Tallinna Tehnikaülikool

SA TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFONDI 2022. AASTA KEVADISE STIPENDIUMIKONKURSI TULEMUSED!

PALJU ÕNNE KÕIKIDELE STIPENDIAATIDELE JA TÄNAME KÕIKI KOOSTÖÖPARTNEREID.

Stipendiumide kätteandmise aktus toimub 19. mail ülikooli aulas. Aktuse algus 14.00.
Osalema on oodatud kõik stipendiaadid.

  • Projekt Kuubis OÜ inseneriõppe projekteerimisvaldkonna stipendium "Tugevad talad" - Tairi Sepp
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Vladislav Magilnitski 
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - Carolin Kaljuvee
  • Ensto Ensek AS magistriõppe stipendium - Lauri Loper
  • AS Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium - Kaspar Kluge
  • AS Kitman Thulema tootearenduse bakalapureuseõppe stipendium - Evo Annus
  • Eesti Mäeseltsi bakalaureuseõppe stipendium - Siret Sillar
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium - Kristin Kahu
  • AS Tallinna Vesi integreeritud õppe stipendium - Anna Krasnikova
  • AS Tallinna Vesi bakalaureuseõppe stipendium - Magnar Vainumäe
  • AS Tallinna Vesi magistriõppe stipendium - Murel Truu
  • Trimble Solutions Oy stipendium - Rasmus Jaagant
  • Balbiino bakalaureuseõppe stipendium - Olav Kristjan Kasterpalu
  • Balbiino magistriõppe stipendium - Grete Metsoja
  • TalTech Üliõpilasesinduse stipendium - Kirke Maria Lepik
  • TalTech Üliõpilasesinduse stipendium - Raquel Gonzalez Martin 
  • TalTech Üliõpilasesinduse stipendium - Saskia Sofia Eller
  • Estanc AS energiatehnoloogia ja soojusenergeetika magistriõppe stipendium - Liisa-Maria Kruusenvald
  • Estanc AS tootearendus ja tootmistehnika magistriõppe stipendium - Karl Markus Mäesalu
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate magistriõppe stipendium - Tiiu Mürk 
  • Gunvor Services infotehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium - Morgan Puust
  • Gunvor Services rakenduskõrgharidusõppe stipendium Mereakadeemia tudengile - Janika Velmar
  • Erkki Truve nimeline doktoriõppe stipendium - Alex Sirp
  • Erkki Truve nimeline magistriõppe stipendium - Gertrud Henna Sildnik
  • K-Projekt AS integreeritud õppe stipendium - Günther Lillepruun
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Luka Bekauri
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Nicoleta Petrea
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium  - Obaid Anwar
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Ragnar Kase
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Eke Tominga
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Naatan Johannes Bender
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Carina Bitsikov
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Engel-Mari Mölder
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium  - Jasmin Michelle Mursula
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium  - Ken Saburi
  • ​​​​​​​XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Vladimir Andrianov
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Muhammad Fuzail
  • Projektibüroo OÜ magistiriõppe stipendium - Kädi-Riin Vendel
  • Ruuki Products AS integreeritudõppe stipendium - Ulrika Saar
  • Swedbank tulevikutalendi bakalaureuseõppe stipendium - Tauri Tammaru
  • Swedbank tulevikutalendi bakalaureuseõppe stipendium - Lisanne Siniväli 
  • Swedbank tulevikutalendi bakalaureuseõppe stipendium - Keneli Pohlak
  • KPMG Baltics magistriõppe stipendium - Vladislav Fjodorov
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Liisa Kõve
  • ABB magistriõppe stipendium - Mario Einama
  • TalTech õppeosakonna stipendium - Taavi Tamm
  • TalTech õppeosakonna stipendium - Rauno Kiviberg
  • TalTech õppeosakonna stipendium - Evelyn Pil
  • TalTech õppeosakonna stipendium - ​​​​​​​Kaarel Paal
  • Vladimir Heinrichseni nimeline bakalaureuseõppe stipendium - Jaanika Kiolein
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Vjatseslav Trelin
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium- Dmitri Halitov
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - Carmen Köster
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Aleksandr Ivanov
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium - Elina Suut
  • OÜ Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium - Karoliina Rebane
  • OÜ Skeleton Technologies magistriõppe stipendium - Martin Matsalu
  • TalTechDigital stipendium - Marion Martin
  • Admirals magistriõppe stipendium - Mariann Reimann
  • Hansab AS bakalaureuseõppe stipendium - Christian Roos
  • Eesti Energia AS bakalaureuseõppe stipendium - Elina Liibak
  • Eesti Energia AS bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Reinula 
  • Eesti Energia AS infotehnoloogia stipendium - Tanel Sõerd
  • Eesti Energia AS infotehnoloogia stipendium - ​​​​​​​Talis Petersell
  • Eesti Energia AS inseneriõppe stipendium - Karl-Erik Timmer
  • Eesti Energia AS inseneriõppe stipendium - Karl-Erik Laasma
  • Scanfil OÜ bakalaureuseõppe stipendium - Ott Kärner
  • Scanfil OÜ bakalaureuseõppe stipendium - Peeter Hansen
  • Scanfil OÜ bakalaureuseõppe stipendium - Theodor Paal Põlluste
  • Scanfil OÜ bakalaureuseõppe stipendium - Andra Laine
  • AS Eesti Raudtee bakalaureuseõppe stipendium - Raigo Seppago
  • AS Eesti Raudtee bakalaureuseõppe stipendium - Laur Valgur 

SA TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFONDI 2021. AASTA SÜGISESE STIPENDIUMIKONKURSI TULEMUSED!

PALJU ÕNNE KÕIKIDELE STIPENDIAATIDELE JA TÄNAME KÕIKI KOOSTÖÖPARTNEREID.

