18.-19. ja 21.-22. jaanuaril 2021 toimuvad TalTech IT Kolledži diplomi- ja bakalaureusetööde kaitsmised õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus ja ingliskeelsel õppekaval küberturbe tehnoloogiad (Cyber Security Engineering). Diplomitööde kaitsmised toimuvad õppekaval infosüsteemide analüüs ja magistritööde kaitsmised õppekaval infosüsteemide analüüs ja kavandamine.

DIPLOMI-, BAKALAUREUSE- JA MAGISTRITÖÖDE TEEMAD JA AUTORID

Otseülekandeid diplomi-, bakalaureuse- ja magistritööde avalikest kaitsmistest saab vaadata TalTech IT Kolledži veebilehel: taltech.ee/itcollege
Lisaks soovitame jälgida TalTech Infotehnoloogia Kolledž`i Facebook`i lehte (https://www.facebook.com/itcollege.ee), kus ilmuvad iga päev otseülekannete viited. Otseülekande juurest leiate ka info, kuidas saab lõputöö kaitsjale soovi korral küsimusi esitada.

Kõik lõputööde kaitsmised toimuvad distantsilt virtuaalsete lahenduste vahendusel. Palume huvilistel TalTech IT Kolledžisse kohapeale mitte tulla.

TalTech IT Kolledži diplomi-, bakalaureuse- ja magistritööde kaitsmiste ajakava ja komisjonide koosseis:

Esmaspäev, 18. jaanuar kell 10.00, magistriõppekava infosüsteemide analüüs ja kavandamine.
Komisjoni esimees: Andrus Tamm
Komisjoni koosseis: Alari Krist, Guido Leibur, Tiit Vapper

Teisipäev, 19. jaanuar kell 10.00, magistriõppekava infosüsteemide analüüs ja kavandamine.
Komisjoni esimees: Hans-Kristjan Sillmann
Komisjoni koosseis: Paul Leis, Margus Püüa, Tiit Vapper

Teisipäev, 19. jaanuar kell 11.30, õppekava infosüsteemide analüüs.*
Komisjoni esimees: Hans-Kristjan Sillmann
Komisjoni koosseis: Paul Leis, Margus Püüa, Tiit Vapper
* 19. jaanuaril on viimase diplomitöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Neljapäev, 21. jaanuar kell 9.00, õppekava IT süsteemide arendus.
Komisjoni esimees: Priidu Paomets
Komisjoni koosseis: Jaanus Pöial, Kristiina Hakk, Märt Kalmo, Meelis Antoi

Neljapäev, 21. jaanuar kell 14.00, õppekava küberturbe tehnoloogiad.
Komisjoni esimees: Valdo Praust
Komisjoni koosseis: Md Muhidul Islam Khan, Mohammad Tariq Meeran, Tauseef Ahmed, Kaido Kikkas

Reede, 22. jaanuar kell 9.00, õppekava IT süsteemide administreerimine.
Komisjoni esimees: Siim Vene
Komisjoni koosseis: Avo Ots, Edmund Laugasson, Kalle Tammemäe, Kaido Kikkas

Reede, 22. jaanuar kell 13.00, õppekava IT süsteemide arendus.
Komisjoni esimees: Jaanus Pöial
Komisjoni koosseis: Toomas Lepikult, Peeter Ellervee, Märt Kalmo, Meelis Antoi

DIPLOMI-, BAKALAUREUSE- JA MAGISTRITÖÖDE TEEMAD JA AUTORID

TalTech IT Kolledž loodi 1. augustil 2017 Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) ja Eesti Infotehnoloogia Kolledži (IT Kolledž) ühinemisel, mille järgselt kuulub IT Kolledž TalTech IT-teaduskonna koosseisu.

Vastuvõtt TalTechi on avatud: https://teejuht.taltech.ee/it-teaduskond/
Mõtle suurelt ja astu tulevikku juba täna! TalTechi IT-teaduskonnas saad õppida kõiki IT valdkondi tipptasemel.

In English

Defense of Diploma, Bachelor and Master Theses at TalTech IT College on January 18-19 and 21-22, 2021

Defense of Final Theses will take place on January 18-19 and 21-22 at TalTech IT College on the following curricula: IT Systems Administration, IT Systems Development, Information Systems Analysis and on English language based curriculum Cyber Security Engineering. Defense of Master's Theses in the curriculum Analysis and Design of Information Systems.

A live broadcast of the Defences of Diploma, Bachelor and Master`s Theses will be available on website taltech.ee/itcollege and on Facebook https://www.facebook.com/itcollege.ee.

Thursday, 21 January at 14.00, Cyber Security Engineering programme.
Chairman of Commission: Valdo Praust
Members of Commission: Md Muhidul Islam Khan, Mohammad Tariq Meeran, Tauseef Ahmed, Kaido Kikkas

TOPICS AND AUTHORS OF DIPLOMA, BACHELOR AND MASTER THESES