda saab mitmes vallas – nii projektijuhtimises, müügivaldkonnas, disaini ja turunduse vallas kui ka IT-valdkonnas. Võimalused ei piirdu aga ainult eeltooduga – väljundeid enesearenguks on veelgi! 

Kas tundub liiga hea, et tõsi olla? Meiega liitumiseks ei ole kunagi hilja, võtame liikmeid vastu aastaringi ning meie kontoriuks Tudengimaja III korrusel on Sulle alati avatud!

Uuri lisa: 

e-mail: juhatus@best.ee 
koduleht: www.best.ee
Facebook: www.facebook.com/BEST.Estonia 
Instagram: www.instagram.com/best_estonia

BEST-Estonia

ESN TalTech IC on rahvusvaheline tudengiorganisatsioon, mis on loodud eesmärgiga pakkuda paindlikumat õppekeskkonda. Meie ülesanne on pakkuda paremat omavahelist suhtlust TalTech’i rahvusvaheliste üliõpilaste kogukonnale ning saada ülikooli poolset tuge. Et seda eesmärki saavutada, siis me organiseerime rahvusvahelistele tudengitele erinevaid kaasahaaravaid üritusi, nagu näiteks rahvusvahelisi õhtusööke, keelekohvikuid, lauamängu üritusi ja palju muud.

Lisaks sellele organiseerime koostöös reisikorraldus partneritega väljasõite erinevatesse sihtkohtadesse nagu näiteks Peterburi ja Lapimaale. Kas ei kõla mitte vingelt? Neile, kes osalevad aktiivselt üritustel, on välja töötatud ametlik liikmekaart nimega „ESN card“, mis võimaldab mitmete partnerite pakkumistele allahindlust üle Euroopa. Ülemaailmselt ESN pakub teenuseid üle 350 000 tudengile ning meil on eriti hea meel olla osa sellest.

Lühidalt, me oleme grupp aktiivseid rahvusvahelisi vabatahtlikke, kes soovivad aidata teisi ning muuta neil elu siin kergemaks ja paremaks. Meie mugav kontor asub TalTech’i majas ja kõik on oodatud liikmeks astuma. Kui oled huvitatud liitumisest, saada meile sõnum. Või jälgi meie tegevusi meie sotsiaalmeedia kanalitelt.

Email: esn.taltech.ic@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/esntaltechic
Instagram: @esntaltechic

ESN logo
ESN TalTech IC

Inseneritudengitele mõeldud rahvusvaheline organisatsioon ESTIEM LG Tallinn võimaldab ennast arendada kultuuri, karjääri, hariduse ja ka personaalse arengu valdkondades.

ESTIEM on üleeuroopaline IEM (Industrial Engineering and Management) tudengite võrgustik, kuhu kuulub ligi 80 ülikooli.

Tule liikmeks ning tutvu tudengitega üle Euroopa, nii üritusi korraldades kui ka neil osaledes.
 

Kirjuta meile: board.tallinn@estiem.org 
Uuri lisa: koduleht | Facebook | Instagram

ESTIEM

Formula Student Team Tallinn on tudengiorganisatsioon, kus tudengitel on võimalus saada tipptasemel teadmised ning praktilised kogemused tootearendusest ja programmeerimisest ja autotööstuse ärilisest poolest.

Igal hooajal arendab meeskond üheksa kuu jooksul valmis elektrivormeli, läbides kõik olulised tootearenduse etapid - projekteerimine, tootmine ja testimine. Suvel pannakse vormeli võimekus ning tiimi teadmised proovile rahvusvahelistel Formula Student sarja tootearendusvõistlustel. Lisaks vormeli võimekusele konkureeritakse teiste tippülikoolidega ka disainikaitsmises, kuluaruande põhjalikuses ning teoreetilise äriidee esitlemises.

