SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi 2020. aasta sügisese stipendiumikonkursi tulemused on selgunud!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele ja täname kõiki koostööpartnereid! Konkursi tulemustega saab lähemalt tutvuda siin!

Sihtasutus Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond loodi 1998. aastal 1991. aastal asutatud Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi õigusjärglasena. SA Arengufond vahendab ettevõtete, asutuste ja vilistlaste välja antavaid stipendiume üliõpilastele, luues silla ettevõtete, ülikooli ja üliõpilaste vahel. Igal õppeaastal annab Arengufond välja stipendiume kokku kuni 200 000 euro väärtuses.

SA Arengufond otsib ka uusi koostööpartnereid kevadisele stipendiumikonkursile 2021. aastaks. Uuri lähemalt siit!