TalTechi Kliimanutika Tuleviku Keskuse tiimil on hea meel teatada, et alatest 9. maist võib elektritõukerattaga viimase kilomeetri Nõmme rongijaama suunal mäest üles ja alla veereda. Seni puudus äpis antud koridori ühendav renditõukeratastele avatud virtuaalne kaart. Lisaks avas Bolt koridori ka Nõmmelt Pärnu maanteed pidi kuni Hiiu jaamani. Antud koridor sai avatud TalTechi Kliimanutika Tuleviku keskuse, Nõmme linnaosavalitsuse ja renditõukerataste pakkuvate ettevõtet koostööl.

Elektritüukeratas
Elektritõukeratas

Ülikoolipere poolt keskkonnale tekitatava jalajälje vähendamise oluliseks osaks on transpordiviiside samm-sammuline liikumine loodussõbralikumate lahenduste poole. Sellest lähtuvalt otsib TalTechi Kliimanutika Tuleviku Keskuse väike tiim nutikaid lahendusi. Rongi kasutamine on just selline keskkonnasõbralik transpordiviis igapäevaselt ülikoolis, Tehnopolis ja miks mitte ka avatavas Mustamäe riigigümnaasiumis käimiseks.