TalTechi tudengid on üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil ikka edukad olnud. Käes on järjekordne võimalus väljapaistvatele tulemustele tunnustust saada - 15. septembrini saab konkursile esitada 2022 või 2023 valminud kõrgkooli lõputööde vormistamise nõuetele vastavalt vormistatud uurimistöö (esimese või teise aasta üliõpilane võib erandina esitada ka referatiivse töö), publikatsiooni või muu materjali.

Konkursi eesmärgiks on väärtustada teadustööd üliõpilaste seas, tõsta üliõpilaste aktiivsust ja avaldada tunnustust neile, kes on saavutanud oma töös väljapaistvaid tulemusi. Konkursil osalemiseks tuleb täita elektrooniline osalusvorm aadressil etag.ee/konkursid hiljemalt 15.09.2023.

Üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil võivad osaleda kõik 2022 või 2023 Haridus- ja Teadusministeeriumi õppekavade registris registreeritud õppekavade järgi õppivad üliõpilased või välismaal õppinud Eesti kodakondsed ja ka Eestis sel perioodil õppinud välismaalased, samuti üliõpilaskollektiivid.

Tänavuse konkursi riiklike preemiate auhinnafond on 112 900 eurot ja eripreemiate auhinnafond 68 474,78 eurot.

Loe lisa siit

aukirjad ETAG