Head lõpetajad, tänavune juunikuu on teie jaoks eriline. Saate Mereakadeemiast kaasa head soovid ja diplomi, mis võib teile avada uksed oma unistuste täitmiseks. Just nimelt võib, sest unistused ei täitu vaid unistades.

Roomet Leiger

Nüüd on aeg asuda reaalselt tegutsema: mõelda läbi soovid, seada eesmärgid tänaseks, homseks ja pikemaks perioodiks, luua, arendada ja hoida suhteid inimestega, kes saavad teid teie tulevasel teekonnal aidata ja toetada, praktiseerida koolis õpitut ja iga päev uut juurde õppida, olla enda parim versioon ja inspireerida seeläbi tulevasi kolleege, koostööpartnereid, kuid eelkõige iseennast. Soovin, et leiate elus enda jaoks õige tasakaalu ja suudate seda hoida ka siis, kui välised jõud seda vägisi loksutada proovivad.

Soovin teile enesekindlust, julgust ja tahet ise muutuda ja muutusi vastu võtta, ettevõtlikku meelt ning kannatlikkust. Unistustel on kombeks täituda, kas õigel ajal või siis pisut hiljem. Julget unistamist!

Roomet Leiger
TalTech Eesti Mereakadeemia direktor