Tallinna Tehnikaülikool

Kui Olga Guseval tekkis Kohtla-Järvel elades ja töötades pere kõrvalt võimalus Virumaa kolledžis kõrgharidust saada, kasutas ta koheselt šanssi. Kusjuures juba õppima asudes oli Olgal selge soov saada töökoht regiooni suurimas tööstusettevõttes Viru Keemia Grupp. Täna töötabki Olga Guseva VKG-s projektijuhina.

VK_Olga Guseva1

„Pärast esimesest õppeaastat kutsuti mind VKG-sse tööintervjuule ja järgmisel päeval pakuti mulle tööd. Töötan praeguseks siin juba rohkem kui 6 aastat ja ei ole seda kordagi kahetsenud,“ räägib ta oma karjäärivalikust.

Kõiki kolledžist saadud teadmisi hindab Olga ühtviisi kõrgelt. Samas oli põnev ja lõbus ka tudengielu. „Mul väga vedas lõbusate rühmakaaslastega. Kuigi õppimine oli üsna keeruline ja pingeline, siis tänu huumorile oli see lihtsam ja rõõmsam. Mõnikord me lihtsalt olime naerust nõrkemas ja isegi õpetajad rääkisid, et oleme kõige lõbusam rühm,“ meenutab Olga.

Praktikal käis Olga Guseva samuti VKG-s ning seal omandatud kogemusi ja oskusi peab ta väga olulisteks. „Olen käinud VKG-s läbi tule-, vee- ja vasktorudest. Kohati oli väga keeruline. Aga keegi ei lubanud, et tuleb kerge. Olen saanud siin targemaks, iseseisvamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Avastasin endas uued küljed, mis aitavad mind töös ja töövälises elus. Nüüd olen kogenud, et lahendamatuid probleeme ei ole ja kõik on võimalik. Ja selle eest olen tööandjale väga tänulik,“ kinnitab Olga.

Hetkel jätkab Olga Guseva õpinguid Virumaa kolledži äriinfotehnoloogia magistrantuuris, et olla tulevikus veelgi pädevam ning oskuslikum spetsialist.

Laeb infot...