Site logo

SA TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFONDI 2020. AASTA SÜGISESE STIPENDIUMIKONKURSI TULEMUSED!

PALJU ÕNNE KÕIKIDELE STIPENDIAATIDELE JA TÄNAME KÕIKI KOOSTÖÖPARTNEREID!

  • Admiral Markets AS magistriõppe stipendium – Henry Härm
  • AS Liwathon E.O.S. magistriõppe stipendium – Aleksander Treier
  • AS Liwathon E.O.S. magistriõppe stipendium – Oleksii Kokosha
  • AS Liwathon E.O.S. doktoriõppe stipendium – Aleksandra Murre
  • AS Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium – Karl Treial
  • AS Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium –  Simo Ilomets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Julija Voinskaja
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium – Viktorija Mironova
  • Eesti Energia AS infotehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium –Andri Busch
  • Eesti Energia AS inseneriõppe bakalaureuseõppe stipendium – Brigitta Uibo
  • Eesti Energia AS infotehnoloogia magistriõppe stipendium – avaldame peagi
  • Eesti Energia AS inseneriõppe magistriõppe stipendium – avaldame peagi
  • Elering – Tuleviku energiasüsteemi bakalaureuseõppe stipendium – Eke Toming
  • Elering – Tuleviku energiasüsteemi bakalaureuseõppe stipendium – Rainer Kelk
  • Elering – Tuleviku energiasüsteemi magistriõppe stipendium – Kätlin Värno
  • Elering – Tuleviku energiasüsteemi doktoriõppe stipendium – Marko Tealane
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium  – Teele Kaldaru
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium – Karl Kaarlõp
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium – Mart-Erik Kermes
  • Harju Elekter magistriõppe stipendium – Joosep Niinemägi
  • Harju Elekter magistriõppe stipendium – Kaarel Haavajõe
  • Helga ja Elmar Minnuse pärandvara stipendium – Johanna Koobak
  • Ilmar Öpiku nimeline magistriõppe stipendium – Katriin Kristmann
  • Incap Electronics Estonia OÜ bakalaureuseõppe stipendium – Viktor Akulich
  • Juhan Laugise stipendium – Rico Jaanipere
  • Nordecon inseneriõppe stipendium – Rasmus Jaagant
  • Nordecon inseneriõppe stipendium – Karl Kimmel
  • Professor Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium – Kalle Kuusk
  • Riigi Kinnisvara AS magistriõppe stipendium „Tuleviku Tipud“ – Martin Talvik
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium „Tuleviku Tipud“ – Kaleem Ullah
  • TalTechDigital stipendium – Tamara Aslanova
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituse stipendium – ei anta välja
  • TalTech majandusteaduskonna bakalaureuseõppe stipendium – Norman Aasma
  • TalTech majandusteaduskonna bakalaureuseõppe stipendium – Sonja Kojo
  • TalTech majandusteaduskonna magistriõppe stipendium – Meril Mägi
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium – Karoliina Rebane
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium – Egle Palk
  • TREV-2 Grupp AS stipendium – Jörgen Vanamõisa
  • Utilitase Puhta Energia bakalaureuseõppe stipendium – Elise Poom
  • Utilitase Puhta Energia bakalaureuseõppe stipendium – Mirko Nõmmsalu
  • Utilitase Puhta Energia magistriõppe stipendium – Veiko Kruusevald
  • Utilitase Puhta Energia magistriõppe stipendium – Linda Sakala
  • Utilitase Puhta Energia magistriõppe stipendium – Alex Hiis
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Sergei Smirnov
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Georgi Baikov
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Arina Bagdasarjan
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Martin Jürisoo
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium – Karl-Erik Laasma
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium – avaldame peagi

SA TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFONDI 2020. AASTA KEVADISE STIPENDIUMIKONKURSI TULEMUSED!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele ja täname kõiki koostööpartnereid!