  • Endel Palla magistriõppe stipendium - Lauri Aksalu
  • Endel Palla magistriõppe stipendium - Helen Tulve
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Eke Tominga
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Raigo Seppago
  • Harju Elekter magistriõppe stipendium - Liise Marie Reinik
  • Eesti Kütte- ja Vebntilatsiooniinseneride Ühenduse magistriõppe stipendium - Karin Krauvärk
  • Eastman Specialties OÜ rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Margus Koppel
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - Jelizaveta Titova
  • Juhan Laugise magistriõppe stipendium - Rainer Binsol
  • Elering AS bakalaureuseõppe stipendium - Mirko Nõmmsalu
  • Elering AS bakalaureuseõppe stipendium - Jan Kokla
  • Elering AS magistriõppe stipendium - Jaak Lepik
  • Elering AS magistriõppe stipendium - Margus Sumla
  • Elering AS doktoriõppe stipendium - Tuule Mall Parts
  • Onninen AS inseneriõppe stipendium - Kaspar Roosileht
  • EstKONSULT OÜ magistriõppe stipendium - Karl Kimmel
  • Helga ja Elmar Minnuse inseneriõppe stipendium - Lenne-Liisa Heinoja
  • Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna bakalaureuseõppe stipendium - Niina Häkkinen
  • Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna bakalaureuseõppe stipendium - Rasmus Kalep
  • Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna magistriõppe stipendium - Vladislav Fjodorov
  • Trev-2 Grupp inseneriõppe stipendium - Jane-Ly Tammekivi
  • Mapri Ehitus inseneriõppe stipendium - Joosep Viik
  • Eesti Raudtee bakalaureuseõppe stipendium - Karl Lember
  • Eesti Raudtee bakalaureuseõppe stipendium - Naatan Johannes Bender
  • Rickard Kruusbergi nimeline täiendusõppe stipendium - Morgan Puust
  • Rickard Kruusbergi nimeline täiendusõppe stipendium - Hendrik Vellama
  • Mati Jostovi nimeline dokroriõppe stipendium - Karolina Kudelina
  • Admiral Markets magistriõppe stipendium - Kunnar Kukk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Helen Ennok
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Vadim Aland
  • Sandla Puit magistriõppe stipendium - Taavi Nõmm
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Maria Link
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Martin Jürisoo
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - Sander Õispuu
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Jennie-Ry Mesi
  • Utilitase "Puhta energia" bakalaureuseõppe stipendium - Katre Keridan
  • Utilitase "Puhta energia" bakalaureuseõppe stipendium - Magnar Vainumäe
  • Utilitase "Puhta energia" bakalaureuseõppe stipendium - Rebecca Marie Berting
  • Utilitase "Puhta energia" magistriõppe stipendium - Grete-Marie Kajandi
  • Utilitase "Puhta energia" magistriõppe stipendium - Laura Kiolein
  • Ernst & Young bakalaureuseõppe stipendium - Iris Juhan
  • Projekt Kuubis OÜ inseneriõppe stipendium - Kreete-Karoliine Pleiats
  • Nordecon inseneriõppe stipendium - Hans Kristjan Aljas
  • Nordecon inseneriõppe stipendium - Sara Lota Tars
  • Prof. Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium - Raimo Simson
  • Rantelon OÜ bakalaureuseõppe stipendium - Karoliina Rebane
  • Sander Paasi nimeline stipendium (Comodule) - Sergei Jegorov
  • AS Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium - Kerro Haav
  • AS Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium - Martin Thalfeldt
  • Eesti Energia AS infotehnoloogia stipendium - Aimar Tuul
  • Eesti Energia AS inseneriõppe (bakalaureuseõppe) stipendium - Julija Voinskaja
  • Tallinna Vesi bakalaureuseõppe stipendium - Katarina Kleison
  • Tallinna Vesi magistri- ja integreeritudõppe stipendium - Irene Väin
  • Tallinna Vesi magistri- ja integreeritudõppe stipendium - Vaiko Vaher
  • Tallinna Vesi magistri- ja integreeritudõppe stipendium - Karoliina Kais
  • Tallinna Vesi doktoriõppe stipendium - Kristjan Suits
  • AS Liwathon E.O.S rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Ruslan Bexrukov
  • TalTech infotehnoloogia teaduskonna EuroTeQ stipendium - Kadri-Liis Kutser
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Reinula
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Jagnar Jürgenson
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Aleksander Einpalu
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Tauri Tammaru
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Liisa Kõve
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Marten Laanisto
  • XRP Ledger Trust bakalaureuseõppe stipendium - Meelis Kobin
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Kristjan Heinmets
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Raquel Gonzalez Martin
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Jana Rusak
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Sara Farooghian
  • XRP Ledger Trust magistriõppe stipendium - Günther Lillepruun
  • XRP Ledger Trust doktoriõppe stipendium - Vimal Kumar
  • XRP Ledger Trust doktoriõppe stipendium - Noman Shabbir
  • XRP Ledger Trust doktoriõppe stipendium - Kaleem Ullah
  • Riigi Kinnisvara bakalaureuseõppe stipendium "Tuleviku tipud" - Liis Tammekänd
  • Riigi Kinnisvara magistriõppe stipendium "Tuleviku tipud" - Anna Krasnikova
  • Riigi Kinnisvara magistriõppe stipendium "Tuleviku tipud" - Meelis Vapper
  • Riigi Kinnisvara doktoriõppe stipendium "Tuleviku tipud" - Robert Krautmann
  • Peep Sürje stipendium - Jane-Ly Tammekivi
  • Peep Sürje stipendium - Norman Laidvee 
  • Peep Sürje stipendium - Jan-Daniel Peterson
  • Peep Sürje stipendium - Mario Roland
  • Peep Sürje stipendium - Indrek Amor
  • Peep Sürje stipendium - Gert Jõgiste
  • Peep Sürje stipendium - Karl Kadak
  • Peep Sürje stipendium - Carmel Luud
  • Peep Sürje stipendium - Marleen Võsa
  • Peep Sürje stipendium - Günther Lillepruun

SA TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFONDI 2021. AASTA KEVADISE STIPENDIUMIKONKURSI TULEMUSED!

PALJU ÕNNE KÕIKIDELE STIPENDIAATIDELE JA TÄNAME KÕIKI KOOSTÖÖPARTNEREID!

  • Projektibüroo OÜ magistriõppe stipendium – Karl Kimmel
  • Projektibüroo OÜ magistriõppe stipendium - Rasmus-Richard Marjapuu
  • Eesti Mäeseltsi bakalaureuseõppe stipendium – Hendrik Klaas
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium - Henri Olavi Suomalainen
  • TalTechDigitali stipendium -  Artjom Pahhomov
  • Balbiino bakalaureuseõppe stipendium - Liselle Kaldaru
  • Balbiino magistriõppe stipendium - Hanna Reti Tõnisson
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - Nikolai Maklakov
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium - Konrad Ilustrumm
  • Trimble Solutions Oy stipendium - Anna Kuzmina
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Helena Sultson 
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Karin Voodla
  • Admiral Markets ASi magistriõppe stipendium - Veronika Mugra
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Mari Kasemets
  • TalTechi õppeosakonna stipendium  - Engel-Mari Mölder
  • TalTechi õppeosakonna stipendium  - Raimond Pääru 
  • TalTechi õppeosakonna stipendium  - Meelis Kobin 
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Georgi Baikov
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - Roman Fadejev
  • Ruukki Products AS stipendium - Erik Teder
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium – Thea Nigol
  • Lennuliiklusteeninduse AS stipendium - Helena Urbla
  • Lennuliiklusteeninduse AS stipendium - Tõivo Nerep
  • K-Projekt AS inseneriõppe stipendium - Jürgen Smidt
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium - Tolgay Akkurt
  • MS Balti Trafo OÜ magistriõppe stipendium - Mario Einama
  • Üliõpilasesinduse stipendium - Artur Lavrov
  • Üliõpilasesinduse stipendium - Taavi Tamm 
  • Üliõpilasesinduse stipendium - Aisha Gadirova  
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Maksim Dmitrijev
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - Mirko Nõmmsalu
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Aleksandr Ivanov
  • AS Hansab stipendium - Mihhail Daniljuk 
  • AS Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium - Jaanika Kiolein
  • AS Eesti Raudtee bakalaureuseõppe stipendium  - Eke Tominga
  • AS Eesti Raudtee inseneri- ja magistriõppe stipendium - Jörgen Vanamõisa
  • AS Eesti Raudtee inseneri- ja magistriõppe stipendium - Katriin Vinogradov
  • Erkki Truve nimeline magistriõppe stipendium - Karina Barsunova 
  • Erkki Truve nimeline doktoriõppe stipendium - Annela Avarlaid 
  • Erkki Truve nimeline doktoriõppe stipendium - Eli-Eelika Esvald
  • ABB AS bakalaureuseõppe stipendium - Lisbeth Olesk 
  • ABB AS magistriõppe stipendium - Andree Orasson
  • Projekt Kuubis OÜ inseneriõppe stipendium - Rasmus Jaagant
  • Estanc AS magistriõppe stipendium - Christen Haamer
  • OÜ Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium - Kalev Miljan
  • OÜ Skeleton Technologies magistriõppe stipendium - Nikolai Grigorjev
  • Scanfil OÜ bakalaureuseõppe stipendium - Robert Reiska 
  • Scanfil OÜ bakalaureuseõppe stipendium - Henri Lass

SA TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFONDI 2020. AASTA SÜGISESE STIPENDIUMIKONKURSI TULEMUSED!

PALJU ÕNNE KÕIKIDELE STIPENDIAATIDELE JA TÄNAME KÕIKI KOOSTÖÖPARTNEREID!

