Ülikool – see ei ole vaid teadmised, vaid ka suhted. Mõlemad on väärtused, mis kannavad. Kui lõpetajatelt küsida, mida ülikool neile andis, siis sageli on esimeseks vastuseks, et see andis sõbrad kogu eluks. Ülikool lausa soodustab häid suhteid, sest ühel erialal või valdkonnas saavad kokku sarnaste huvidega inimesed.

TalTech on suur ja sõbralik pere, kust on kindlasti alguse saanud tutvusi ja suhteid, mis inspireerivad. Jaga neid ka meiega! Ülikool hakkab tegema artiklisarja „Sõbrad kogu eluks“, kuhu ootame oma lugu rääkima nii tudengeid, töötajaid kui ka vilistlasi, nii sõpru kui sõpruskondi, keda on kokku toonud või/ja ühendab Tallinna Tehnikaülikool.

Näitame ka teistele, eelkõige aga uutele õppuritele, et ülikool on lisaks õppimisele veel palju enamat – see on meeldejäävalt veedetud ühine aeg, teemad, mis liidavad ning kasu toovad. Meie kirjutame sellest loo ja teeme väikese video, mida jagame ülikooli lehel ja sotsiaalmeedias.

Anna oma loost teada kerdu.lenear@taltech.ee