20. ja 21. septembril korraldas TalTechi majandusteaduskond Nordic Business Forum Helsinki 2022 otseülekande ürituse, kuhu olid oodatud kõik ülikooli töötajad ja tudengid ning teaduskonna vilistlased ja koostööpartnerid.

Nordic Business Forum

Sel aastal oli Nordic Business Forumi teemaks „Tulevikule suunatud juhtimine“. Maailma tippeksperdid jagasid oma teadmisi tulevikukindla organisatsiooni ülesehitamise, arendamise ja juhtimise kohta. Teiste seas esinesid majandusteadlane ja Nobeli preemia laureaat Joseph Stiglitz, organisatsioonide antropoloog Jitske Kramer ning ajaloolased Yuval Noah Harari ja Rutger Bregman.

Iga ettekanneteploki lõpus toimusid kohapeal sisukad diskussioonid, mida juhtisid vastava valdkonna eksperdid majandusteaduskonnast: dr Erkki Karo (Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut), dr Karsten Staehr (majandusanalüüsi ja rahanduse instituut), dr Merle Ojasoo, dr Liina Randmann ja Rein Riisalu (ärikorralduse instituut).

Majandusteaduskond ootab kõiki huvilisi osalema ka järgmisel Nordic Business Forumi otseülekande üritusel, mis toimub 27.-28. septembril 2023.