Põhirõhk meeskonnas on inseneridel, elektroonikutel ja programeerijatel, kelle teadmised ja oskused on vormeli ehitamise aluseks. Kuid olulised on ka administratiivliikmed, kes vastutavad näiteks turunduse, sponsorlussuhete, disaini, ürituste, äriplaani koostamise ja esitlemise eest.

Tudengivormel on noore inseneri teekond tippu!

Uuri lisa: 

e-mail: info@formulastudent.ee 
koduleht: www.formulastudent.ee
Facebook: www.facebook.com/FSTeamTallinn 
Instagram: www.instagram.com/fsteamtallinn 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/fs-team-tallinn/

Tudengivormeli logo
Tudengivormeli tiim

Juuliuse Jüngrid on tudengiorganisatsioon, kuhu on oodatud kõik TalTechi tudengid, õppejõud, töötajad ja vilistlased. Oleme TalTechi kõige suuremad fännid ning üks suur perekond, kes on alati üksteise ja ülikooli eest väljas.

Korraldame ülikoolis nii spordi- kui ka kultuuriüritusi, toetades aktiivselt ülikooli tublisid sportlasi ja teeme koostööd teiste tudengiorganisatsioonidega, et tuua üksteisele lähemale kogu Tallinna Tehnikaülikooli pere. Suurimateks projektideks, mida korraldame on Rektori Karikas ning Juuliuse Jüngrite mälumängud.

Kuid see pole kaugeltki mitte kõik, laieneme pidevalt ning meie liikmetel tekib pidevalt uusi võimalusi eneseteostuseks erinevates valdkondades: ürituskorraldus, sotsiaalmeedia, klassikaline meedia, foto- ning videotöötlus, avalik esinemine ning füüsiline ja vaimne tervis.

Kui eelnev tekst ei olnud sulle piisavalt veenev, siis üks lahe fakt Juuliuse Jüngrite kohta veel, oleme TALTECH AASTA TUDENGIORGANISATSIOON 2023!!!

Seega - soovid ülikooliaja kujundada üheks meeldejäävaimaks elamuseks ja saada sõpru terveks eluks? Liitu Juuliuse Jüngritega!

Ootame sind:

Kui soovid tulla vabatahtlikus ja saada kogemusi ürituste korraldamises, siis leiad info siit: Abilisele | Rektori Karikas | TalTech 

Juuliuse Jüngrite Instagram: https://www.instagram.com/juuliuse_jungrid

Juuliuse Jüngrite Facebook: https://www.facebook.com/JuuliuseJyngrid

Kontakt: taavi.tamm1@taltech.ee 

Juuliuse Jüngrid

Kuressaare Kolledži Üliõpilasselts on kui merekohin öises tormis, suunates kõiki õiges suunas ja olles samal ajal nii meelelahutav kui ka arendav. Kolledži tudengite koosviibimisi korraldatakse igal sessioonil. Ühiselt korraldatakse üritusi ja ettevõtmisi, mis mitte ainult ei lõbusta, vaid ka harivad ning innustavad nii  meretehnika ja väikelaevaehituse kui ka  sinimajanduse eriala tudengeid.

Seltsi tegevus on tunduvalt rohkemat kui lihtsalt ürituste korraldamine. See on kui lõbus ja hariv merereis, kus igal uuel laineharjal avastatakse midagi uut ja põnevat. Tudengid + kooli töötajad üle kogu kolledži on kaasatud – alates meretehnika entusiastidest kuni sinimajanduse visionäärideni.

Seltsi südameks on tema liikmed, kes moodustavad tugeva ja kokkuhoideva kogukonna. Siin jagatakse mitte ainult õppeainetealast tarkust, vaid ka elutarkusi ning toetatakse üksteist nii õnnestumistes kui ka ebaõnnestumistes.

