Eriolukord on kestnud alles veidi üle nädala, kuid mõtted, mida kodus teha hakkavad vaikselt juba otsa saama. Et pakkuda vaheldust rutiinsele kodukontorile ning e-õppele ja tuju alati üleval hoida, kutsume üles kõiki jagama oma lennukaid ideid selle kohta, kuidas karantiinis ja kodus veedetud aeg võimalikult põnevalt mööda saata.

Võistlusest osa võtmiseks piisab vaid kaamera olemasolust. Seega järgmine kord, kui otsustad õue jooksma minna, kodus trenni teha, mõne põneva roa valmistada või hoopis midagi loomingulist ette võtte, siis veendu, et kindlasti selle ka jäädvustaksid.

Võistlusel osa võtmiseks peavad olema täidetud järgmised sammud:

1. Postita enda Instagrami või Facebooki seinale pilt või video sellest, kuidas Sina kodus olles aega sisustad või millega ennast motiveerid.
  2. Lisa pildi kirjeldusse hashtag #TipikadKodus või #StayingHomeTalTech ning veendu, et Su postitus oleks avalik.
  3. Jää ootama, et loosiõnn Sulle naerataks!

Konkursi raames loositakse välja kaks võitjat – üks TalTechi tudengiorganisatsioon ja üks inimene ülikooliperest.

Tudengiorganisatsioonid – ärge muretsege, loomulikult me ei soovi, et saaksite kokku ning ühiselt pildi teeksite. Kõige olulisem on end isoleerida ja tervena püsida! Kõik postitused, mis postitatakse tudengiorganisatsiooni liikmete poolt organisatsiooni sotsiaalmeedia kontode all, esindavad võistlusel tervet organisatsiooni.

Auhinnad on magusad – tudengiorganisatsioonide vahel läheb loosi üks majandusmaja saunakastus ning tipikate vahel 30eurone TalTechi meenetepoe kinkekaart. Võitjad avalikustatakse kahe nädala pärast.

Hoidkem ennast ja teisi ning püsigem terved!

#TipikadKodus #StayingHomeTalTech #StaySafe #PüsigeTerved