  • Admiral Markets AS magistriõppe stipendium – Henry Härm
  • AS Liwathon E.O.S. magistriõppe stipendium – Aleksander Treier
  • AS Liwathon E.O.S. magistriõppe stipendium – Oleksii Kokosha
  • AS Liwathon E.O.S. doktoriõppe stipendium – Aleksandra Murre
  • AS Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium – Karl Treial
  • AS Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium –  Simo Ilomets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuseõppe stipendium – Julija Voinskaja
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium – Viktorija Mironova
  • Eesti Energia AS infotehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium –Andri Busch
  • Eesti Energia AS infotehnoloogia magistriõppe stipendium –Andreas Nagel
  • Eesti Energia AS inseneriõppe bakalaureuseõppe stipendium – Brigitta Uibo
  • Eesti Energia AS inseneriõppe bakalaureuseõppe stipendium – Ado Viisut
  • Elering – Tuleviku energiasüsteemi bakalaureuseõppe stipendium – Eke Tominga
  • Elering – Tuleviku energiasüsteemi bakalaureuseõppe stipendium – Rainer Kelk
  • Elering – Tuleviku energiasüsteemi magistriõppe stipendium – Kätlin Värno
  • Elering – Tuleviku energiasüsteemi doktoriõppe stipendium – Marko Tealane
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium  – Teele Kaldaru
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium – Karl Kaarlõp
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium – Mart Erik Kermes
  • Harju Elekter magistriõppe stipendium – Joosep Niinemägi
  • Harju Elekter magistriõppe stipendium – Kaarel Haavajõe
  • Helga ja Elmar Minnuse pärandvara stipendium – Johanna Koobak
  • Ilmar Öpiku nimeline magistriõppe stipendium – Katriin Kristmann
  • Incap Electronics Estonia OÜ bakalaureuseõppe stipendium – Viktor Akulich
  • Juhan Laugise stipendium – Rico Jaanipere
  • Nordecon inseneriõppe stipendium – Rasmus Jaagant
  • Nordecon inseneriõppe stipendium – Karl Kimmel
  • Professor Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium – Kalle Kuusk
  • Riigi Kinnisvara AS magistriõppe stipendium „Tuleviku Tipud“ – Martin Talvik
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium „Tuleviku Tipud“ – Kaleem Ullah
  • TalTechDigital stipendium – Tamara Aslanova
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituse stipendium – ei anta välja
  • TalTech majandusteaduskonna bakalaureuseõppe stipendium – Norman Aasma
  • TalTech majandusteaduskonna bakalaureuseõppe stipendium – Sonja Kojo
  • TalTech majandusteaduskonna magistriõppe stipendium – Meril Mägi
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium – Karoliina Rebane
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium – Egle Palk
  • TREV-2 Grupp AS stipendium – Jörgen Vanamõisa
  • Utilitase Puhta Energia bakalaureuseõppe stipendium – Elise Poom
  • Utilitase Puhta Energia bakalaureuseõppe stipendium – Mirko Nõmmsalu
  • Utilitase Puhta Energia magistriõppe stipendium – Veiko Kruusenvald
  • Utilitase Puhta Energia magistriõppe stipendium – Linda Sakala
  • Utilitase Puhta Energia magistriõppe stipendium – Alex Hiis
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Sergei Smirnov
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Georgi Baikov
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Arina Bagdasarjan
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium – Martin Jürisoo
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium – Karl-Erik Laasma
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium – ei anta välja

SA TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFONDI 2020. AASTA KEVADISE STIPENDIUMIKONKURSI TULEMUSED!

