Regionaalhaigla vaktsineerimiskabinet ootab kooliaasta alguses COVID-19 vastu vaktsineerima ka kõiki neid soovijaid, kes ei ole omale vaktsineerimisaega ette broneerinud. Tule ja kasuta võimalust ning tee enda elu mugavaks!

PERHis vaktsineerimine

Regionaalhaigla õendusvaldkonna arendusjuht Aleksei Gaidajenko kutsub COVID-19 vastu vaktsineerima kõiki Eesti elanikke alates 12. eluaastast. „Oleme vaktsineerimise teinud võimalikult mugavaks ja lihtsaks – meie vaktsineerimiskabinet on avatud kõigil tööpäevadel kell 8.00-16.00,“ ütles Gaidajenko, lisades: „Kasutage kindlasti head võimalust saada kiiresti vaktsiinisüst turvalises keskkonnas. Võimalik on ette registreerida, aga väga oodatud on ka kõik need, kes soovivad tulla ette registreerimata kohale vabalt valitud ajal!“ Pärast vaktsineerimist tuleb jääda 15 minutiks tervishoiutöötaja jälgimisele.

Regionaalhaiglas on kasutusel Pfizer/BioNTechi vaktsiin Comirnaty. Vaktsineerimisele võivad tulla ka need inimesed, kes soovivad saada Pfizer/BioNTech vaktsiini Comirnaty teist doosi. Seda juhul, kui esimese doosi saamisest on möödunud 5-6 nädalat. COVID-19 haiguse läbipõdenuid on soovituslik vaktsineerida ühe doosiga 6. kuul pärast tervenemist.

Vaktsineerimisaja saab ette registreerida üleriigilise digiregistratuuri kaudu või telefonil 617 1049. Vaktsineerimisele võta kaasa isikut tõendav dokument. Haiglasse tulles pöörduge palun registratuuri number 16.

Ametliku info COVID-19 vaktsineerimise kohta leiab: www.vaktsineeri.ee