Tallinna Tehnikaülikool

Tihedat nädalavahetust alustasid reedel TalTech/Nordaid naiskorvpallurid, kes kohtusid poolfinaalis Tallinna Ülikooli võistkonnaga. Oma selget paremust näidati tulemusega 99:23 ning sellega kindlustati koht finaalis Audentese Spordiklubi vastu. Poolfinaali resultatiivseim mängija oli Annika Köster 16p Finaali alustati taaskord võimsalt ning mindi 4 minutiga juba 10:0 juhtima. Vastased jõudsid korra veel 7 punkti kaugusele, kuid päris ohtlikuks nad mängu jooksul siiski ei saanud ja lõpptulemuseks vormistati 72:54. Fnaalis oli resultatiivseim mängija Sofia Kosareva 18p. Finaalturniiri väärtuslikumaks mängijaks valiti TalTech/Nordaid naiskonnast Annika Köster.

Korvpalli naiskond
TalTech/Nordaid naiskond

Korvpalli naistest ei jäänud maha ka naisvõrkpallurid, tulles juba viiendat korda karikavõitjaks. TalTech/Tradehouse pani oma paremuse Viljandi naiskonna vastu maksma üsna veenvalt, võttes 3:0 võidu. Resultatiivseim mängija oli Milja Raitis 14p.

Võrkpallinaiskond
TalTech/Tradehouse naiskond

Selver/TalTech võrkpallimeeskond kohtus karikafinaalis Bigbank Tartu meeskonnaga. Tartu alustas mängu paremini ning võitis esimese geimi 25:11. Teine geim oli mängu tasavägiseim, kuid kahjuks olid vastased otsustavatel hetkedel kindlamad ja võtsid tulemusega 29:27 võidu. Kolmas geim kuulus tartlastele tulemusega 25:22, võttes karikavõistluste hõbeda. Resultatiivsem mängija oli Oliver Orav 14p.

Võrkpall mehed
Selver/TalTech meeskond

TalTech/Optibet korvpallimeeskond kohtus poolfinaalis Viimsiga. Terve mäng kulges tasavägiselt ning 30 sekundit enne lõppu juhiti veel ühe punktiga, kuid Viimsi suutis oma viimasel rünnakul tabada ja kahjuks TalTech/Optibeti viimane rännak luhtus ja lõpptulemuseks jäi 74:75. Resultatiivseim mängija oli Oliver Metsalu 18p.

Pronksikohtumist Tartu Ülikooli vastu alustasid meie mehed suurepäraselt ning teisel veerandajal juhiti korra juba 19-punktiga. TalTechi meeskonna jaoks sai aga saatuslikuks ühe mängija vigastus ja kahe mängija väljalangemine viie veaga. Tartu tuli pidevalt lähemale ning kallutas pingelise lõpu enda kasuks seisuga 87:82. Resultatiivseim mängija oli Kristaps Gluditis 18p.