14.01–28.02 on raamatukogu 2. korruse lugemisalas avatud näitus Teosed „Plekktrummi“ kõlas. Näitusel on väljas valik vestlussaates „Plekktrumm“ ja erisaadete sarjas „Plekktrummi raamatud“ arutluse all olnud ja saatekülaliste poolt soovitatud raamatutest.

2. veebruaril tulevad raamatukogusse näitusega tutvuma Tehnikaülikooli rektor Tiit Land ja „Plekktrummi“ saatejuht Joonas Hellerma. Kell 14.00-14.30 vestlevad rektor Tiit Land ja Joonas Hellerma kultuuriteemadel, publikul on võimalus külalistele küsimusi esitada. Oodata on sisukat vestlust, tulge kultuurisoovitusi kuulama, näitust kaema ja väärt raamatutega tutvuma!

NB! Üritusele sissepääs vaid kehtiva COVID tõendiga, lisaks on raamatukogus kohustuslik kanda maski.