  • Admiral Markets AS magistriõppe stipendium - Kristjan Salumaa
  • Admiral Markets AS magistriõppe stipendium - Märten Mändla
  • AS Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Karoliine Karu
  • AS Kitman Thulema bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Erich Nigul
  • Balbiino bakalaureuseõppe stipendium     - ei anta välja
  • Balbiino magistriõppe stipendium - Karina Siimberg
  • Cambrex magistriõppe stipendium - Anastassia Šubina
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse stipendium - ei anta välja
  • EERO bakalaureuse stipendium - Kristo Toots
  • Eesti Mäeselts bakalaureuseõppe stipendium - Epp Kuslap
  • Ensto Ensek AS magistriõppe stipendium - Kaarel Haavajõe
  • Estanc magistriõppe stipendium - Linda Sakala
  • Ettevõtete grupi (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, AU Energiateenus OÜ) stipendium - Taavi Aher
  • Gunvor Services bakalaureuseõppe stipendium  - Sara Farooghian
  • Hansab bakalaureuse stipendium - Aleksander Einpalu
  • Incap Electronics Estonia OÜ bakalaureuseõppe stipendium - ei anta välja
  • Juhan Laugise stipendium - Sander  Mitendorf
  • K-Projekt AS magistriõppe stipendium - ei anta välja
  • Lembit Maiste nimeline stipendium - Tarmo Korõtko
  • Lennuliiklusteenindus AS bakalaureuseõppe stipendium - Vladislav Ogorodnik
  • Lennuliiklusteenindus AS magistriõppe stipendium - Maria Toomsalu
  • Lennuliiklusteenindus AS magistriõppe stipendium  Nikolai Grigorjev
  • Lennuliiklusteenindus AS doktoriõppe stipendium - ei anta välja
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium - Ivar Kiitam
  • Projekt Kuubis OÜ inseneriõppe stipendium - Merike Suits
  • Prysmian Group Baltics AS bakalaureuseõppe stipendium - Kaspar Roosileht
  • Ruukki Products AS inseneriõppe stipendium - Raimond Vink
  • TalTechDigital stipendium - Helen Susan Selirand
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Sigrid Kirss
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Lenne-Liisa Heinoja
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Anna Krasnikova
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Mihkel Pogga
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Merilin Köörna
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Helina Piibeleht
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Karl-Robert Läll
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Md Tanveer Hasan
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Andreas Nagel
  • Trimble Solutions inseneriõppe stipendium - Erik Teder
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - ei anta välja
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - ei anta välja
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Kertu Lepiksaar
  • Vladimir Heinrichseni nimelise bakalaureuseõppe stipendiumi - Henri Vilmre
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Bohdan Romashchenko 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Mihhail Daniljuk 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Anton Yatskiv
  • ABB magistriõppe stipendium-Matthew Krisenthal 
  • ABB magistriõppe stipendium-Reti Kullerkupp
  • ABB magistriõppe stipendium-Kenneth Hütt
  • Admiral Markets AS-i magistriõppe stipendium-Piret Näppi
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium-Jaan Kirsch 
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium-Janno Õunpuu
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium-Riin Lepik
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Janno Kikojan
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Dmitri Nikitin
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium-Indrek Valgma 
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Mari Löper
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Ilmar Ilinõh
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Hanna-Liina Auntock
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Karl Kalmet
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Liine Kasak
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Henri Johann Norden
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Sven Erik Kalberg
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Annemai Avingu
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Konrad Ilustrumm
  • Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium-Virgo Sulakatko
  • Ilmar Öpiku nimeline stipendium-Kertu Lepiksaar
  • Lennuliiklusteeninduse AS bakalaureuseõppe stipendium- Carl-Robert Reidolf
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Helen Susan Selirand
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Dismas Ezechukwu
  • Mati Jostovi nimeline stipendium-Hans Tiismus
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Jane Kikojan 
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium-Ergo Pikas
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega üliõpilastele- ei anta välja
  • Nordecon inseneriõppe stipendium-Kristin Raudla
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Rait Läänemets 
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Maarja Kask
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Rainer Kelk
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Lauri Hass
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Tuule Mall Kull
  • Silberauto magistriõppe stipendium-Annemari Sepp
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-Marko Jõgi
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Taavi Aher
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kaisa Lindstöm 
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Karl Matti
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kärte Pärend
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Laura Kallas
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Raul Vesinurm 
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Aivar Kamal
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Shamaise Peters
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Laura Teemägi
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Olufemi Abraham Johnson
  • TalTechi turundus- ja kommunikatsiooni stipendium- Cyprien Chia Chiatoh
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Sara Farooghian
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Vladislav Ogorodnik
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium- ei anta välja
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium-Merike Aro
  • TREV-2 Grupp AS stipendium-Kaarel Rebane 
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium- Erik Teder
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Grete-Marie Kajandi
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Kristiina Angela Kelder
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Dabrel Prits 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Kaur Ots 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Aleks Mark 
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid- Kaspar Roosileht
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Daniil Gornov
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Artur Tatur
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Oleg Andrjuštšenko
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Pavel Turkulets
  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid - Rait Pindis
  • Balbiino rakenduskeemia, toidu- ja geenitehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium  - Marlen Leemet
  • Balbiino toidutehnoloogia ja -arenduse magistriõppe stipendium  - Kaspar Mooses
  • Cambrex Tallinn bakalaureuseõppe stipendium - Karina Barsunova
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Anna Zadorožnaja
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Erik Teder
  • Ettevõtete grupi (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, AU Energiateenus OÜ) stipendium  - Tuule Mall Kull
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium – ei anta välja
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - Moonika Ferschel
  • Eesti Mäeseltsi bakalaureuseõppe stipendium - Kristin Kahu
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Laura Kallas
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium – Marti Ingmar Liibert
  • Juhan Laugise stipendium - Ivari Sarv
  • K-Projekt AS magistriõppe stipendium  - Allan Kossas
  • Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium - Jaan Kirsch
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Madis Sepa
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Tuuli Uudeberg
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium - Hardi Koduvere 
  • Operail rakenduskõrgharidusõppe stipendium  - ei anta välja
  • Operail magistriõppe stipendium  - Janno Õunpuu
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium – ei anta välja
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium – Andres Nuija
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium - Oleksandra Zamana
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium - Mihkel Abel
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Ucha Vekua
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Helena Kuivjõgi
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Anne-Mary Läll
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Mihkel Pogga
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Rainer Kelk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Karl-Andero Mere
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Indrek Guitor
  • Trimble Solutions Oy stipendium - Risto Häelme
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium – Joosep Niinemägi
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Kristel Veersalu
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Turkulets
  • Vladimir Heinrichseni nimelise bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Erich Nigul
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Henri Johann Norden
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Kaarel Haavajõe
  • ABB magistriõppe stipendium-Jaanus Aas
  • ABB magistriõppe stipendium-Joseph Adegite
  • ABB magistriõppe stipendium-Mari-Ly Klaats
  • ABB magistriõppe stipendium-Tõnis Lilleoja
  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid-Heidi Mülla
  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid-Romaine Ayoki Burrell
  • Balbiino toidutehnoloogia ja -arenduse magistriõppe stipendium-Kärt Leppik
  • Balbiino tootearendus ja tootmistehnika magistriõppe stipendium -Kadri Kaaret
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium-Tario Raimond Meerbach
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium-Alan-Skiip Küttim
  • Cambrex Tallinn bakalaureuseõppe stipendium-Õnnela Luhila
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium-Anna Zadorožnaja
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium-Dmitri Pismennõi
  • Cleveron arvutisüsteemide magistriõppe stipendium-Rim Puks
  • Cleveron mehhatroonika magistriõppe stipendium-Danushka Marasinghe
  • Draka Keila Cables magistriõppe stipendium-Nikon Vidjajev
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Anastasia Giljazieva
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Pavel Turkulets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Pavel Turkulets
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium-Kai Ellik
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium-Meril Tamm
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium-Andres Küüsmaa
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Ove Lillmaa
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Kärte Pärend
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Liine Kasak
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Martin Karjus
  • Evald ja Valdo Kalmu magistriõppe stipendium-Martin Lahtein
  • EVR Cargo magistriõppe stipendium-Kristjan Salumaa
  • EVR Cargo rakenduskõrgharidusõppe stipendium -Georgi Almazov
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium-Charlie Karniol
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Eva-Maria Veitmaa
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Vjatšeslav Tšetšnev
  • Hansab bakalaureuseõppe stipendium-Kaarel Värk
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Mihkel Talmar
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Rico Jaanipere
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Ivari Sarv
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Janno Õunpuu
  • Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium-Martin Thalfeldt
  • Ilmar Öpiku nimeline stipendium-Annemai Avingu
  • Juhan Laugise stipendium-tulemused avaldatakse - Janno Õunpuu
  • Jüri Paju nimeline bakalaureuseõppe stipendium-Laura Kallas
  • Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium- Marie-Mädli Kivimäe
  • Lennuliiklusteeninduse AS bakalaureuseõppe stipendium- Karl-Kiur Saar
  • Lennuliiklusteeninduse AS doktoriõppe stipendium-Mauno Pihelgas
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium-Martin Ploom
  • Mati Jostovi nimeline stipendium-Mari Löper
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Erik Teder
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Risto Häelme
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium-Kalle Kuusk
  • Merko Ehitus Eesti täiendav inseneriõppe stipendium-Kaarel Juurma
  • Merko Ehitus Eesti täiendav inseneriõppe stipendium-Mari Stepanjan
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega II õppeastme üliõpilastele-Alexei Malovitchko
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega üliõpilastele-Hannes Pärnaste
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium-Sander Varbla
  • Nordecon inseneriõppe stipendium-Martin Talvik
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium-Karl Kull
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium-Maarja Pitsi
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Aleksandr Andrejev