Üliõpilasselts on nagu tugev ankur, mis hoiab kogu kolledži ühtsena ja suunab kõiki jõudsalt tulevikku. Nende kirg ja pühendumus on justkui põhjatu meri – lõputult inspireerivad ja täis võimalusi avastamiseks. Kuigi meri võib olla ettearvamatu, on üks kindel: Kuressaare Kolledži Üliõpilasselts on selle laeva juures, mis seilab kindlalt ja uhkelt edasi.

Kui on soovi tuul purjedesse saada koos meiega, siis võta ühendust seltsi esinaise Liselliga või kirjuta meile:

E-post: kuressaareselts@gmail.com

Facebook: Kuressaare kolledži Üliõpilasselts
 

MTÜ Õigus Juuratudengid, more familiarly known as Õigus, is the student association ofTallinn Law School. It was founded in the fall 2013 to act as a trustee for its members in the faculty of law and to offer study, social and cultural services for its members.

Õigus operates under Tallinn University of Technology collaborating with student unions and other student organizations, as well as with the business partners. Outside Estonia, the cooperation is carried out with other law associations from various countries. Õigus is also actively looking for new cooperation opportunities. 

To make student life fun, Õigus organizes different kind of events for students, events varies from academic events to visits to law firms and ministies, to  excursions and non-school related events. 

Õigus wants to actively help students of Tallinn Law School in study matters as well as other everyday challenges. If you have a problem, feel free to turn to us and we will do our best to support and guide you in the difficulties of rough student life. Together we can make our student years unforgettable!

Find out more: 
E-mail: mtuoigus@gmail.com
Facebook: MTUOigus

Solaride on ambitsioonikas haridusprojekt, mille eesmärk on ehitada valmis maailma tippülikoolide konkurentsis võistlev päikeseauto ja panna see proovile Austraalias, päikeseautode maailmameistrivõistlustel Bridgestone World Solar Challenge.

Kuid projekti peatulem ei seisne üksnes auto ehitamises ja uute tehnoloogiate arenduses. Iga solarider läbib selle käigus Solaride Akadeemiale, tulevikukompetentside arendamisele suunatud arenguprogrammi, “mis inspireerib noori ja kust kasvavad välja järgmised tippinsenerid, leiutajad ja maailmamuutjad,” (Martin Villig, Bolti kaasasutaja).

Solaride akadeemia kaheaastases programmis saavad kokku üldhariduskoolide õpilased, tudengid Maarjamaa parimatest kõrg- ja ülikoolidest ja juba töötavad noored, keda on mentordamas tipptasemel juhid ja spetsialistid nii era- kui avalikust sektorist.

Meie meeskond koosneb mehaanika-, elektroonika- ja tarkvarainseneridest, finantsi- ja partnerlussuhete inimestest, turundajatest ning personali- ja akadeemiatiimist.

Uuri lisa www.solaride.ee
Instagram https://www.instagram.com/team.solaride
Facebook https://www.facebook.com/team.solaride/
LinkedIn https://ee.linkedin.com/company/solaride

Solaride_logo
Solaride tiim

TalTech Filmiklubi ühendab filmindushuvilisi tipikaid. Meie juures saad õppida videoproduktsiooni alates planeerimisest kuni operaatoritöö ning monteerimiseni. Eelnev kogemus pole vajalik, videoprojektides osaledes õpid võttekoha seadmist, kaamerate käsitlemist, filmitud materjali järeltöötlemist ja palju muud. Filmiklubil on aastate jooksul soetatud kaasaegne tehnikapark (videokaamerad, valgus, monteerimisarvutid, helitehnika). Tahad õppida filmikunsti - liitu Filmiklubiga!

Uuri lisa:
info@filmiklubi.ee
Koduleht: www.filmiklubi.ee
Facebook: https://facebook.com/taltechfilmiklubi

Filmiklubi logo
Filmiklubi

Kultuuriklubi pakub tudengitele raske õppetöö vahelduseks pöörast meelelahutust ja huvitavaid kogemusi. Meiega koos saad olla osa suurimate ülikooli pidude korraldamisest. Tule ja ela unustamatut tudengielu, arenda oma ürituskorralduse ja meeskonnatöö oskusi, leia uusi sõpru ning palju enamat!

