TalTech keelte ja kommunikatsiooni keskus koostöös Ameerika Ühendriikide suursaatkonnaga Tallinnas ja Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskusega kutsuvad huvilisi osalema MOOC kursusel " Business English: Making Presentations" (University of Washington).

Info kursuse kohta: https://www.coursera.org/learn/business-english-presentations
Tasuta kursus koosneb iseseisvast e-õppest Coursera platvormil nelja nädala vältel ning kontaktõppe viiest seminarist (inglise keeles), mis toimuvad kolmapäeviti 04.03; 18.03; 01.04; 15.04 ja 29.04. Seminarides osalejad õpivad koostama visuaalselt mõjuvaid ning keeleliselt veenvaid ingliskeelseid esitlusi.

Kursuse sisu:

• mõjuva esitluse koostamine, levinumad vead
  • esitluse visuaalne toetamine
  • keelekasutus veenva esitluse loomiseks

Seminarid toimuvad TalTech Mektorys (Raja 15) kolmapäeviti kell 16.00-17.30. Programmi edukalt läbinud õppuritele antakse USA suursaatkonna tunnistus.
Kursus on sobiv õppuritele, kelle inglise keele tase on A2/B1.

Kursusel osalemiseks tuleb täita ankeet ning saata see hiljemalt 28. veebruariks aadressile educationusa@taltech.ee.
Kursuse koordinaator: Kärt Rummel, PhD, kart.rummel@taltech.ee