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Kätlin Kaare
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Lauri Laidna
  • Ridango AS infotehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium-Laura Ernits
  • Ridango AS infotehnoloogia magistriõppe stipendium-Rait Kurg
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Johanna Liblik
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Nils Kändler
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Villu Kukk
  • SEB Pank magistriõppe stipendium-Andres Toome
  • SEB Pank stipendium bakalaureuseõppe tudengitele-Carl-Robert Reidolf
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna magistriõppe tudengitele-Indrek Guitor
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele-Hendrig Sellik
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele-Piret Näppi
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele-Elen Tark
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele-Rait Pindis
  • Silberauto magistriõppe stipendium-Henri Sink
  • Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium-Rico Jaanipere
  • Skeleton Technologies magistriõppe stipendium-Kalev Karp
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-Laura Kallas
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Annika Avingu
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Hatef Palizgar
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Sander Saarsen
  • TalTechi turundus- ja kommunikatsiooni stipendium-Risto Leesmäe
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Janno Jõulu
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Marti Ingmar Liibert
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium-Martin Ploon
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium-Harti Vahermets
  • TREV-2 Grupp AS stipendium-Brigitta Uibo
  • Trimble Solutions Oy stipendium-Lauri Rauk
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid-Annemai Avingu
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid-Grete Glaase
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Hannamary Seli
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Kristel Veersalu
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Aivar Kuusk
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Anton Rogovoi
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Oleg Andrjuštsenko
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Tatjana Smirnova
  • Vladimir Heinrichseni nimeline infotehnoloogia- ja kommunikatsiooni stipendium-Laura Liis Metsvaht
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Anton Savolainen
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Erik Teder
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Tauri Roosipuu
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Annemai Avingu
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • ABB magistriõppe stipendium -  Heigo Mäemuru
  • ABB magistriõppe stipendium - Anand Kaiparavalappil Ramankutty
  • ABB magistriõppe stipendium - Kalev Karp
  • ABB magistriõppe stipendium  - Manoj Karki
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Talmar
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium - Kaspar Lauri
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium -  Dmitri Pismennõi
  • Cambrex Tallinn stipendium - Nele Reimets
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Siimu Rom
  • Cleveron arvutisüsteemide magistriõppe stipendium - Olugbenga Niyi-Leigh
  • Cleveron mehhatroonika magistriõppe stipendium - Saleh Ragheb Saleh Alsaleh
  • Draka Keila Cables magistriõppe stipendium - Ivar Kiitam
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubatsova
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Tõnis Tokman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium -Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubtsova 
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Ksenia Kuznetsova
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Raimond Pääru
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium - Karl-Richard Penu vahel
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium - Maarja Pitsi
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium - Peeter Koll
  • Ellore bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Kairit Sims
  • Endel Palla magistriõppe stipendium - Märt Mõtus
  • ENSTO ENSEK AS infotehnoloogia teaduskonna stipendium - Aleksander Tsõganov
  • ENSTO ENSEK AS inseneriteaduskonna stipendium - Agnes Kuus
  • Evald ja Valdo Kalmu magistriõppe stipendium - Hans Joosep Lahe
  • EVR Cargo magistriõppe stipendium - Jevgeni Družkov 
  • EVR Cargo rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Rusinov
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Eva-Maria Veitmaa
  • H. Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium - Simo Ilomets
  • Hansab bakalaureuseõppe stipendium - Artur Loorpuu
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Heigo-Elmar Vahesaar
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium - Alan-Skiip Küttim
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium - Kadri Kaaret
  • Helga ja Elmar Minnuse inseneriõppe stipendium - Kaia Malberg
  • Kitman Thulema tootearendus ja tootmistehnika eriala bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Kitman Thulema puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala bakalaureuseõppe stipendium - Anna-Liisa Hanni 
  • Mati Jostovi nimeline stipendium - Madis Leinakse
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium - Endrik Arumägi
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega I õppeastme üliõpilastele - Marten Kask
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium - Riho Eichfuss
  • Nordecon inseneriõppe stipendium - Martin Talvik
  • Olaf Hermani nimeline stipendium - Paul Klõšeiko
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium -  Areenika Lumilaan
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!” -  Egle Truska
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!” - Monika Stoljarova
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”  - Sven Erik Kalberg
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium - Alo Mikola
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium - Ülar Palmiste
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium - Maarja Pitsi
  • Riigi Kinnisvara inseneri- ja magistriõppe stipendium - Elsi-Marie Teder
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele - Eva-Maria Veitmaa
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele - Vjatšeslav Tšetšnev
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Heidi Mülla
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Rauno Otsasoo
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Tähti Alver
  • Silberauto magistriõppe stipendium - Erko Hermann
  • Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • Skeleton Technologies magistriõppe stipendium - Martin Grosberg
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Annika Pajupuu
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Pärlin Luhila
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Henri Kunstmann
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Parham Shams Ghahfarokhi
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium - Ricardo Horta
  • TREV-2 Grupp inseneri- ja magistriõppe stipendium - Reimo Piir
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Janek Pärn
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Martin Talvik
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Regiina Viires
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Anastasia Giljazieva
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Georgi Almazov
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid - Karol Meerja
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Paula Kristel Kaljula
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Pavel Turkulets
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Roman Kaygarodov
  • Vladimir Heinrichseni mälestusstipendium - Carmen Isop
1 ADELHEID KIRILAND TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM
2 ALEKSANDRA MURRE  CAMBREX TALLINN STIPENDIUM
3 ANNELA AVARLAID TOOMAS TAMME BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM 
4 ARTUR LOORPUU ABB AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
5 BIRGIT MAATEN MATI JOSTOVI NIMELINE DOKTORIÕPPE
6 DANIIL GORNOV VIRU KEEMIA GRUPI BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
7 DMITRI MAGILNITSKI EASTMAN SPECIALTIES OÜ ERISTIPENDIUM 
8 ELVIS KESKKÜLA  AS KITMAN THULEMA TOOTEARENDUS JA TOOTMISTEHNIKA ERIALA BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
9 ERIK SUMERI MERKO EHITUS EESTI INSENERIÕPPE STIPENDIUM
10 ERKO HERMANN HARJU ELEKTRI MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
11 EVA MARIA VEITMAA TELIA EESTI AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
12 GERDA LUIST PROF MARE TEICHMANNI MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
13 GULCIN YILDIRIM TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM
14 HARRI BENDI EVALD JA VALDO KALMU MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
15 HEIDI LEES TIINA MÕISA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
16 HEIGO-ELMAR VAHESAAR ABB AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
17 HENRY GINTER ASTLANDA EHITUSE STIPENDIUM
18 INGRID LUIDE AS KITMAN THULEMA PUIDU- JA TEKSTIILITEHNOLOOGIA ERIALA BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
19 IVAR ANNUS H. LAULU NIMELINE NORDECONI DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
20 JAKO STEIN MIHKEL AITSAMI NIMELINE MÄLESTUSSTIPENDIUM ERIVAJADUSEGA ÜLIÕPILASELE 
21 JANETTE JAANA HONKA TIIT KAPSI NIMELINE EESTI MÖÖBLITOOTJATE LIIDU MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
22 JULIA SMIRNOVA EASTMAN SPECIALTIES OÜ MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
23 KAREL PÕDRA RIIGI KINNISVARA INSENERI- JA MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
24 KAREL PÄRLIN VLADIMIR HEINRICHSENI MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
25 KATI KADAKAS AS EVR CARGO MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
26 KATRE METSVAHI AS DATEL KOSMOSEPROGRAMMI TOOTEARENDUSE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
27 KRISTEL TAMM EESTI KÜTTE- JA VENTILATSIOONIINSENERIDE ÜHENDUSE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
28 KRISTEL VEERSALU EESTI MÄESELTSI BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
29 KRISTIAN KAJAK HARJU ELEKTRI BAKALAUREÕPPE STIPENDIUM
30 KRISTJAN LIIVAMÄGI TIINA MÕISA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
31 KSENIA KUZNETSOVA VIRU KEEMIA GRUPI RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
32 KÄTLIN TIIGI TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM
33 LAAS MAHL ABB AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
34 LAUR VATSFELD RIIGI KINNISVARA INSENERI- JA MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
35 LAURI EENSALU ABB AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
36 LEHAR LEETSAAR RIIGI KINNISVARA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
37 MAREK JARKOVOI OLEV LIIGI NIMELINE STIPENDIUM
38 MARTIN JOHANNES TALU TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM
39 MARTIN PLOOM HARJU ELEKTRI MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
40 MARTIN SIMON TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM
41 MERILIN VIHMARU MIHKEL AITSAMI NIMELINE MÄLESTUSSTIPENDIUM ERIVAJADUSEGA BAKALAUREUSEÕPPE TUDENGILE
42 MERLI ARON NORDECON INSENERIÕPPE STIPENDIUM
43 MERLI ARON RIIGI KINNISVARA INSENERI- JA MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
44 MIHKEL TOMMINGAS TELIA EESTI AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
45 MIKK VACHTMEISTER HARJU ELEKTRI BAKALAUREÕPPE STIPENDIUM
46 MIKK VACHTMEISTER  EERO MANIVALD EELNURME NIMELINE MÄLESTUSSTIPENDIUM
47 NATALJA TŠUBENKO VIRU KEEMIA GRUPI RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
48 NIKITA PALTŠONOK VIRU KEEMIA GRUPI MAGISTRIÕPPE STIPENIDUM
49 NIKON VIDJAJEV ENSTO ENSEK BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
50 OLABODE SAMUEL BANKOLE SWISS PROPERTY AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
51 OTT OLARI RUUS ENSTO ENSEK MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
52 RAIMO SIMSON RIIGI KINNISVARA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
53 RAINER LEPIK SILBERAUTO STIPENDIUM
54 RAIT RANDRÜÜT AS EVR CARGO MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM 
55 RIHO KOOP SKELETON TECHNOLOGIES MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
56 ROMET RAUN MIKK MURU NIMELINE INSENERIÕPPE STIPENDIUM 
57 RUSLAN CHERKASSKIKH VIRU KEEMIA GRUPI RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
58 SANDER VARBLA HELGA JA ELMAR MINNUSE INSENERIÕPPE STIPENDIUM
59 SIIM TÜRK ENDEL PALLA NIMELINE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
60 SIIMU ROM CAMBREX TALLINN MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
61 SVETLANA FEDOROVA VIRU KEEMIA GRUPI RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
62 TAAVI ILU RIIGI KINNISVARA INSENERI- JA MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
63 TAAVI LAADUNG VLADIMIR HEINRICHSENI MÄLESTUSSTIPENDIUM
64 TAMARA JAŠITŠEVA EASTMAN SPECIALTIES OÜ RAKENDUSKÕRGHARIDUS- JA BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
65 TÄHTI ALVER TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM
66 UKU SALUMÄE ABB AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
67 UKU-TANEL LAAST AS TALLINNA SADAM INSENERI- JA MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
68 VAHUR MAASK ABB AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
69 VALENTINA VOLKOVA EASTMAN SPECIALTIES OÜ RAKENDUSKÕRGHARIDUS- JA BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