Uuri lisa: 

e-mail: kontakt@kultuuriklubi.ee 
koduleht: kultuuriklubi.ee 
Facebook: https://www.facebook.com/taltechkultuuriklubi
Instagram: http://www.instagram.com/taltechkultuuriklubi

Kultuuriklubi logo
KK

Robotiklubi on tudengiorganisatsioon, mille eesmärkideks on pakkuda TalTechi tudengitele praktilist väljundit ning tegeleda tehnikaalase hariduse populariseerimisega. Organisatsioon tegeleb aktiivselt tehnika projektidega, näiteks võistlusrobotite ehitamise, insenerteenuste pakkumisega ning TalTechi tudengitele ja teistele haridusasutustele suunatud koolituste läbiviimisega, mille käigus tuuakse tähelepanu TalTechi rollile tehnikakõrghariduse alustalana.

Uuri lisa: 

e-mail: robotiklubi@robotiklubi.ee 
koduleht: www.robotiklubi.ee 
Facebook: www.facebook.com/TTYRobotiklubi

Robotiklubi logo
Robotiklubi

Meie Tartu kolledž on väike, kuid selts on korralduslikult suur ning ümbritsetud tegusate inimestega. Kõik annavad oma panuse ürituste korraldamisel ning positiivse hõngu loomisel. Meil on toredad inimesed, kes oskavad alati suurepäraselt tuju tõsta ning seda ka üleval hoida. Kollektiiv reageerib probleemidele kiirelt ja leiab alati lahendused. Aktiivsed kaasalööjad muudavad ka teiste päeva paremaks. Kui tahad ka meiega liituda ja oma ülikoolielu põnevamaks muuta, siis võta ühendust üliõpilasseltsi esinaise Anettega.

Anette e-post: anette.mozessov@gmail.com
Üliõpilasseltsi e-post: ttytarkyn@gmail.com
Kontor: Puiestee 80A esimesel korrusel ruumis A101

tartu

Tutvu Eesti esimese tudengite juhitud investeerimisfondiga - TalTech Tudengifondiga! TalTech Tudengifond on loodud selleks, et anda üliõpilastele võimalus sukelduda reaalsesse investeerimismaailma ning arendada oma teadmisi ja oskusi praktilisel tasandil. 

Mis teeb meid eriliseks? Meie liikmete kirg ja entusiasm! TalTech Tudengifondi aktiivsed liikmed on tõeliselt ägedad - nad on valmis võtma riske, uurima uusi võimalusi ning pidevalt õppima ja arenema.

Kuidas me siis tegutseme? TalTech Tudengifondi liikmetel on võimalus omandada praktilist kogemust reaalsete investeeringute tegemisel. Meie fondi meeskond tegeleb turuanalüüsidega, uurib potentsiaalseid investeerimisvõimalusi, teeb otsuseid ning jälgib oma portfelli tulemuslikkust. 

Lisaks praktilisele investeerimiskogemusele pakume TalTech Tudengifondi liikmetele ainulaadset võimalust luua suhteid ja võrgustikke investeerimismaailma professionaalidega. 

Uuri lisa: 

E-mail: taltech.tudengifond@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/tudengifond 
Instagram: www.instagram.com/tudengifond 
LinkedIn: www.linkedin.com/company/taltechstudentmanagedfund 

Tudengifond_logo
Tudengifond

Turundusklubi soovib tudengitele pakkuda praktilist kogemust ning uusi teadmisi turundusvaldkonnas. Turundusklubi liikmeid kirjeldab kirg turunduse vastu ning soov omandada uusi oskusi. Meie perega liitudes oled sammu võrra lähemal potentsiaalsele tööandjale!

