1. oktoobril kahe aastaseks saanud kõike tudengile vajalikku koondavat Tudengiportaali külastati 2022. aasta septembris rekordiliselt 57 603 korda.

Tudengiportaal

2022. aasta tõi portaalile väiksemad uuendused mobiilivaates ja kasutajakogemuses, mitmekülgsema ürituste kuva ning kõige suurema lisandusena filtri personaalne, mis lubab Tudengiportaali kalendrisse sisestada oma sündmusi TalTechi meilikonto alt.

Tudengiportaali esimesel aastal lisandus rebaseid abistav uue tudengi meelespea ja raamatukogu laenutuste plokk ning keskhinde kalkulaatorist sai eeltäidetud, kõiki läbitud aineid ja nende tulemusi koondav ning põnevate võimalustega tööriist.

Uuenduste mõjul on Tudengiportaali külastajate arv aastate lõikes stabiilselt ja jõudsalt kasvanud. Keskmine kasutaja siseneb portaali mobiilist või TalTechi äpiga ja veedab seal 5 minutit.

Portaalist student.taltech.ee saab hõlpsasti kätte kogu õppimist toetava ja muu kasuliku info ning viited teistele olulistele süsteemidele ja keskkondadele. Teave on personaalne ja jagatud peamenüü, isikuandmete, kiirviidete ja vestluskasti kõrval teemaplokkidesse:

• minu kalender
  • minu raamatukogu laenutused
  • söögikohtade menüü
  • minu semestri ained
  • minu õppekava
  • uue tudengi meelespea
  • kirjad
  • uudised
  • kontaktid

Hoia silmad lahti Tudengiportaali uuenduste suhtes uuel aastal. Kui soovid panustada Tudengiportaali arengusse tulevikus siis registreeri end meililisti.

Portaal valmis Tallinna Tehnikaülikooli tudengkonna 100. aastapäevaks.