Majandusteaduskond on hea talendibaas oma ettevõttesse ambitsioonikate töötajate leidmiseks. Teaduskonnas on kõrged sisseastumislävendid, mis tähendab, et meil õpib nutikate Eesti noorte koorekiht. Lisaks kodumaistele tudengitele õpib majandusteaduskonnas üle 700 välistudengi enam kui 70st riigist. See on intellektuaalne ressurss, mida võiks Eesti majanduse arendamiseks rohkem rakendada.

Majandusteaduskonna tudengid rühmatööruumis

Lihtsaim ja kiireim viis uute talentide leidmiseks on oma kuulutus sisestada või üles laadida majandusteaduskonna praktikaportaali. Ettevõtte saab kuulutuse portaali lisada tasuta ja see võtab vaid mõne minuti. Eelmisel õppeaastal vahendati portaalis enam kui 200 töö- ja praktikapakkumist, mille on lisanud erinevad ministeeriumid ning suur- ja väikeettevõtted Eestist ja välismaalt, nagu näiteks Eesti Energia, Ernst & Young Baltic, Swedbank, Sorainen, Deloitte, Bolt, Wise, Finnair ja paljud teised.

Food Angels Eesti OÜ on Äripäeva erilehes öelnud, et nende ettevõte leidis majandusteaduskonna praktikaportaali kaudu oma kollektiivi suisa kaks töökat tudengit. Nende sõnul oli kuulutuse lisamise protsess lihtne ja kiire: „Täitsime internetis vastava vormi, kus kirjeldasime oma ettevõtet ja soove, ning paari päeva pärast oli kuulutus portaalis aktiivne. Huvilisi oli palju ja nüüdseks on valitud kandidaadid meile pikemalt jäänud. Kui jälle lisakäsi vajame, siis saame juba käidud teed korrata. Kindlasti soovitame seda ka teistele tööandjatele“.

Kui teie ettevõttel tekib seoses praktika või portaaliga küsimusi, siis teaduskonna praktikate koordinaator Ivika Vilt aitab teid meeleldi.

Tutvu portaaliga