Turundusklubis ootavad sind rõõmsameelsed tudengid, kellel on soov panustada TalTechi tudengiellu ja enesearengusse. Korraldame TalTechi Turundusõhtut, et populariseerida meie valdkonda ülikooli siseselt ja väliselt, toimuvad suuremad ja väiksemad projektid tudengite kaasamiseks tudengiellu ja organisatsiooni siseseid motivatsiooniüritusi. Lisaks haldame paari tudengiorganisatsiooni sotsiaalmeediat ja pakume turundualaseid koolitusi, et muuta oma organisatsioon või ettevõte silmapaistavamaks.

Uuri lisa:
Facebook: TalTechTurundusklubi
Instagram: taltech_turundusklubi
TikTok: taltech_turundusklubi
Koduleht: taltechturundusklubi.com
e-mail: taltechturundusklubi@tipikas.ee

TalTech Turundusklubi logo

Tule aita astuda samm rohelisema tuleviku poole!

Tegemist on vesinikutehnoloogia arendamise ja populariseerimisega tegeleva organisatsiooniga, mis toob kokku valdkonnast huvi tundvad ja sellesse panustada soovivad tudengid. Vesinik on äärmiselt loodussõbralik kütus kui ka hea energia salvestuse viis, mille kõrvalproduktideks elektrolüüsis on puhas hapnik ja põlemisel veeaur. Mida rohkemat me tahta võiks?

Kui sind kutsub keemia, energeetika, sisekommunikatsioon, välissuhted, töötoad või ürituste ja konverentside korraldamine, siis TiVo’s saab rakendada oma huvi ning anda oma panus saavutamaks süsiniku null-jalajälg aastaks 2050.

Uuri lisa:

E-mail - info@tivo.ee
Facebook - https://www.facebook.com/TalTechTiVo
Instagram - https://www.instagram.com/taltechtivo/

Tivo logo vaike

Väitlusklubi peamine tegevusala on TalTechi üliõpilaste analüüsi, kriitilise mõtlemise, esinemise ja selge eneseväljenduse oskuse arendamine. Väideldes arendame oma mõttetööd: õpime kiiresti seoseid looma, olemasolevaid teadmisi sünteesima, kõnekunsti ja retoorikat arendama ning silmaringi laiendama. Kõikidel klubi liikmetel on võimalik õpitud oskusi siseriiklikel ja rahvusvahelistel väitlusturniiridel proovile panna. 

Lisaks põhitegevusele – väitlemisele – on Väitlusklubil ka mitmeid kõrvaltegevusi. TalTechi Väitlusklubi osaleb aktiivselt tudengielu korraldamisel. Meie juures saab soovi korral hea kogemuse rahvusvahelise turniiri korraldamises (2017.aastal toimus EUDC2017 – Euroopa meistrivõistlused väitluses, mida TalTechi Väitlusklubi korraldas, iga aastaselt korraldame ka Eesti meistrivõistlusi väitluses). 

Väitlusklubis saab regulaarselt väitlemas ja kohtunikuks käia nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Väitlusklubi ootab kõiki, kes vähegi soovivad enda esinemisoskust arendada või probleemide üle vaielda.

Uuri lisa: 

E-mail: vaitlus@tipikas.ee 
Facebook: https://www.facebook.com/TalTechDebate
Instagram: https://www.instagram.com/taltechdebate/

Väitlusklubi logo

Lapikud on Tehnikaülikooli tarkvaraarendusklubi, mis ühendab endisi ja praegusi IT huvilisi TalTechi üliõpilasi. Nende põhieesmärgiks on TalTechi IT tudengite erialase lisandväärtuse loomine. Lapikud kaasavad tudengeid huvitavatesse IT projektidesse ning annavad võimaluse reaalselt oma käega midagi ära teha. Lisaks pakuvad Lapikud oma Helpdesk teenusega tudengitele soodsa hinnaga arvutiabi.

Uuri lisa: 

Hei sina, kas tahaks teha midagi ägedat inseneerias või teaduses?
Puuduvad teadmised, oskused, mentorlus, vahendid, inimesed, ideed?