ANNIKA KLUGE - EESTI TELEKOMI BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

BETTI VAINKÜLA - TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

DIANA RUBTSOVA - EASTMAN SPECIALTIES RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM

EDUARD ILTŠUK - JÜRI PAJU NIMELINE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

ELVIS KESKKÜLA - ABB BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

ENN KARIN - HARJU ELEKTER MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

EPP KUSLAP - EESTI MÄESELTSI BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

ESTELLE SILM - CAMBREX TALLINN MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

GERT LÕHMUS - RIIGI KINNISVARA MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

10 HANNA-MAI MÄNDMAA - TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

11 HELERI BERLOKKO - TIIT KAPSI NIMELINE EESTI MÖÖBLITOOTJATE LIIDU MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

12 HENDRIK VOLL - H.LAULU NIMELINE NORDECONI NOORE TEADLASE STIPENDIUM

13 HENRI TELK - MIHKEL AITSAMI NIMELINE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

14 IVAR KIITAM - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

15 JEVGENI FADEJEV - RIIGI KINNISVARA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM

16 JOONAS EAMETS - SILBERAUTO MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

17 JULIA ILJINA - EASTMAN SPECIALTIES RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM

18 KADRI TOOMAST - EASTMAN SPECIALTIES BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

19 KIRSIKA KERNER - TEKLA CORPORATION INSENERIÕPPE STIPENDIUM

20 KLAUS KOPELMAN - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

21 KRISTEL TAMM - MERKO EHITUS EESTI INSENERIÕPPE STIPENDIUM

22 KRISTJAN KAJAK - ABB BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

23 LJUBOV ANTONOVA - EASTMAN SPECIALTIES RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM

24 MADIS JÄRVPÕLD - TREV-2 GRUPI INSENERI- JA MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

25 MOHAMMED ABDULLAH AL MARUF - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

26 PAUL KLÕŠEIKO - RIIGI KINNISVARA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM

27 PEEP REIDOLF- RIIGI KINNISVARA MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

28 RAIDO PUUST - MERKO EHITUS EESTI NOORE ÕPPEJÕU STIPENDIUM

29 RAUL ROOTS - MAAILMA ENERGEETIKANÕUKOGU EESTI RAHVUSKOMITEE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

30 RISTO TOMING - NORDECON INSENERIÕPPE STIPENDIUM

31 SIIM TÜRK - ENDEL PALLA NIMELINE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

32 STEN KRÜÜNER - HARJU ELEKTER MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

33 TAAVI ERMEL - HELGA JA ELMAR MINNUSE NIMELINE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

34 TANEL SARNET - MATI JOSTOVI NIMELINE DOKTORIÕPPE STIPENDIUM

35 TARMO AIA - EESTI TELEKOMI MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

36 TAURI ROOSIPUU - TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

37 TIMO TOLMUSK - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

38 TSOTNE PUKARADZE - EESTI TELEKOMI MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM

39 TÕNIS SOODLA - HARJU ELEKTER BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

40 ULRIKA HURT - OLAF HERMANI NIMELINE DOKTORIÕPPE STIPENDIUM

41 VLADISLAV KUZMENKOV - EASTMAN SPECIALTIES RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM

42 ÜLAR PALMISTE - EESTI KÜTTE- JA VENTILATSIOONIINSENERIDE ÜHENDUSE DOKTORIÕPPE STIPENDIUM

43 AIRI NOPPEL - PROF. MARE TEICHMANNI STIPENDIUM

44 AIVAR KOODI - ASTLANDA EHITUSE STIPENDIUM

45 ANDREAS NAGEL - EESTI TELEKOMI BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

46 ANTON CHARNAMORD - TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

47 ARDO KÕIV - PKC EESTI STIPENDIUM

48 ARTUR LUIK - EESTI TELEKOMI BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM

49 ELENA PRIGORCHENKO - TIINA MÕISA STIPENDIUM

50 ERGO PIKAS - RIIGI KINNISVARA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM

51 GERT LÕHMUS - TALLINNA SADAMA STIPENDIUM

52 JAAN REINOK - ASTLANDA EHITUSE STIPENDIUM

53 KAIDI SULP - EESTI MÄESELTSI STIPENDIUM

54 KAREL PÕDRA - DRAKA KEILA CABLES STIPENDIUM

55 KARL LAASIK - BRITI EESTI KAUBANDUSKOJA STIPENDIUM

56 KLAUS KOPELMAN - BRITI EESTI KAUBANDUSKOJA STIPENDIUM

57 LEHAR LEETSAAR - RIIGI KINNISVARA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM

58 MARILIIS KIMM - CAMBREX TALLINN STIPENDIUM

59 MARI-LIIS SILLAT - ENSTO ENSEK STIPENDIUM (MEHAANIKA)

60 MART RATAS - ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

61 MELITA SOGOMONJAN - BRITI EESTI KAUBANDUSKOJA STIPENDIUM

62 MIKK NARUSK - PROF. ERKKI TRUVE STIPENDIUM

63 OLUWABI ABAYOMI TITILOPE - ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

64 PRIIT KALLASTE - UUVE KIRSO NIMELINE STIPENDIUM

65 RASMUS LELUMEES - LENNULIIKLUSTEENINDUSE STIPENDIUM

66 RAUNO RÜÜTEL - MIKK MURU NIMELINE STIPENDIUM

67 RICKARD KRUUSBERG - ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

68 SANDER VIITAK - EESTI MEHHAANIKAINSENERIDE LIIDU STIPENDIUM

69 TRIIN KANGRO - OLEV LIIGI NIMELINE STIPENDIUM

70 TÕNIS SOODLA - MANIVALD EELNURME NIMELINE STIPENDIUM

71 TÕNIS SOODLA - ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

72 VAHUR MAASK - ENSTO ENSEK STIPENDIUM (ENERGEETIKA)

  • AIVAR KOODI - ABB BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • ALAN VÄLI - MERKO EHITUS EESTI INSENERIÕPPE STIPENDIUM
  • ALAN VÄLI - RIIGI KINNISVARA STIPENDIUM
  • ALBERT YANSON - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • ALEKSANDR POROŠIN - JÜRI PAJU NIMELINE STIPENDIUM
  • ALEKSANDR SERBIN - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • ALEKSANDRA JAVORSKAJA - KIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OÜ RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • ALEKSANDR SERBIN - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • ALFRED-ARNOLD LIIN - LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • ALEKSEI HOHLUN - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • ANA JURKEVICIUTE - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • ANASTASIA PANFILOVA - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • ANDRUS RÄÄMET - MERKO EHITUS EESTI NOORE TEADLASE JA ÕPPEJÕU STIPENDIUM
  • ANNA LEPPIK - ABB AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • ANNIKA URBEL - HELGA MINNUSE JA ELMAR MINNUSE NIMELINE STIPENDIUM
  • ANTON KONONOV - ABB AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • ANTON KONONOV - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • BETTI NIGUL - VIRU KEEMIA GRUPP AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • BIRGIT SEPP - EESTI MÖÖBLITOOTJATE LIIDU STIPENDIUM
  • DARIA SAKHAROVA - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • DIANA KOSTOMAROVA - CAMBREX TALLINN MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • DMITRI TSARJOV - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • DMITRY RUBAN - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • ENELI LIISMA - OLAF HERMANI DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
  • ERKO RISTHEIN - EMT STIPENDIUM BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • EVA BRANTEN - PEETER RIIDA NIMELINE STIPENDIUM
  • GUNNAR PALLAS - HARJU ELEKTER MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • HARRI BENDI - ELION ETTEVÕTTED AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • HELEN JUHKAMA - VIRU KEEMIA GRUPP AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • HELJUS SAKS - MIKK MURU NIMELINE INSENERIÕPPE STIPENDIUM, OÜ ÜLE
