"Kuula teadlast" jutusaate raames toome teieni põnevad kohtumised teadlastega. Saame teada, millega teadlased oma laborites tegelevad, mida põnevat nad on avastanud ning, mida üldse tähendab teadlaseks olemine.

Esimeseks külaliseks on Eesti leiutaja ja tippteadlane Mart Min. Tema nimel on üle 50 leiutise nii Euroopas kui USA-s ja üle paarisaja teaduspublikatsiooni.

Elektroonikainsenerist Tallinna Tehnikaülikooli emeriitprofessori põhiline uurimisteema on elektrilise bioimpedantsi rakendamine meditsiinidiagnostikas, tema teadustulemusi on kasutatud näiteks südamestimulaatorites ja eluskudede analüsaatorites.

Kuula saadet ja saa muuhulgas teada:

• Kelleks soovis Mart lapsena saada?
  • Mis alal on ta tulnud Eesti meistriks?
  • Kui mitu ettevõtet on Mart asutanud?
  • Kuidas hoiab Mart end ärksa ja teotahtelisena?

Saadet veab eest TalTech uusettevõtluse juht Kaisa Hansen ning see on kuulatav ja vaadatav ka Mektory Facebooki lehel