Siis on sinu koht Teadusklubis!

Teadusklubi on platvorm, mis toob kokku noored, tudengiorganisatsioonid, mentorid, nõustajad, õppejõud, targad inimesed, ettevõtjad ja, mis kõige tähtsam head ideed. Aitame viia unistused teoks ja seda turvalises keskkonnas. 

Teadusklubi pakub võrgustikku, mis annab võimaluse noortele realiseerida oma ideid.

Sageli jäävad head ideed sahtlisse tolmu koguma. Isegi kui veidi üksi nokitsetakse, võib peagi motivatsioon kaduda.

Tõstame noorte huvi teaduse ja tehnoloogia vastu ning pakume võimalust arenguks, et paista silma nii tööjõuturul kui ka ettevõtluses. Viime läbi teaduse- ja inseneeriaalaseid töötube. Motiveerime elus rohkem pingutama ja väljakutseid vastu võtma!

Teadusklubi eesmärk on süstida noortesse ettevõtlikkust ja tegutsemisjulgust. Läbi jätkusuutlike projektide saadakse esimene kogemus, kuidas oma visioone ellu viia. Läbi erinevate inseneeria- ja teadusprojektide omandavad noored uusi teadmisi erinevates valdkondades. Läbi reaalsete ja praktiliste projektide omandatakse eluks vajalikud kogemused.

Teadusklubi uksed on avatud huvilistele erinevatest valdkondadest. Sõltumata sellest, kas sul juba on kogemusi või alles soovid käe esimest korda valgeks saada – kui soovid oma oskusi mingis valdkonnas arendada, siis meie ootame sind! Oled oodatud, kui sulle pakub huvi inseneeria, turundus, majandus, müük, projektijuhtimine, ürituskorraldus, kommunikatsioon, müük, disain, kunst, programmeerimine, IT, statistika, surfamine või hoopis midagi muud! Usume, et tehes koostööd inimesi erinevatest valdkondadest jõuame kõik kiiremini ja kaugemale.

Kui tahad panustada ägedatesse inseneeria- ja teadusprojektidesse – tule löö kampa!

Teadusklubi esimene projekt Ray Foil

Arendame maailma kompatseimat ning kergemat eFoili – elektrilist tiibadega surfilauda. Rakendame häid ideid, pädevaid insenere ja ettevõtlikke noori ning muudame sellega surfimaastikku.

Ray Foili tutvustusvideo:
https://youtu.be/TNt4JdRtx-s

Ray Foil meedias: https://pealinn.ee/2023/05/27/noblessneris-esitleti-taltechi-tudengite-poolt-valmistatud-maailma-koige-kergemat-elektrilist-surfilauda/


Teadusklubi:
https://www.instagram.com/teadusklubi/
https://teadusklubi.ee/

Ray Foil:
https://www.instagram.com/rayfoil.surf/
https://www.youtube.com/@rayfoil
https://rayfoil.surf/

Teadusklubi

Kas sulle pakuks huvi rattasõit koos teiste tudengitega? Soovid külastada paiku nii Tallinna ümbruses kui mujal Eestis, kuhu igaüks ei satu? Mõlgub äkki mõttes mingi huvitav rattaga seotud üritus, aga puudu on osavõtjatest või julgusest seda omal käel ette võtta? Või soovid lihtsalt osaleda kogenud tegijate poolt pisidetailideni paika lihvitud rattaüritustel, kus kõik olmemured on korraldajate poolt ära lahendatud ja sinu osaks jääb vaid kõike pakutavat nautida? Hooaja jooksul ehk aprillist novembrini toimub meie erinevate eestvedajate käe all kokku ligi 50 ülikooliperet ühendavat rattaüritust, seega ole sa tudeng, vilistlane, TTÜ töötaja või lihtsalt huviline – Tipikate Rattamatkaklubil on sulle pakkuda nii mõndagi!

