Kerdu Lenear on turunduse ja kommunikatsiooni osakonnas turunduse keskuse juhataja alates 23. maist.

Kerdu Lenear

Palun tutvusta ennast.

Olen abikaasa, kahe lapse ema ja endine tippkorvpallur. Õppides, kuidas teadlikult enda mõtteviisi juhtida, asusin oma ideid reaalsuseks muutma ja olen tänulik, et see teekond on mind toonud tänaseks siia. Elan Marie Forleo raamatul põhineva moto „Kõik on väljamõeldav“ järgi ning seetõttu keskendun probleemide asemel lahenduste leidmisele.

Millistest Sinu kogemustest ja teadmistest uuel töökohal kasu on?

Olen õppinud ja juhtival positsioonil töötanud Eestis, Ameerikas ja mujal. Uuele töökohale võtan kaasa rahvusvahelise juhtimiskogemuse ja meeskonnatöö oskuse, samuti teadmised digiturundusest, mida olen ka õpetanud ettevõtjatele enda loodud online-platvormi kaudu ja 1-1 coaching’uga. Mul on ääretult hea meel jagada oma kogemusi nüüd TalTechis.

Mida tahad ülikooli turunduse keskuse juhatajana korda saata?

Turunduses on ütlus, et kui räägid kõigiga, siis ei kõneta tegelikult mitte kedagi. Tänapäeva infokülluses on inimeste tähelepanu aina keerulisem võita, mistõttu on õigel sõnumil ja visuaalil väga tähtis roll. Soovin kaasa aidata sellele, et TalTechi ühised sõnumid leviksid veel kaugemale ja iga teaduskonna hääl oleks kuulda.

Üks üllatus uuel positsioonil?

Esimesed nädalad on täis olnud mitmeid meeldivaid üllatusi. Kõige enam hindan aga seda, et iga päev olen tutvunud tarkade, ambitsioonikate ja innovaatiliste inimestega, kellelt on palju õppida. See aitab ka minul pidevalt areneda. Öeldakse ju, et sa moodustad viie inimese keskmise, kellega kõige enam aega veedad.