Ärikorralduse instituudi turunduse valdkonna kaasatud professor Linda D. Hollebeek oli Elsevier/Stanfordi enim viidatud teadlaste nimekirjas juba neljandat aastat järjest (st 2020-2023).

Linda Hollebeek
Linda D. Hollebeek

Kirjastamisprotsessis on mitmeid tõusu ja mõõnu, kuid oluline on olla järjekindel, edasi püüelda ja oma töösse uskuda.

Teda on Google Scholaris viidatud tervelt 27 500 korda.

Linda Hollebeeki uurimustöö keskendub klientide/tarbijate ja sidusrühmade kaasamisele kasutades digitehnoloogiaid (sh. sotsiaalmeedia, võrgukogukonnad, tehisintellekt) hõlmates sealjuures innovatsiooni, eetika ja väärtusloome küsimusi. Hollebeekil on doktorikraad turunduses Aucklandi Ülikoolist ning TalTechis on ta töötanud aastast 2019. Enne akadeemilist karjääri tegutses ta juhtimiskonsultandina. Ta on nõustanud nii Coca-Cola, Hewlett-Packardi, Roche Diagnosticku, Uus-Meremaa tööministeeriumi ja kaubanduskomisjoni kui ka Austraalia kaitseväe projekte.