Tallinna Tehnikaülikool – värske rahvusvahelise hüüdnimega TalTech – rõõmustab koos teiega tähtsa verstapostini jõudmise puhul. Loodan, et olete lisaks rikkalikele teadmistele ja oskustele saanud Tehnikaülikoolist kaasa hoiaku muuta maailma paremaks, kasutades meie motot mente et manu.

Jaak Aaviksoo

Mul on hea meel, et tänases Eestis on teie võimalused avaramad kui kunagi varem: teid ootavad paljud kodumaised töökohad, aga üha enam ka võimalused töötada ja õppida kodust kaugemal, omandada uusi kogemusi ja sidemeid, mis võimaldavad tulevikus suurendada Eesti üleilmset ulatust.

Kõrvuti Eesti üliõpilastega on lõpetajate hulgas iga aastaga suurem arv välisüliõpilasi. Loodan, et leidsite Eestist lisaks akadeemilistele teadmistele ka sõpru ja sidemeid, mis aitavad suurendada võimalusi rahvusvaheliseks koostööks.

TalTech on viimastel aastatel pööranud suurt tähelepanu oma tegevuse kaasajastamisele ja kaasaegsete tehnoloogiate laialdasemale kasutuselevõtule. Loodan, et võtate siit minnes midagi kaasa sellestki mõttelaadist.

Veelkord, palju õnne ja teadke, et Tehnikaülikool Mustamäel on alma mater’ina teie jaoks alati olemas.

akadeemik Jaak Aaviksoo,
TalTechi rektor