Uuri lisa:

Sündmustega kursis olemiseks liitu uudiskirjaga.

Tipikate rattamatkaklubi logo

T-Teater tuli kokku ennevanasti, miljoneid aastaid tagasi, siis kui dinosaurused ja moskiitod veel maailma valitsesid. Umbes aasta 2001 detsembris sai kokku Tallinna Tehnikaülikoolis kamp noori inimesi, kellest kasvas välja omapärane ja ainulaadne elu-teater. Neid ühendab ainult üks: neil kõigil on teatri Pisik veres. T-Teater ammutab võõraid elukogemusi aegadest ja ühiskondadest, mida nad kaugelt kaikaga puutunudki pole, kuid et tegelikult mõista kõike mida nad teevad, peaks seda nägema, ning mitte ainult proovis, vaid ka argielus. 

Uuri:
E-mail: info@tteater.ee
koduleht: tteater.ee/
Facebook: www.facebook.com/TalTechiTudengiTeater
Instagram: www.instagram.com/taltech.tudengiteater/

T
T-teater grupipilt

TTÜ Fotoklubi põhiliseks eesmärgiks on ühendada fotograafiahuvilisi TalTech tudengeid ja vilistlasi, pakkudes neile võimalust tegeleda võimalikult palju eri tüüpi fotograafia alaliikidega. Omalt poole pakume liikmetele koolitusi ja töötubasid, väljasõite huvitavatesse kohtadesse, võimalust klubi tehnikat kasutada, vahvaid üritusi, näitustel oma loominguga osalemist, praktikat ning sarnase huviga seltskonda, kellega koos aega veeta. Ootame alati uusi huvilisi meiega liituma. 

Uuri lisa: 

E-mail: ttyfotoklubi@gmail.com 
Koduleht: fotoklubi.tipikas.ee 
Facebook: www.facebook.com/fotoklubi 

TTÜ fotoklubi logo

Tudengisatelliidi peamisteks tegevusteks on teaduslike satelliitide arendamine ja ehitamine. Pakume tudengitele praktilisi kogemusi, võimaldades osaleda erinevates kosmosetehnoloogia projektides ja tõstame kõrgetasemeliste spetsialistide hulka Eestis. Tudengisatelliit on iseseisev organisatsioon, mis hõlmab nii Tehnikaülikooli kui ka teiste kõrgkoolide kosmosehuvilisi tudengeid. Lisaks tehnilistele väljakutsetele on organisatsiooni eesmärk tutvustada ja populariseerida kosmosevaldkonda läbi erinevate ürituste. 

Anname oma panuse inimkonna kosmoseavastustele!

Instagram 
Facebook
Email: info@tudengisatelliit.ee

tudengisatelliit_300px
Tudengisatelliit

Virumaa Tudengiklubi on hetkel ainsa Virumaa kolledži tudengiorganisatsioonina teerajaja Ida-Virumaa noorte tudengiellu. Kas teadsid, et ülikoolielu ei pea koosnema vaid õppimisest ja raskest tööst? Ei teadnud? Siis on Virumaa Tudengiklubi sinu jaoks õige koht, sest meie iganädalastel klubiõhtutel saad teada, mida põnevat, toredat ja üldse-mitte-õppimisega-seostuvat saab üks Ida-Virumaa tudeng oma koolikaaslastega teha. Klubiõhtute tegevused varieeruvad pokkeriõhtutest kuldvillakuteni ning on enamusarvamuse otsustada. Tihti toimub ka väljasõite erinevatesse meelelahutusasutustesse.

Tudeng, võta aeg maha ja tule naudi õiget tudengielu!

Uuri lisaks: Facebook
Võta meiega ühendust: virumaatudengid@gmail.com või
TK koordinaatori kaudu (FB: Saskia Sofia Eller, saelle@taltech.ee)"

VirumaaTudengiklubilogo