TalTechi rahvusvahelise ärikorralduse bakalaureusekava sai European Foundation for Management Development (EFMD) akrediteeringu, mis on märk õppekava akadeemilisest nõudlikkusest, praktilisusest, rahvusvahelisusest ning eetikast ja jätkusuutlikkusest.

Rahvusvahelise ärikorralduse tudengid

„Majandusteaduskond on akrediteeringu üle väga uhke. Rahvusvaheline tunnustus õppekava kvaliteedile annab märku nii õppekava meeskonna kui terve teaduskonna töötajate kvaliteetsest tööst. Olime esimene ülikool, kes läbis akrediteerimisprotsessi digitaalselt, mis kinnitab mõlema osapoole digivõimekust. Akrediteerimisprotsess andis meile hea koostöö- ja eneseanalüüsi kogemuse, mis aitab teaduskonda ka institutsionaalsel tasandil edasi arendada,“ kommenteeris dekaan Enn Listra.

Rahvusvahelise ärikorralduse bakalaureuseõppekava on 3-aastane  programm, mille eesmärk on anda laiad teadmised ja oskused ärikorralduse valdkonnas, nagu näiteks juhtimine, ettevõtlus, turundus, logistika, raamatupidamine ja rahandus. Õppekava neli spetsialiseerumist annavad üliõpilastele võimaluse liikuda edasi erinevatel hariduslikel ja karjäärialastel radadel.

Lähemalt õppekavast: www.taltech.ee/en/business-ba

Loe ka tudengi Zhanaiym Suleimenova arvamust õppekava kohta.

European Foundation for Management Development (EFMD) akrediteering on põhjalikuim äri- ja juhtimisvaldkonna õppekavade rahvusvaheline akrediteerimissüsteem, mis katab õppekava kõiki tahke: õppekava disain, elluviimine, väljundid ja kvaliteedi tagamise protsessid ning õppekava positsioon institutsionaalses, riiklikus ja rahvusvahelises kontekstis.