  • Admiral Markets AS magistriõppe stipendium - Kristjan Salumaa
  • Admiral Markets AS magistriõppe stipendium - Märten Mändla
  • AS Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Karoliine Karu
  • AS Kitman Thulema bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Erich Nigul
  • Balbiino bakalaureuseõppe stipendium     - ei anta välja
  • Balbiino magistriõppe stipendium - Karina Siimberg
  • Cambrex magistriõppe stipendium - Anastassia Šubina
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse stipendium - ei anta välja
  • EERO bakalaureuse stipendium - Kristo Toots
  • Eesti Mäeselts bakalaureuseõppe stipendium - Epp Kuslap
  • Ensto Ensek AS magistriõppe stipendium - Kaarel Haavajõe
  • Estanc magistriõppe stipendium - Linda Sakala
  • Ettevõtete grupi (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, AU Energiateenus OÜ) stipendium - Taavi Aher
  • Gunvor Services bakalaureuseõppe stipendium  - Sara Farooghian
  • Hansab bakalaureuse stipendium - Aleksander Einpalu
  • Incap Electronics Estonia OÜ bakalaureuseõppe stipendium - ei anta välja
  • Juhan Laugise stipendium - Sander  Mitendorf
  • K-Projekt AS magistriõppe stipendium - ei anta välja
  • Lembit Maiste nimeline stipendium - Tarmo Korõtko
  • Lennuliiklusteenindus AS bakalaureuseõppe stipendium - Vladislav Ogorodnik
  • Lennuliiklusteenindus AS magistriõppe stipendium - Maria Toomsalu
  • Lennuliiklusteenindus AS magistriõppe stipendium  Nikolai Grigorjev
  • Lennuliiklusteenindus AS doktoriõppe stipendium - ei anta välja
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium - Ivar Kiitam
  • Projekt Kuubis OÜ inseneriõppe stipendium - Merike Suits
  • Prysmian Group Baltics AS bakalaureuseõppe stipendium - Kaspar Roosileht
  • Ruukki Products AS inseneriõppe stipendium - Raimond Vink
  • TalTechDigital stipendium - Helen Susan Selirand
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Sigrid Kirss
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Lenne-Liisa Heinoja
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Anna Krasnikova
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Mihkel Pogga
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Merilin Köörna
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Helina Piibeleht
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Karl-Robert Läll
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Md Tanveer Hasan
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Andreas Nagel
  • Trimble Solutions inseneriõppe stipendium - Erik Teder
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - ei anta välja
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - ei anta välja
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Kertu Lepiksaar
  • Vladimir Heinrichseni nimelise bakalaureuseõppe stipendiumi - Henri Vilmre

TalTech Arengufondi 2019. aasta sügisese stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! 

  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Bohdan Romashchenko 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Mihhail Daniljuk 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Anton Yatskiv
  • ABB magistriõppe stipendium-Matthew Krisenthal 
  • ABB magistriõppe stipendium-Reti Kullerkupp
  • ABB magistriõppe stipendium-Kenneth Hütt
  • Admiral Markets AS-i magistriõppe stipendium-Piret Näppi
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium-Jaan Kirsch 
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium-Janno Õunpuu
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium-Riin Lepik
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Janno Kikojan
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Dmitri Nikitin
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium-Indrek Valgma 
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Mari Löper
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Ilmar Ilinõh
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Hanna-Liina Auntock
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Karl Kalmet
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Liine Kasak
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Henri Johann Norden
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Sven Erik Kalberg
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Annemai Avingu
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Konrad Ilustrumm
  • Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium-Virgo Sulakatko
  • Ilmar Öpiku nimeline stipendium-Kertu Lepiksaar
  • Lennuliiklusteeninduse AS bakalaureuseõppe stipendium- Carl-Robert Reidolf
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Helen Susan Selirand
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Dismas Ezechukwu
  • Mati Jostovi nimeline stipendium-Hans Tiismus
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Jane Kikojan 
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium-Ergo Pikas
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega üliõpilastele- ei anta välja
  • Nordecon inseneriõppe stipendium-Kristin Raudla
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Rait Läänemets 
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Maarja Kask
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Rainer Kelk
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Lauri Hass
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Tuule Mall Kull
  • Silberauto magistriõppe stipendium-Annemari Sepp
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-Marko Jõgi
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Taavi Aher
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kaisa Lindstöm 
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Karl Matti
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kärte Pärend
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Laura Kallas
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Raul Vesinurm 
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Aivar Kamal
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Shamaise Peters
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Laura Teemägi
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Olufemi Abraham Johnson
  • TalTechi turundus- ja kommunikatsiooni stipendium- Cyprien Chia Chiatoh
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Sara Farooghian
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Vladislav Ogorodnik
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium- ei anta välja
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium-Merike Aro
  • TREV-2 Grupp AS stipendium-Kaarel Rebane 
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium- Erik Teder
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Grete-Marie Kajandi
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Kristiina Angela Kelder
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Dabrel Prits 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Kaur Ots 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Aleks Mark 
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid- Kaspar Roosileht
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Daniil Gornov
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Artur Tatur
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Oleg Andrjuštšenko
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Pavel Turkulets

TalTech Arengufondi 2019. aasta kevadise stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! 

