Head lõpetajad!

Meil on hea meel teada anda, et Majandusteaduskonna digiaktus toimub 18. juunil algusega kell 18.00.

Lõpuaktuste ülekanne

Aktus on järelevaadatav, seega kui aeg ei sobi, saate sellega tutvuda ka hiljem, teile endale sobival ajal.

Oma diplomitele saab järele tulla dekanaati 18. ja 19. juunil kell 09.00 – 17.00.

HAPM, TARM, HAAM, BDMR ja BDÄR õppekavade lõpetajatel palume tulla diplomitele järele 20. juunil kell 09.00 – 17.00

Palun võtta selleks kaasa isikut tõendav dokument.

Juhul, kui soovite saada diplomi kätte mõnel muul ajal, siis andke, palun sellest oma õppekonsultantide e-posti teel teada.

Majandusmaja fuajees asub fotosein, kus ees on lõpetajatel võimalus endast lõpudiplomiga koos pilti teha. Fotoseinad on üleval 10. juulini 2020. Jagage pilte endast ka sotsiaalmeedias ja kasutage ka teematrelle #TalTech ning #VärskeVilistlane.