Ärikorralduse instituudi ettevõtluse ja rahvusvahelise äri valdkonna kaasatud professor Susanne Durst pääses ühe aasta kategooriates Stanfordi ülikooli 2% tippteadlaste nimekirja, kus tõstetakse esile 2% maailma 22 teadusvaldkonna ja 174 alamvaldkonna enimtsiteeritud teadlastest võttes arvesse nende teadustööd ja selle mõjusust.

Susanne Durst

Susanne Dursti uurimisvaldkonnad hõlmavad teadmuse (riskide) juhtimist, innovatsioonijuhtimist, vastutustundlikku digitaliseerimist ning jätkusuutliku ettevõtluse arengut väikeettevõtluse kontekstis.

Tal on majandusteaduse doktorikraad Paris-Sud (praegu Université Paris-Saclay) ülikoolist, ja ta töötab Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas alates 2020. aasta jaanuarist. Ta on viinud läbi mitmeid riiklikke ja rahvusvahelisi teadusprojekte teadmusjuhtimise, VKEde ärisiirde, ettevõtte juhtimise, innovatsiooni juhtimise ja tarneahela riskijuhtimise kohta.

TalTech majandusteaduskonna LinkedIn