  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid - Rait Pindis
  • Balbiino rakenduskeemia, toidu- ja geenitehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium  - Marlen Leemet
  • Balbiino toidutehnoloogia ja -arenduse magistriõppe stipendium  - Kaspar Mooses
  • Cambrex Tallinn bakalaureuseõppe stipendium - Karina Barsunova
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Anna Zadorožnaja
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Erik Teder
  • Ettevõtete grupi (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, AU Energiateenus OÜ) stipendium  - Tuule Mall Kull
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium – ei anta välja
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - Moonika Ferschel
  • Eesti Mäeseltsi bakalaureuseõppe stipendium - Kristin Kahu
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Laura Kallas
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium – Marti Ingmar Liibert
  • Juhan Laugise stipendium - Ivari Sarv
  • K-Projekt AS magistriõppe stipendium  - Allan Kossas
  • Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium - Jaan Kirsch
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Madis Sepa
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Tuuli Uudeberg
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium - Hardi Koduvere 
  • Operail rakenduskõrgharidusõppe stipendium  - ei anta välja
  • Operail magistriõppe stipendium  - Janno Õunpuu
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium – ei anta välja
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium – Andres Nuija
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium - Oleksandra Zamana
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium - Mihkel Abel
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Ucha Vekua
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Helena Kuivjõgi
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Anne-Mary Läll
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Mihkel Pogga
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Rainer Kelk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Karl-Andero Mere
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Indrek Guitor
  • Trimble Solutions Oy stipendium - Risto Häelme
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium – Joosep Niinemägi
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Kristel Veersalu
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Turkulets
  • Vladimir Heinrichseni nimelise bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Erich Nigul
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Henri Johann Norden
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Kaarel Haavajõe
  • ABB magistriõppe stipendium-Jaanus Aas
  • ABB magistriõppe stipendium-Joseph Adegite
  • ABB magistriõppe stipendium-Mari-Ly Klaats
  • ABB magistriõppe stipendium-Tõnis Lilleoja
  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid-Heidi Mülla
  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid-Romaine Ayoki Burrell
  • Balbiino toidutehnoloogia ja -arenduse magistriõppe stipendium-Kärt Leppik
  • Balbiino tootearendus ja tootmistehnika magistriõppe stipendium -Kadri Kaaret
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium-Tario Raimond Meerbach
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium-Alan-Skiip Küttim
  • Cambrex Tallinn bakalaureuseõppe stipendium-Õnnela Luhila
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium-Anna Zadorožnaja
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium-Dmitri Pismennõi
  • Cleveron arvutisüsteemide magistriõppe stipendium-Rim Puks
  • Cleveron mehhatroonika magistriõppe stipendium-Danushka Marasinghe
  • Draka Keila Cables magistriõppe stipendium-Nikon Vidjajev
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Anastasia Giljazieva
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Pavel Turkulets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Pavel Turkulets
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium-Kai Ellik
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium-Meril Tamm
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium-Andres Küüsmaa
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Ove Lillmaa
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Kärte Pärend
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Liine Kasak
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Martin Karjus
  • Evald ja Valdo Kalmu magistriõppe stipendium-Martin Lahtein
  • EVR Cargo magistriõppe stipendium-Kristjan Salumaa
  • EVR Cargo rakenduskõrgharidusõppe stipendium -Georgi Almazov
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium-Charlie Karniol
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Eva-Maria Veitmaa
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Vjatšeslav Tšetšnev
  • Hansab bakalaureuseõppe stipendium-Kaarel Värk
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Mihkel Talmar
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Rico Jaanipere
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Ivari Sarv
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Janno Õunpuu
  • Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium-Martin Thalfeldt
  • Ilmar Öpiku nimeline stipendium-Annemai Avingu
  • Juhan Laugise stipendium-tulemused avaldatakse - Janno Õunpuu
  • Jüri Paju nimeline bakalaureuseõppe stipendium-Laura Kallas
  • Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium- Marie-Mädli Kivimäe
  • Lennuliiklusteeninduse AS bakalaureuseõppe stipendium- Karl-Kiur Saar
  • Lennuliiklusteeninduse AS doktoriõppe stipendium-Mauno Pihelgas
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium-Martin Ploom
  • Mati Jostovi nimeline stipendium-Mari Löper
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Erik Teder
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Risto Häelme
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium-Kalle Kuusk
  • Merko Ehitus Eesti täiendav inseneriõppe stipendium-Kaarel Juurma
  • Merko Ehitus Eesti täiendav inseneriõppe stipendium-Mari Stepanjan
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega II õppeastme üliõpilastele-Alexei Malovitchko
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega üliõpilastele-Hannes Pärnaste
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium-Sander Varbla
  • Nordecon inseneriõppe stipendium-Martin Talvik
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium-Karl Kull
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium-Maarja Pitsi
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Aleksandr Andrejev
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Kätlin Kaare
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Lauri Laidna
  • Ridango AS infotehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium-Laura Ernits
  • Ridango AS infotehnoloogia magistriõppe stipendium-Rait Kurg
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Johanna Liblik
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Nils Kändler
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Villu Kukk
  • SEB Pank magistriõppe stipendium-Andres Toome
  • SEB Pank stipendium bakalaureuseõppe tudengitele-Carl-Robert Reidolf
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna magistriõppe tudengitele-Indrek Guitor