  • HENDRIK VOLL - MERKO EHITUS EESTI NOORE TEADLASE/ÕPPEJÕU STIPENDIUM
  • HINDREK KAEVAL - HARJU ELEKTER MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • IRINA KUZMENOK - KIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OÜ RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • IVAR KIITAM - HARJU ELEKTER BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • JAAN NIITSOO - MATI JOSTOVI NIMELINE DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
  • JAANUS METSAR - HELGA MINNUSE JA ELMAR MINNUSE NIMELINE STIPENDIUM
  • JAANUS PALJAK - SILBERAUTO MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • JAKOV IVANOV - MERKO EHITUS EESTI INSENERIÕPPE STIPENDIUM
  • JELENA GONCHAROVA - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • JURI BELIKOV - AKADEEMIK BORIS TAMME NIMELINE STIPENDIUM
  • KAAREL SAAR - MTÜ EESTI MÖÖBLITOOTJATE LIIT MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • KAIRIT KRAUDOK - TALLINNA SADAM INSENERIÕPPE STIPENDIUM
  • KAISA KARRON - NORDECON STIPENDIUM
  • KARL-VILLEM VÕSA - EESTI KÜTTE- JA VENTILATSIOONIINSENERIDE ÜHENDUSE STIPENDIUM
  • KAROLIN OJA - TIINA MÕISA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
  • KASPAR PÕLDEMAA - KEVELT BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • KAUR TUTTELBERG - MATI JOSTOVI NIMELINE DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
  • KEILI MELDORF - EESTI TELEKOM MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • KERLI KUSTOLA - ABB BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • KERSTI VILIMAA - NORDECON AS INSENERIÕPPE STIPENDIUM
  • KRISTIINA ŠTÕKOVA - TEKLA CORPORATION INSENERIÕPPE STIPENDIUM
  • KRISTJAN LILL - TREV2 GRUPI STIPENDIUM
  • KSENIA MOSKVINA - VIRU KEEMIA GRUPP AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • KÄRT TERGEM - TECHNOBALT EESTI OÜ MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • LEO KRISTOPHER PIEL - EESTI TELEKOM BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • LIIS VÄHEJAUS - EESTI MÄESELTSI STIPENDIUM
  • MAI KAAVER - ENSTO ENSEK AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • MAKSIM JENIHHIN - AKADEEMIK BORIS TAMME NIMELINE STIPENDIUM
  • MARI SAARTOK - TEKLA CORPORATION STIPENDIUM
  • MARIANNA KÖSTER - KEVELT BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • MARIKA EIK - PROFESSOR HEINRICH LAULU NIMELINE NORDECONI NOORE TEADLASE/ÕPPEJÕU STIPENDIUM
  • MARI-LIIS KUUSE - TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM
  • MARI-LIIS SILLAT - SILBERAUTO MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • MART LAUL - ABB AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • MARTEN KÜTT - ALEXANDER KOFKINI STIPENDIUM
  • MARTIN DARVIS - ALEXANDER KOFKINI STIPENDIUM
  • MARTIN THALFELDT - JAANUS OTSA DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
  • MARTIN TRUUTS - TOOMAS LUMANI INSENERIÕPPE STIPENDIUM
  • MART-INDREK SÜLD - JÜRI PAJU NIMELINE MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM, UNIT4 EESTI OÜ
  • MASOUD TALEB - BECC MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • MIHKEL LAAN - ABB BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • MIHKEL RAADIK - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • MIKK KAASIK - CAMBREX TALLINN STIPENDIUM
  • MONIKA TÕLGO - TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM
  • NATALIY KONSTANTINOVA - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • NIKITA PALTŠONOK - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • NORMAN VAGA - ABB AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • OLEG TOMING - ELION ETTEVÕTTED AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • OLESJA MIHHALTŠUK - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • OLGA PIHL - VIRU KEEMIA GRUPP AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • OTT OLARI RUUS - EERO MANIVALD EELNURME MÄLESTUSFONDI BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • PEETER KOLL - MTÜ EESTI MÄESELTSI BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • PRIIT KALLASTE - UUVE KIRSO NIMELINE STIPENDIUM
  • RAINER LEPIK - ABB AS BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • RAIT KARRI - RIIGI KINNISVARA STIPENDIUM
  • REIN NÕUKAS - EVALD JA VALDO KALMU STIPENDIUM
  • RINALDO RÜÜTLI - ENDEL PALLA STIPENDIUM
  • RISTO RUSIN - HARJU ELEKTER BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • ROBIN MÄE - TALLINNA SADAM BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • SANDER TOMSON - HARJU ELEKTER BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • SIIM NÕMME - ABB AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • SIIRI-LIIS KIVITS - TREV2 GRUPI STIPENDIUM
  • STEN VINOGRADOV - ENSTO ENSEK AS MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • TAAVI KALVI - EMT STIPENDIUM BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • TAAVI PÄRTIN - MTÜ EESTI MEHAANIKAINSENERIDE LIIDU MAGISTRIÕPPE STIPENIDUM
  • TAAVI SONETS - EESTI TELEKOM MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • TAAVI SUURKIVI - HARJU ELEKTER MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • TAAVI SUURKIVI - PKC EESTI MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • TAISSIA KUROVA - ARZA GRUPP OÜ RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • TAMARA JAŠITŠEVA - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • TAMBET LAND - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • TAMBET LAND - HARJU ELEKTER BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • TANEL PRIKK - EESTI TELEKOM BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • TANEL SARNET - OLEV LIIGI NIMELINE DOKTORIÕPPE STIPENDIUM
  • TANEL SINIJÄRV - HARJU ELEKTER MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • THEA TUUM - OÜ ASTLANDA EHITUS INSENERIÕPPE STIPENDIUM
  • TIIU MÜRK - ABB MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • TÄHTI KULL - CAMBREX TALLINN BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • UKU-TANEL LAAST - TREV2 GRUPI STIPENDIUM
  • WAIRIMU NG’ANGA - PROF MARE TEICHMANNI MAGISTRIÕPPE STIPENDIUM
  • VALENTINA VOLKOVA - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • VEIKO NIINEMÄE - BECC BAKALAUREUSEÕPPE STIPENDIUM
  • VEIKO NIINEMÄE - PEETER RIIDA NIMELINE STIPENDIUM, KPMG BALTICS OÜ
  • VLADIMIR KORAGODIN - VIRU KEEMIA GRUPP AS RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE STIPENDIUM
  • YANA ULITINA - TTÜ ÜLIÕPILASESINDUSE STIPENDIUM

THEA TUUM

Astlanda Ehitus AS stipendium

KERTI AUSMEES

Bruker Baltics OÜ stipendium

ALLI REINO

Cambrex Tallinn AS stipendium

PAUL LIIAS

Eesti Mehaanikainseneride Liit MTÜ stipendium

RAUL ROOTS

Eesti Mäeselts MTÜ stipendium

SILJA VENDLA

Eesti Mäeselts MTÜ stipendium

PAAP URBANUS

Ensto Ensek AS stipendium

MIHKEL MÜÜR

Ericsson Eesti AS stipendium

AIVO ARUSAAR

Harju Elekter AS stipendium

ARTJOM FOMKIN

Kiviõli Keemiatööstuse OÜ stipendium

DMITRI DAVÕDOV

Kiviõli Keemiatööstuse OÜ stipendium

TATJANA GOLUBÕHH

Kiviõli Keemiatööstuse OÜ stipendium

DIANA BRODSKAJA

KPMG Baltics OÜ stipendium

TOOMAS VAIMANN

Olev Liigi nimeline stipendium

MARIUS SIIGUR

PKC Eesti AS stipendium

JANA HOLMAR

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla stipendium

MART-INDREK SÜLD

Skype Technologies OÜ stipendium

MARION MURUMAA

Tiina Mõisa doktoriõppe stipendium

JEKATERINA LEHTER

Viru Keemia Grupp AS stipendium

OLESJA MIHHALTSUK

Viru Keemia Grupp AS stipendium

PAVEL SEMJONOV

Viru Keemia Grupp AS stipendium

DARIA SAKHAROVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

VALENTINA VOLKOVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ALEKSEI HOHLUN