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele-Hendrig Sellik
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele-Piret Näppi
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele-Elen Tark
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele-Rait Pindis
  • Silberauto magistriõppe stipendium-Henri Sink
  • Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium-Rico Jaanipere
  • Skeleton Technologies magistriõppe stipendium-Kalev Karp
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-Laura Kallas
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Annika Avingu
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Hatef Palizgar
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Sander Saarsen
  • TalTechi turundus- ja kommunikatsiooni stipendium-Risto Leesmäe
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Janno Jõulu
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Marti Ingmar Liibert
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium-Martin Ploon
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium-Harti Vahermets
  • TREV-2 Grupp AS stipendium-Brigitta Uibo
  • Trimble Solutions Oy stipendium-Lauri Rauk
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid-Annemai Avingu
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid-Grete Glaase
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Hannamary Seli
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Kristel Veersalu
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Aivar Kuusk
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Anton Rogovoi
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Oleg Andrjuštsenko
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Tatjana Smirnova
  • Vladimir Heinrichseni nimeline infotehnoloogia- ja kommunikatsiooni stipendium-Laura Liis Metsvaht
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Anton Savolainen
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Erik Teder
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Tauri Roosipuu
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Annemai Avingu
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • ABB magistriõppe stipendium -  Heigo Mäemuru
  • ABB magistriõppe stipendium - Anand Kaiparavalappil Ramankutty
  • ABB magistriõppe stipendium - Kalev Karp
  • ABB magistriõppe stipendium  - Manoj Karki
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Talmar
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium - Kaspar Lauri
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium -  Dmitri Pismennõi
  • Cambrex Tallinn stipendium - Nele Reimets
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Siimu Rom
  • Cleveron arvutisüsteemide magistriõppe stipendium - Olugbenga Niyi-Leigh
  • Cleveron mehhatroonika magistriõppe stipendium - Saleh Ragheb Saleh Alsaleh
  • Draka Keila Cables magistriõppe stipendium - Ivar Kiitam
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubatsova
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Tõnis Tokman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium -Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubtsova 
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Ksenia Kuznetsova
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Raimond Pääru
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium - Karl-Richard Penu vahel
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium - Maarja Pitsi
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium - Peeter Koll
  • Ellore bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Kairit Sims
  • Endel Palla magistriõppe stipendium - Märt Mõtus
  • ENSTO ENSEK AS infotehnoloogia teaduskonna stipendium - Aleksander Tsõganov
  • ENSTO ENSEK AS inseneriteaduskonna stipendium - Agnes Kuus
  • Evald ja Valdo Kalmu magistriõppe stipendium - Hans Joosep Lahe
  • EVR Cargo magistriõppe stipendium - Jevgeni Družkov 
  • EVR Cargo rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Rusinov
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Eva-Maria Veitmaa
  • H. Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium - Simo Ilomets
  • Hansab bakalaureuseõppe stipendium - Artur Loorpuu
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Heigo-Elmar Vahesaar
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium - Alan-Skiip Küttim
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium - Kadri Kaaret
  • Helga ja Elmar Minnuse inseneriõppe stipendium - Kaia Malberg
  • Kitman Thulema tootearendus ja tootmistehnika eriala bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Kitman Thulema puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala bakalaureuseõppe stipendium - Anna-Liisa Hanni 
  • Mati Jostovi nimeline stipendium - Madis Leinakse
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium - Endrik Arumägi
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega I õppeastme üliõpilastele - Marten Kask
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium - Riho Eichfuss
  • Nordecon inseneriõppe stipendium - Martin Talvik
  • Olaf Hermani nimeline stipendium - Paul Klõšeiko
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium -  Areenika Lumilaan
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!” -  Egle Truska
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!” - Monika Stoljarova
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”  - Sven Erik Kalberg
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium - Alo Mikola
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium - Ülar Palmiste
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium - Maarja Pitsi
  • Riigi Kinnisvara inseneri- ja magistriõppe stipendium - Elsi-Marie Teder
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele - Eva-Maria Veitmaa
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele - Vjatšeslav Tšetšnev
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Heidi Mülla
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Rauno Otsasoo
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Tähti Alver
  • Silberauto magistriõppe stipendium - Erko Hermann
  • Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • Skeleton Technologies magistriõppe stipendium - Martin Grosberg
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Annika Pajupuu
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Pärlin Luhila
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Henri Kunstmann
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Parham Shams Ghahfarokhi
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium - Ricardo Horta
  • TREV-2 Grupp inseneri- ja magistriõppe stipendium - Reimo Piir
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Janek Pärn
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Martin Talvik
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Regiina Viires
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Anastasia Giljazieva
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Georgi Almazov
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid - Karol Meerja
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Paula Kristel Kaljula
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Pavel Turkulets
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Roman Kaygarodov
  • Vladimir Heinrichseni mälestusstipendium - Carmen Isop