Viru Keemia Grupp AS stipendium

STANISLAV MATSEL

ABB AS stipendium

HARRI MÜNDEL

ABB AS stipendium

JEGOR VARGO

ABB AS stipendium

MEELIS MELDER

ABB AS stipendium

IVARI SARV

ABB AS stipendium

PAAVO BRAUER

ABB AS stipendium

WELIX KLAAS

ABB AS stipendium

NORMAN VAGA

ABB AS stipendium

STEN KRÜÜNER

ABB AS stipendium

ANTO MÄTAS

ABB AS stipendium

KÜLM HENRI

ABB AS stipendium

JEVGENI STEPANOV

ABB AS stipendium

REIKO URBLA

Alexander Kofkini stipendium

VIKTORIA GURJANOVA

Alexander Kofkini stipendium

ROMAN DANILJUK

ARZA Grupp OÜ stipendium

VILLU KIVIMÄE

AS Harju Elekter stipendium

KERT KEREM

AS Harju Elekter stipendium

SIIM-ILMAR NOPRI

AS Harju Elekter stipendium

SIMMO RÄSTAS

Astlanda Ehitus OÜ stipendium

MAREK KARJA

Astlanda Ehitus OÜ stipendium

TAMBET LAND

Astlanda Ehitus OÜ stipendium

OLESJA BONDARENKO

Bruker Baltic OÜ stipendium

MARTIN JAKOOBI

Cambrex Tallinn AS stipendium

KRISTIINA LIPS

Cambrex Tallinn AS stipendium

MAKSIM OSHEKA

Cambrex Tallinn AS stipendium

MARI-LIIS SILLAT

EERO - Manivald Eelnurme nimeline stipendium

KONSTANTIN BARSUKOV

Eesti Energia Kaevandused

JEVGENI MOISSEJEV

Eesti Energia Kaevandused

IGOR DEMIDOVICH

Eesti Energia Kaevandused

MARTI ARAK

Eesti Mehaanikainseneride Liit

MARI SAARTOK

Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides stipendium

KRISTJAN KERES

Elion Ettevõtted AS stipendium

TAAVI KALVI

Elion Ettevõtted AS stipendium

ALEKSANDR POZIDAJEV

EMT AS stipendium

RISTO REINHOLD

EMT AS stipendium

RINALDO RÜÜTLI

Endel Palla stipendium

KERT KEREM

Ensto Ensek AS stipendium

STEN KRÜÜNER

Ensto Ensek AS stipendium

ALLAN TART

Ericsson Eesti AS stipendium

EERIK POTTER

Ericsson Eesti AS stipendium

MADIS RATASSEPP

Heinrich Laulu nimeline stipendium

KALEV JULGE

Helga Minnuse ja Elmar Minnuse nimeline stipendium

MARIKA EIK

Jaanus Otsa stipendium

OLEG TOMING

Jüri Paju nimeline stipendium

TARVI TEDER

Kevelt AS stipendium

ARTJOM TRIFONOV

Kiviõli Keemiatööstuse stipendium

ALEXEY POPOV

Kiviõli Keemiatööstuse stipendium

ANNI BLUMKVIST

Krimelte OÜ stipendium

MARIANNE METSMAA

Krimelte OÜ stipendium

VJATSESLAV JEVSEJEV

Lennuliiklusteeninduse AS stipendium

LAURI KÜTT

Mati Jostovi nimeline stipendium

ATS PILDRE

Merko Ehitus AS stipendium

KASPAR VITSUR

Merko Ehitus Eesti AS stipendium

SIIM VAHEMÄE

MTÜ Eesti Mööblitootjate stipendium

ALAR PUKK

Nordecon AS stipendium

PRIIT TOHVER

Nordecon AS stipendium

VIKTORIA VORONOVA

Olaf Hermani stipendium

ZOJA RAUD

Olev Liigi nimeline stipendium

TÕNIS PAE

PKC Eesti AS stipendium

IVAR ANNUS

Heinrich Laulu nimeline stipendium

KARL OPPI

Puukeskus AS stipendium

MARI-ANN PIHT

Quantum Eesti AS stipendium

RISTO JAMUL

Quantum Eesti AS stipendium

RIHO PIHLAK

AS TREV-2 Grupp stipendium

MIHKEL VITSUR

AS TREV-2 Grupp stipendium

RAIDO PAHTMA

Riigi Kinnisvara AS stipendium

TAAVI RAADIK

Riigi Kinnisvara AS stipendium

ANDRES TUKIA

Riigi Kinnisvara AS stipendium

KRISTJAN MARUSTE

Silberauto AS stipendium

OLESYA DIYACHENKO

Skype Technologies OÜ stipendium

JEVGENI MARENKOV

Skype Technologies OÜ stipendium

YAUHEN YAKIMENKA

Skype Technologies OÜ stipendium

ALAR PUKK

Tallinna Sadam AS stipendium

MARIANN PITKA

Tallinna Sadam AS stipendium

MARTIN TRUUTS

Tallinna Sadam AS stipendium

RENE PÄRT

Tallinna Sadam AS stipendium

MAGNUS LELUMEES

Tekla Corporation stipendium

HANNA VIHMA

Tiina Mõisa stipendium

ALAR PUKK

Toomas Lumani stipendium

ANNA SMIRNOVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

JEKATERINA SIDOROVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

KIRILL CHERKASSKIKH

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ALEKSEI ILJASSOV

Viru Keemia Grupp AS stipendium

KERLI VÄTSON

Viru Keemia Grupp AS stipendium

TIINA ALBERT

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ANTON KONONOV

Viru Keemia Grupp AS stipendium

DMITRY GRYAZNYKH

Viru Keemia Grupp AS stipendium

KSENIA MOSKVINA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ALEKSANDR ROPP

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ALEXEY POPOV

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ANNA ANDREJEVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

SVETLANA BESSILKINA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

RIVO RANNAVESKI

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ULJANA ANDRIANOVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ALEKSEI ZVEREV

Viru Keemia Grupp AS stipendium

ALEXEY POPOV

Viru Keemia Grupp AS stipendium

IRINA NIKKAR

Viru Keemia Grupp AS stipendium

KSENIA MOSKVINA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

JEVGENIA MORJUHHOVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

SERGEI GONTSAROV

Viru Keemia Grupp AS stipendium

VALENTINA VOLKOVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

POLINA ANISIMOVA

Viru Keemia Grupp AS stipendium

JANE LASS-KESKKÜLA

Alexander Kofkini stipendium

OLGA RYTKÖNEN

Alexander Kofkini stipendium

JAAN KEKIEV

Alexela-Kadaka Varahalduse stipendium

VERONIKA RÕIVAS

Alexela-Kadaka Varahalduse stipendium

SERGEJEVA MONIKA

Alexela-Kadaka Varahalduse stipendium

SMIRNOVA ALISA

Alexela-Kadaka Varahalduse stipendium

ILMAR LABI

Astlanda Ehitus stipendium

ARTUR NOOLE

Bruker Baltics OÜ stipendium

MARKO KASK

EERO - Manivald Eelnurme nimeline stipendium

OLESJA STARODUBTSEVA

Eesti Energia Kaevandused stipendium

VLADISLAV BOLMATOV

Eesti Energia Kaevandused stipendium

ARTUR PUZINAS

Eesti Energia Kaevandused stipendium

ERKI VAGURI

Eesti Energia Kaevandused stipendium

AGE KRUUSAMÄGI

Eesti Interneti stipendium

ANDRE EIMRE

Eesti Interneti stipendium

LIIVAR KONGI

Eesti Mehaanikainseneride Liit stipendium

RAILI KUKK

Eesti Mäeseltsi stipendium

ARTUR PEEDIMAA

Eesti Raudtee AS stipendium

ARTI KÜTT

Eesti Raudtee AS stipendium

KASPAR VITSUR

Eesti Raudtee AS stipendium

AIN SALULA

Elion Ettevõtted AS stipendium

MIHKEL PUKK

Elion Ettevõtted AS stipendium

OLGA DALTON

EMT AS stipendium

RAIT RAIDMA

EMT AS stipendium

ANTI HAAVAJÕE

Ensto Ensek stipendium

ARON HÄRSING

Ensto Ensek stipendium

DENISS MALÕEV

Harju Elekter AS stipendium

ERVIN PIIGLI

Harju Elekter AS stipendium

MARTIN SAKS

Harju Elekter AS stipendium

ANDREAS PAPP

Helga Minnuse ja Elmar Minnuse nimeline stipendium

EERO TUHKANEN

Jaanus Otsa stipendium

JEVGENI KORNILTSEV

Kiviõli Keemiatööstus stipendium

MIHHAIL BIBITSHKOV

Lennuliiklusteeninduse AS stipendium

MARTTI MILLER

MTÜ Eesti Mööblitootjate Liit stipendium

JAAN NIITSOO

Olev Liigi nimeline stipendium

HARDO AUKSMAA

PKC Eesti AS stipendium

TAANIEL ULEKSIN

Quantum Eesti AS stipendium

AHTO LUURI

Quantum Eesti AS stipendium

MARTIN TALVARI

AS TREV-2 Grupp stipendium

ANDRES MASER

Saku Õlletehase AS stipendium

ANET ALLIK

Saku Õlletehase AS stipendium

MADIS MIKOLA

Silberauto AS stipendium

MAUNO PIHELGAS

Skype Technologies stipendium

JÜRGEN SARMET

Toomas Lumani stipendium

TIMO TOMSON

Valdo Kalmu stipendium

ALEKSEI ZVEREV

Viru Keemia Grupp stipendium

IRINA PURVINIS

Viru Keemia Grupp stipendium

KIRILL CHERKASSKIKH

Viru Keemia Grupp stipendium

KONSTANTIN BARSUKOV

Viru Keemia Grupp stipendium

ULJANA ANDRIANOVA

Viru Keemia Grupp stipendium